פרטי החדר

המייסדים 62, זכרון יעקב.
2-6 שחקנים ב-2 החדרים (עד 12 שחקנים סה"כ)
60 דקות

הסיפור

האגדה מספרת שבמקום שפעם עמד בו מלון "גרף" המיתולוגי טמונים מטילי זהב שנשמרו במקום מאז ימיה הראשונים של זכרון יעקב. האוצר היקר הגיע במקרה לידיו של אחד מראשוני המתיישבים במושבה, ומכיוון שלא היה שייך לו, החליט להחביא אותו בעזרת מערכת מתוחכמת שתגן על הרכוש. עד היום, רק מעטים מבני המשפחה היו שותפים לסודותיה. אבל עכשיו, המבנה המכיל את האוצר עומד להיהרס ובמקומו יקום קניון. המשימה שלכם תהיה להגיע אל מטילי הזהב לפני שהבולדוזרים יגיעו להרוס את הבניין ומטילי הזהב יפלו לידיהם של בעלי ההון שעומדים מאחורי יוזמה זו. הזדרזו. השעון מתקתק.
מקור: אתר החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר

מטמון הברון written by arik average rating 4.7/5 - 50 user reviews

62 תגובות

 1. היה כיף ומאתגרנהננו מאוד. סיפור המסגרת שקשור לזכרון יעקב ולמבנה ההסטורי בו נמצא חדר הבריחה היה מגניב ביותר. החדר היה כיף ומאתגר ונהננו מאוד. היחס של המפעילות היה יוצא מן הכלל. הן היו מקסימות ביותר. כמורת דרך,יוצא לי להיות עם הרבה קבוצות שלי בהרבה חדרי בריחה. הפעם נהננו במיוחד. כבר הזמנתי את הקבוצה הבאה. תודה רבה :-)
 2. חדר מאתגר לבילוי מהנהאחותי ואני נכנסנו לחדר מלא אתגרים ומהנה. החידות מגוונות ומענינות. מעוררות חשיבה. המפעילה היתה איתנו ושלחה מסרים ועצות שכיוונו אותנו ונתנה לנו להתמודד . קבלו אותנו במאור פנים. חדר מוצלח בהחלט!
 3. מהנה ומאתגר מאדחגגנו יום הולדת לאמא ובאנו הבנות והכלות. אמא אוהבת תשבצי הגיון וחשבנו שזה ימצא חן בעיניה האמת שהקצב המהיר של השאלות ודרכי החשיבה שלנו היו מהירים מידי למי שעברה את ה-75 אבל היא נהנתה מאד לראות אותנו פותרות את החידות ודרך החשיבה שלנו החדר היה מרתק ומאתגר . אילץ אותנו להפעיל את הראש בכל מיני דרכים יצירתיות שילוב של כמה מוחות עזר לנו וטוב שהיינו בחדר לפחות 5 בכלל לא שמנו לב לזמן.... אבל כשנשארו 5 דקות לסוף, זה דירבן אותנו להצליח במשימה הצלחנו!!! אין סיפוק גדול מזה והנאה גדולה יופי של חדר, יופי של משימות. המשובים שקיבלנו מה"מסך" עזרו וכיוונו מבלי שנרגיש שעוזרים לנו ממליצה בחום רב
 4. היה ממש כייףנכנסתי אמא עם 5 ילדות בנות 10 למטמון הברון . החידות התאימו ובחלקן היה צורך בעזרה מהמפעילה. היא הפעילה שיקול דעת באשר למתי לעזור ומתי לא. הילדות נהנו מאד. היה קרוב לבית (אנחנו גרים בפרדס חנה), גישה קלה באוטובוס. ללא פירוטכניקה אבל מתוכנן עם הרבה שכל. הילדות שיתפו פעולה ומאד נהנו. מומלץ גם ליותר גדולים. לקח לנו קצת יותר משעה לפתור.
 5. נחמד, אבל ממש לא חדר של 5 כוכביםסך הכל החידות היו נחמדות, והצוות מאוד נחמד וכיפי אבל החדרים עצמם לא מושקעים במיוחד, ובזמן המשחק נזרקו לנו רמזים על חידות שכבר פתרנו, וזה רק עיכב אותנו לכו בכיף, רק אל תצפו ליותר מדי כי התגובות לא תואמות את מה שבמציאות
 6. חזר מאתגר וכיפי!היינו זוג, עם ניסיון של 20 חדרים, יצאנו אחרי שעה וחמש דקות. לא הפסקנו לפתור חידות לרגע, חדר מאתגר מאוד ומהנה מאוד. המפעיל היה פשוט מעולה, הכניס לאווירה, לא דחף לרמזים והכווין כשהיה צריך. מומלץ!
 7. הגענו 6 חברים, חלק עם קצת ניסיון וחלק ללא ניסיון בכלל. החדר מלא בחידות ומאתגר ברמות!! אהבנו לחלוטין. יודעים שנחזור בוודאות!
  רצינו בהתחלה ללכת שניים אבל בזכות המלצה של חברים ארגנו קבוצה גדולה יותר על מנת באמת להצליח בזמן.
  נאמר לנו לא להתבאס על הרמזים כי הם ניתנים לנו רק במקרה ואנחנו מתרחקים מהעיקר בגלל שהחדר מאוד קשה, הם נחשבים כחלק מהמשחק.
  בזכות זה שהגענו בקבוצה גדולה הצלחנו ללא רמזים (: חוויה לחלוטין! ממליצה בחום.

 8. הגענו במיוחד מירושלים והיה שווה את זה! היינו 4 אנשים בחגיגות יום הולדת. הגענו במיוחד מירושלים והיה שווה את זה!! החידות מגוונות ודורשות יציאה מחוץ לקופסא ושילוב של פיסות מידע לאורך כל המשחק. מומלץ בחום!
 9. הנאה ואתגר כאחד!הגעתי עם קבוצת ילדים בני 10 לשני חדרי "מטמון הברון". החדרים הותאמו לרמת הילדים וההנאה הייתה רבה. הילדים פעלו בחידות המאותגרות והתרגשו מכל פיצוח. ולקינוח קיבלנו סדנא מאלפת ממעוז יוצר חדרי הבריחה שהכניס אותנו לעולם המופלא של חדרי הבריחה. מומלץ בחום!
 10. היה מעולה, מאוד נהנו והזמן טס...פעם ראשונה שלנו בחדר בריחה, החדר היה מאתגר מאוד. עמוס בחידות ומנעולים ולקח זמן להבין איך להתנהל מול האתגר. פעילות מגבשת כזוג והיה כיף לראות שאנחנו עובדים טוב כצוות גם במצבי לחץ
 11. נהננו מאוד! חוויה מדהימה במיוחד בפעם הראשונה! נשמח לחזור שוב ולהמליץ לאחרים!הגענו לצופן הברון בפעם הראשונה ביום הנישואין ה 10 שלנו. חוויה מיוחדת,מאתגרת,מגבשת, מקרבת . בילוי מיוחד ושונה עם בן זוג שאתה רואה בגוונים שונים ממה שרגילים... מומלץ בחום!
 12. חדר מאתגר ומענייןהחדר מאתגר, יש הרבה חידות לפתור והרבה חישובים לעשות. אנחנו היינו משפחה של 4 נפשות עם שני ילדים בני 17 ו 13. היה מעניין. לדעתי את יותר מידי חידות שמפוזרות במקביל בחדר, אז יכול להיות קצת עמוס ומבלבל, אבל בסך הכל חדר מאתגר וכייפי
 13. מאתגר מאודהיינו כבר בכמה חדרי בריחה מסוגים שונים. החדר "סודות המגילה" היה מהנה מאוד ומאתגר מאוד. זה היה החדר הקשה ביותר לפיצוח מכל החדרים האחרים שהיינו בהם. הרבה חידות וקושיות עם מנעולים רבים. הצוות נחמד מאוד ומסייע "בעדינות" בקטעים הקשים. מהנה מאוד !
 14. היינו חמישה: בגרסת ה light - נוער בגילאי 12-15 (ואמא אחת מתלהבת ). פעם ראשונה לאחדים מאתנו, כולנו נהנינו מאוד!! מומלץ ביותר, כל החוויה נעימה: מרגע קבלתנו, ההסברים, התמיכה תו"כ וכמובן- הצפנים והחידות וההפתעות... וואו!היינו חמישה: בגרסת ה light - נוער בגילאי 12-15 (ואמא אחת מתלהבת ). פעם ראשונה לאחדים מאתנו, כולנו נהנינו מאוד!! מומלץ ביותר, כל החוויה נעימה: מרגע קבלתנו, ההסברים, התמיכה תו"כ וכמובן- הצפנים והחידות וההפתעות... וואו! נבוא שוב, לחדר הבא.
 15. היינו משפחה של חמישה, ילדים בגילאי 9-14, היה מאתגר וממש כיף, מתוכחם, צוות נחמד ולענין. המקום נעים ואסתטי, מסודר, ממש אהבתי שהיה ברור איזה חידה מתאימה לאיזה מנעול, ולא בוזבז זמן אלא הושקע בפתרון החידות ומציאת כל הרמזים. היה מגוון ואיכותי!

 16. מתאים גם למשפחה עם נוער צעירהגענו למשחק משפחה עם שלושה ילדים בגילאי 11, 14. היה מעולה!! כולם שיתפו פעולה, פתרו חידות ופתחו מנעולים. חידה הובילה לחידה, פתרון הוביל לעוד פתרון, ועוד קופסא ועוד מגירה ועוד כספת... לא היה משעמם לרגע! הצוות נהדר, ההסבר בתחילה היה מצויין, נתנו רמזים במידה ממש סבירה ובדיוק בזמן הדרוש. שיתפו פעולה עם השתלת מתנת יומולדת בחדר לבנות החוגגות ואפילו שמו לנו שיר יומולדת כשהמתנה התגלתה. הייתה חוויה מהנה מאד! גם לנו (פעם שניה) וגם לילדים שזו פעם ראשונה שלהם בחדר בריחה. מומלץ בחום.
 17. מאתגר ומהנה, מתאים לקבוצה גדולההתדרוך לגבי החדר היה מאוד טוב ומוסבר, החדר עצמו לא מושקע בתפאורה מפציצה אבל החידות מאוד מאתגרות והתקשורת עם המפעילים באמצעות הודעות על מסך גדול מאוד יעילה, אהבתי מאוד. עם זאת צריך לציין כי החדר מתאים למספר משתתפים גדול ולטעמי לא מותאם לפחות מ4 משתתפים
 18. מומלץ ! ! ! היינו 11 חברים לרב זו היתה הפעם הראשונה בחדר בריחה, התחלקנו לשתי קבוצות אחת של 5 ואחת של 6 ועשינו תחרות בין הקבוצות מי תסיים בפחות זמן במסגרת השעה המוקצבת. אווירה: טובה! כבר בהסברים בהתחלה המפעילה מכניסה לאווירה, החדר מושקע מבחינת אביזרים. צורת התקשורת עם המפעילים טובה. רמת הקושי: בינוני, היו חידות מורכבות והיו חידות פשוטות יותר. צריך לפתוח את הראש ולא מעט לחשוב בזוגות או יותר. חייבים לחשוב מחוץ לקופסה וזה נהדר! מקוריות החידות: מקורי! החידות מאתגרות, מקוריות ומגניבות מאוד ובו בזמן פתירות והוגנות. לטעמי החדר מתאים במקסימום לחמישה אנשים.
 19. אחד הטובים שהייתיחדר שלישי שלי וראשון לשאר הבנות. היינו 7 בחדר...אחד החדרים היותר טובים ועמוסים ברמזים גאונים!!!!! לכל 7 הבנות היתה תעסוקה, חייבת להיות דינמיקה טובה ושיתוף פעולה שלא יהרסו את המשחק. סיימנו פחוץ משעה בזכות זה. בנוסף המפעילה הייתה אדירה נתהה רמזים מצחיקים עם השמות שלנו ו****בלי ספויילר**** מומלץ!
 20. מעולההיינו שלושה, הקטנה אבל החריפה מכולנו בת 13. היה מעולה, מאתגר, מפתיע, ממכר... נהננו מאד! מומלץ לבוא יותר משלושה כי יש המון המון פרטים שצריך לפתור ולקשר על מנת לפתור את החדר. בסה״כ חוויה נפלאה!
 21. מתאים לקבוצה גדולהחדר ראשון שעשיתי ללא בעלי, אלא יחד עם חברה מהעבודה, כולם חסרי ניסיון בחדרים. כך שהחוויה היתה שונה מאוד. העיצוב סטנדרטי ודרך ההתקשרות עם המפעיל חביבה החדר כולל הרבה מאוד חידות, מסוגים שונים, מקוריות ברובן אבל אין אפקט דרמטי של "וואו!" בהחלט מתאים לקבוצה גדולה, גם חסרת ניסיון אבל אז יש סיכוי גבוה שכדי לעמוד במסגרת הזמן תזדקקו להרבה רמזים, מה שמבחינתי פוגם בתחושת ההנאה וההצלחה.
 22. היינו שני מבוגרים עם ארבעה ילדים בני 10-12 להם היה קשה יותר לשחות בים המידע והם רק חיפשו רמזים וחיכו לקבל מאיתנו פתרונות. הרמזים עי המפעילים ניתנו בחן ובטעם טוב. עדיף לפחות 4 מבוגרים, ואז להצליח יותר.

 23. חדר מרתק ומאתגרבילינו 3 בחדר הזה. חדר מרתק ומלא אתגר. החידות הוגנות ומשולבות אחת בשנייה. צריך לבצע בצורה מסודרת ולרשום הכל, כי יש מלא חידות ומנעולים והזמן טס כשנהנים! המפעילים מאד נחמדים וקשובים. יש יתרון לקבוצה גדולה מ- 3 ולחלוק בפתרון החידות במקביל, אך יש לנהל את התהליך. העלילה של הסיפור לא כלכך מורגשת, אך זה בכלל לא מפריעה להתנהלות. המפעילים נתנו מספר רמזים מיוזמתם, על בסיס ניסיונם בהתקדמות הפתרון. לסיכום - נהנינו מאוד ונחזור בקרוב, לחדר בנושא השני.
 24. מומלץ -- מתאים במיוחד לקבוצה גדולה של 5-6 והחידות בטעם טובהמון המון חידות. שני דברים מאוד בולטים לטובה - אחד מהם הוא המקביליות של החדר; היינו 6 אנשים ורוב הזמן לכולם היה מה לעשות (בניגוד לחדרים אחרים שבהם לפעמים נתקעים בצוואר בקבוק שבו 5 אנשים שוברים את הראש על אותה חידה). הדבר השני שבולט לטובה הוא שהחידות מאוד מאוד הוגנות, וכשהן יצירתיות הן יצירתיות בלי לעבור את הגבול. הרבה חדרי בריחה מתחילים לשחק 'מלוכלך' בשלב מסויים -- מה שקרוי בשפה מכובסת 'חשיבה מחוץ לקופסה'. הנסיון שלנו עם חידות 'מחוץ לקופסה' בחדרי בריחה הוא שעל כל אחת ממש ממש מוצלחת שמצילה את כבודו של הז'אנר, יש חמש שגורמות לך להודות לאדם שהמציא את הקופסה, ולהכיר תודה על כך שרוב האנשים חושבים בתוך הקופסה רוב הזמן. לא תמצאו פה חידות שעדיין תיזכרו בהן בערגה בואכה מזוכיזם חודשיים אחר כך, וכנראה טוב שכך. ההפסקה הזו מקטעי "נחשו מה צריך לעשות עכשיו חה חה" הייתה מבורכת, ובסיכומו של דבר זה כנראה החדר הכי טוב שהיינו בו עד עכשיו.
 25. אז הייתה לנו חוויה מתקנת.

  כשמגיע פידבק טוב ופרגון אנחנו נונתים אותו מכל הלב.

  בהמשך לפוסט הקודם שלי. הייתה לנו חוויה לא טובה במטמון הברון. אחרי שיחה עם מעוז, בעל הבית, הוא שטח בפנינו את טענותיו ואנו הבענו אכזבה שהייתה לנו. אין לי ספק שהאכזבה נוצרה באופן בלתי מתכוון אבל היא נוצרה.

  בכל אופן, מה שחשוב הוא שמעוז נשמע כאדם שאכפת לו. באמת היה נשמע שחשוב לו שאנשים יהיו מרוצים. הוא הציע לנו לבוא ולשחק את החדר השני – סודות המגילה, "על חשבון הבית".

  זה חדר שקיבלנו עליו פידבק שהוא אפילו יותר קשה ממטמון הברון. אכן, אני חושב שזה חדר "שעשוי" טוב יותר. התפוארה נחמדה יותר, חידות רבות ומאתגרות יותר. לא רק סתם מנעולים. יש שם כמה חידות מגניבות. זה חדר שמצריך עבודת צוות אמיתית ואפילו התפצלות. כל אחד מטפל בחידה או נושא ומשתפים אחד את שני ממש לטאץ' של פיצוח והדברים מסתדרים. יצאנו ממש מרוצים כי החדר שם אותנו במצב בו שיתוף הפעולה בינינו היה פורה ובשיאו. מי שקולט את הוייב של החדר ומתחבר – נהנה. החידות קשות ומתאגרות והנושא נחמד ומעניין.

  המפעיל של החדר שליווה אותנו גם בפעם הקודמת היה חמוד ומפרגן ביותר. הוא עוד יקבל ממני הצעת עבודה שקשורה לשירות לקוחות.

  מומלץ מאוד.

 26. חוויה מזעזעתהייתה לנו חוויה מזעזעת והיחס של בעל המקום היה מאכזב ביותר. בואו נדבר תכלס..חדרי בריחה אמורים לספק חוויה כוללת שמורכבת ממספר מרכיבים. ברגע שאחד מהם הם קריטי או נפגע - כל החוויה הופכת להיות מאכזבת. במקרה שלנו החדר לא סודר כמו שצריך. היה לפחות פריט אחד קריטי שלא היה במקומו ולכן כל מהלך החשיבה השתנה. אם היינו מוצאים את אותו פריט היינו מקדישים לו זמן. בטח כאשר אנו ממשיכים לקבל מהצוות הכוונה לדבר שלא נמצא, מה ששרף לנו רבע שעה שלמה ובסוף המפעיל נכנס לחדר ומשחק נעצר ונגמר. בכל מקרה חשוב להבין - שגם אם הכול היה חלק - את החדר בכל מקרה לא היינו מצליחים לסיים עקב חסרונו של הפריט כאשר הבענו את מורת רוחנו, המפעיל ניסה לבוא ולהתעקש שאותו פריט נמצא בחדר - מה שלא היה ולא נברא. פשוט טירוף.. במקום לקחת אחריות ולהתנצל. מנהל האתר - שהיה מאוד נחמד וניסה לעזור, התקשר לבעל הבית שהציע כפיצוי הנחה של 20%. הכי עגום שיש ופשוט מעליב. כמה גרידי אפשר להיות ? כאשר ביקשתי לשוחח עימו - הבחור בשלל סיפורים ותירוצים ניסה לעמוד על שלו ונאות להוסיף עוד 10% הנחה בטענה שכן עשינו דברים בתוך החדר. כמובן ששאלתי אותו אם הוא בטוח בתגובתו ולא המשכתי להתווכח. שילמנו, הודנו ויצאנו. הניסוח שלי הוא עדין ביותר. היחס והתחושה שחשנו - זה ביזיון לכל הפחות. שירות לקוחות מתחת לכל ביקורת ותחושה של זלזול. חוויה מאכזבת שהרסה את כל הערב. במקום שאני בא ממנו מעניקים פיצוי מלא ללקוח בתוספת צ'ופר. לוקחים אחריות ומפגינים זאת כלפי לקוח. אין שם כנראה תודעת שירות בכלל (למעט אותו "מנהל" נחמד ששכחתי את שמו). זה זלזול בכסף והתנשאות על אנשים. בסופו של דבר - טוב שם משמן טוב. מציע ללמוד מחדרים איכותיים אחרים. באופן כללי ללמוד ולנסות לרכוש תודעת שירות. לא ציפיתי להתקל בזה בחדר בריחה ובטח שלא בזכרון יעקב. עצוב. מאכזב. מעליב. חבל......
 27. מומלץ מאוד!הינו זוג ונהננו מאוד מאוד, החדר מלא חידות מקוריות ויש כמה אפילו קשות. הצוות מאוד נחמד ועוזר בצורה מאוד יעילה ומיוחדת, ברגעים הנכונים בלי לגלות את הפיתרון לחידה. הוסיפו לנו עשר דקות כדי שנספיק לסיים בכוחות עצמינו לצאת מהחדר,אז סהכ סימנו תוך 67 דק :)
 28. אחלה חדר.. המון חידות!באנו ביום כיף מהעבודה והתפצלנו לקבוצות של ארבעה בין החדרים. אני בין המנוסים יותר (מעל 10 חדרים) והיו כאלה שזה החדר הראשון. חדר מעניין, המון חידות. קצת ציד מפתחות (שאני פחות אוהבת) נחמד שרואים כמה זמן נותר. פחות נחמד שנותנים רמזים בלי שביקשנו. חידות מגוונות. חדר קצת קטן (צפוף קצת ל4 איש, ל5 יהיה כבר צפוף מדי) סהכ היה כיף :)
 29. כחלק מסמינר הכנה לקחתי את הצוות שלי למטמון הברון כדי שיוכלו להרגיש כיצד משלבים בין הקשבה, התחשבות ושיתוף פעולה לבין עבודה וחשיבה עצמית תחת לחץ. החדר מאוד מושקע ומזמין, סיפור המסגרת משכנע וזורם, והתמיכה שמקבלים ממאחורי הקלעים היא בול במידה! מעבר לכך היה מאוד נוח לקבוע את מועד ההגעה שלנו כי הזמינות שלהם בטלפון סבירה אך כשהיה צורך חזרו אלי בהקדם.

  לסיכום- מטמלץ מאוד להגיע עם משפחה או שותפים לעבודה, האווירה מעולה והמיקום מדהים.

 30. מעולה!!!הגענו זוג בלי נסיון קודם בחדרי בריחה ונהננו מכל רגע! היה מאתגר גם מבחינת החידות וגם בחשיבה מחוץ לקופסא. העזרה של המפעילים הייתה במידה ובהתאם להתקדמות ולרצון שלנו. ממליצים מאוד! הצוות היה מאוד נחמד! והמקום נקי ומזמין! מוזמנים להנות גם...
 31. חוויה משפחתית מעולה!!היינו שם משפחה של 5 - הורים ושלשוה ילדים בגילאי 9,12,15. זה היה הניסיון הראשון שלנו בחדר בריחה והיה נהדר. המון דברים לעשות - ככה שכל אחד מצא מה לעשות/לחפש, הרבה דברים שחייבו שיתוף פעולה בינינו כדי לפתור את הבעיה ולהתקדם הלאה. היו הרבה הפתעות (לא אעשה כאן ספוילרים...) ותחושה של מתח מתמיד. צחקנו ביחד, עבדנו כקבוצה ובסוף, עם כמה רמזים מהמפעילים, הגענו לסיום. אחלה גיבוש משפחתי:-))
 32. ביקור חוויתי ומרתק בחדר מטמון הברוןהשתתפתי בפעילות חדרי הבריחה במסגרת העבודה, הפעילות מאוד חווייתית ומרתקת, במיוחד אם יש תחרות בין החדרים. החדרים מושקעים מאוד והחידות מאתגרות ומיוחדות! הצוות המפעיל היה מדהים והאירוח פשוט תענוג! ממליץ בחום!
 33. מעולה למתחיליםהיינו קבוצה של 5 אנשים - כולם פעם ראשונה בחדר. אומנם לקח לנו הרבה זמן להתניע - אבל ההכוונה מהצוות הפכה אותנו מהר מאוד לצוות מוצלח ויעיל. החדר עצמו לא מפסיק להפתיע, ובשביל חוויה ראשונה ללא ספק יצאנו בשן ועין ועם המון הנאה. בקיצור - מומלץ מאוד למתחילים!
 34. טמון הברון – אני אשתדל לקצר smile emoticon
  היינו זוג, בעלי ואני, החדר ה5 של שנינו. יצאנו תוך 57:58 דק׳ עם כמה רמזים קטנים ששלחו לנו פה ושם.
  שני דברים מהותיים בנוגע לחדר:
  הראשון – החדר מדהים מבחינת כמות החידות בו! החדר עם הכי הרבה חידות שהייתי בו עד היום, ונהניתי מזה מאוד! כי הכל זרם ומחידה אחת לעבור לשניה, ואולי חוץ ממפתח אחד- אין עוד צייד מפתחות. החידות כיפיות! אפשר להתחלק במשימות, ואפשר לנסות לחשוב יחד! ממש נהננו !
  דבר שני – שם לא שואלים אם אתה מעוניין ברמז או לא. השיטה שם היא לראות שאם אתה נתקע, הם זורקים לך איזה משפט וחצי על מסך הטלויזיה בחדר (שגם מראה לך את הזמן שנותר). מצד אחד זה נחמד, ההתכתבות היתה משעשעת, אבל לפעמים רצינו עוד דקה או שתיים כדי לנסות ולראות אם ואיפה טעינו או מה פספסנו (ושאלנו לפני כן אם אפשר שלא יזרקו רמז בלי לשאול). גם אמרו לנו שאנחנו מהזוגות המעטים שחזרו לראות אם ואיפה הם טעו ותיקנו את עצמם. אז…למי שזה חשוב- לבקש מראש! הם נענים לבקשות 🙂

  חוץ מזה? חדר מקסים, מלא מלא מנעולים לפתוח- אבל על טהרת מציאת קודים ופתרון חידות- לא מפתחות. שזה כיף. הקבלה שם ממש נחמדה, קיבלה אותנו בחורה מקסימה בשם ג׳וי שגם ליוותה אותנו לאורך המשחק. במקור שילמתי מראש בטלפון לשלושה אנשים, אבל הגענו רק שניים כי חברה חלתה. אבל אמרו לנו שאין מה לדאוג ויחזירו את
  ההפרש.

  *לתשומת לבכם, אין גישה לנכים (אומנם יש מעלית שמביאה עד לקבלה, אבל לחדר עצמו יש מדרגות וגם נורא צפוף. לא מתאים למעל 3-4 אנשים- אחרת סתם צפוף, ובהחט אפשר לעשות את זה בכיף בזוג או שלישייה. יש שירותים, אבל לא הייתי בהם- אז אין ציון.

  לסיכום? היה פנאן! מומלץ!!!

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק