פרטי החדר

יצחק שדה 4, ראשון לציון.
4-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

הכל התחיל ביום לגמרי רגיל, כשהייתם בחופשה בחול. יצאתם לטיול לילי ברחובות העיר והלכתם לאיבוד!!! פתאום מצאתם את עצמכם במקום לא מוכר ושאר חברי הקבוצה נמצאים לידכם, ממש קרוב.... אתם לא רואים אותם. מה קורה? גיליתם שהיציאה נמצאת מעבר לקיר, אבל אתם לא שם. האם תצליחו לצאת ממקום שאתם לא נמצאים בו?
מקור: אתר החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר

מאחורי הקיר written by arik average rating 4.1/5 - 32 user reviews

35 תגובות

 1. היה מהממםחוויה, אני ובעלי והילדים בני 7 ו10 הלכנו עם עוד זוג חברים והילדים שלהם ונהננו מכל רגע. חילקו אותנו לשתי קבוצות רעיון מאוד נחמד חידות קשות אבל הילדים הצליחו לפתור חלק. ממליצה למשפחות או קבוצות גדולות.
 2. מפרגן לחדר היה אחלההלכנו חברים בראשון ללחדר בריחה וואלה היה אש. וזו פעם ראשונה שלי בסקייפרום וואלה נהנו. אהבתי את הקונספט ואת החידות וואלה פיצוץ. ממליץ בחום ללכת תלכו קבוצות כי מתפצלים לשני קבוצות.
 3. תלכו תלכו תלכו!!אנחנו היינו 5 חברה ונהנו מכל רגע, הופתענו לגלות שזה שני חדרים ולא אחד וזה היה חוויתי. חידות ברמה גבוהה והמפעילה לשם שינוי מחדרים אחרים שהיינו בהם לא גילתה לנו את התושבות לחידות. ממליצה בחום לזוגות ולמשפחות.
 4. תלכו תלכו תלכו!!ממליצה בחום לזוגות ולמשפחות. אנחנו היינו 5 חברה ונהנו מכל רגע, הופתענו לגלות שזה שני חדרים ולא אחד וזה היה חוויתי. חידות ברמה גבוהה והמפעילה לשם שינוי מחדרים אחרים שהיינו בהם לא גילתה לנו את התושבות לחידות.
 5. אחלה של חדר היינו 6 חברים לא פעם ראשונה בסקייפ רום והיה פגז. אני אישית מאוד נהניתי זה דרש עבודת צוות וכולנו השתתפנו והיה אדיר. הייתי גם בחדר שלכם ברחובות של ד"ר רובינשטיין גם נהדר למשפחות ולהרבה חברה.
 6. חדר מהנה ממליצההגענו לחדר היינו 5 חברה והמפעיל היה נחמד. התחלקנו לשני קבוצות וזה היה שונה מחדר רגיל שהייתי בו. החידות מאוד מאתגרות ודורש עבודת צוות אני הייתי ממליצה למשפחות עם ילדים. \וזהו בגדול זה חדר יותר רגוע ומפעיל את השכל
 7. מאכזב!!!היינו 7 משתתפים. לא היינו מנוסים בכלל זה היה החדר הראשון של כולנו החידות לא קשורות לכלום! המדריכה הייתה חסרת אנרגיה ועצבנית. לא הבנו את החידות ואת המדריכה. החדר היה משעמם וחסר טעם. התפאורה זולה ולא מושקעת, אין שום טכנולוגיה בזבוז זמן וכסף! חדר גרוע לא הבנו את הסיפור בכלל לא היה כיף בכלל התאכזבו ברמות קשות [** ספויילר **] התאכזבנו מאוד!!!
 8. חדר מאוד מאכזב, אל תשקיעו אגורה
  מי שכבר עשה חדרים בטח ידהם לגלות איזה תת-רמה ואיזה חדר גרוע זה. אין שום דבר מעניין בחדר, אין אפילו יותר מסצינה אחת בחדר הנגישה למשתתף. אין אלמנט שיפתיע. אין נושא – לא הבנתי בכלל מה הקטע של החדר. מה הת'מה? באיזו עיירה זו? ארץ? זמן? תפאורות לא קשורות שהן סתם טפט שהדביקו למרתף של הבניין מגורים ששם שמו את החדר, חידות משעממות – מרדף מנעולים משעמם ומעיק בלי שום אלמנט מעניין, לך תבין מה צירופי אותיות ומספרים אומרים ועל איזה מנעול מדובר, ואני אומר את זה בתור אחד שעשה 12 חדרי בריחה – אין חידות מקוריות ואין שום דבר יצירתי למעט חידה אחת שהתרשמתי ממנה שהיא מחדשת במשהו. מאוכזב ברמות קשות במיוחד כי המחיר של זה הוא כמו חדר ברמה גבוהה . אל תלכו לזה, זה סתם. יש 20 חלופות באזור הזה שהן יותר טובות במחיר דומה.
  בנוסף החדר בנוי כך שכל משתתף חשוף רק למחצית מהמשימות. ואולי זה בעצם יתרון, כי חוסכים לכם חצי מרדף מנעולים משעמם נוסף.

 9. היה נחמד היינו שמונה והתפצלנו לשניים , לא קראתי פה את התגובות לפני , אבל גם לי הייתה תחושה כשיצאנו שהמחיר מוגזם ביחס לתמורה , המפעיל במקום לתת רמזים ולכוון ממש גילה כל פעם את השלב הבא ודווקא את הרוב גילינו לבד . בסך הכל היתה חוויה וכולם נהנו - לחלקם זה היה חדר ראשון .
 10. חידות בנוניות אבל קשות להבנה. הרעיון של החדר טוב מאוד אבל היישום לא משהו. מומלץ יותר למבוגרים ופחות לבני נוערחידות בנוניות אבל קשות להבנה. הרעיון של החדר טוב מאוד אבל היישום לא משהו. מומלץ יותר למבוגרים ופחות לבני נוער. אני הגעתי למצב שהמפעיל נכנס לחדר והביא לנו חפצים שהיו חסרים כדי להשלים חידות. החדר מבוסס על תקשורת רבה עד כדי כך שצריך לשתף על כל שיערה או קצה חוט לשאר חברי הקבוצה כדי להגיע למחשבה נכונה. חידות עצמם לא הכי קשות אבל ההבנה לביצועם לא מובנת. מומלץ למבוגרים
 11. חדר מזלזלהיינו בחדר 4. רעיון ההתפצלות נחמד ומעניין אך לא יותר מזה. ניראה כאילו בונה החדר מזלזל בשמשתתפים ובכספם. העיצוב הוא טפט אין כל השקעה בחדר בחשיבה על העיצוב ועל החידות. החידות הם אוסף של דברים בלי קשר ביניהם והמפעיל כל הזמן עזר גם אם לא ביקשנו. עדיף להוציא את הכסף על חדרים אחרים ויש הרבה חדרים מעניינים בראשון.
 12. בניגוד לתגובות הופתעתי!!חשבנו והתלבטנו אם לבחור בחדר הזה וראינו כמה תגובות לא משהו פה.. בכל זאת החלטנו ללכת ולהפתעתינו חדר מדהים!! אין דקה של חוסר מעש, מאתגר, הכי מקורי שראינו:) גם השירות היה טוב. נשארו עם טעם של עוד! עושה חשק ללכת לעוד חדרים
 13. לא מומלץ!!!לא מושקע בשיט, החדר השלישי שלי, הרעיון של זה חדש, אני מודה, אבל שם זה נגמר. הקבוצה מתפצלת לשני חדרים, אחרי רבע שעה מבינים שאם פתרת משהו זה יעזור אך ורק לקבוצה השניהה, ואם קבוצה אחת נתקעת, לקבוצה השנייה אין מה לעשות. לדעתי בזבוז של חדר.
 14. לא טוב!!! הגענו לחדר ולא היה אף אחד לקבל אותנו שם. כדי לקבל שירות, היינו צריכים להתקשר לסניף ברחובות ולחכות 20 דקות עד שהעובד הגיע. סוג החידות היחיד שהיה בחדר היה מנעולים וקודים. הכפתור יציאה מהחדר והמנעול שלו היו פתוחים כשהגענו. מנעול אחד לא עבד והעובד היה צריך להכנס באמצע ולתקן את המנגנון.. העיצוב של החדר משרדי ומשעמם. החדר היה מופרד לשני חדרים עם תקשורת בינהם, וככה גם הקבוצה שלנו למשך כל המשחק. כל קבוצה תלויה בקבוצה השניה ואם קבוצה אחת נתקעת, לקבוצה השניה אין אפשרות לעזור...
 15. חדר מאד מיוחד ומהנה !!זוהי כבר פעם שלישית שאני וחברות שלי הולכות לחדר בריחה, אבל החדר הזה היה הרבה יותר מיוחד משאר החדרים שהיינו בהם בגלל החידוש בו, שהיה צורך רב מאד בתקשורת בינינו ועוד דרך קיר. התקשורת המרובה בחדר בריחה זה משהו שעוד לא פגשנו בשום חדר בריחה וזה הפך את הבריחה לחוויה הרבה יותר מהנה. בנוסף גם המפעילים היו ממש נחמדים וממש נהנו להיות שם. ממליצה בחום !! 😊
 16. חדר מעולה!הגעתי עם המשפחה שלי היינו 7 אנשים וחילקו אותנו לשני חדרים. הרעיון של שיתוף הפעולה בין שני החדרים מאוד מגניב, למרות שהיינו מחולקים היינו צריכים לעבוד ביחד ולפתור חידות שתלויות בשני החדרים, זה משהו שלא נתקלתי בו בשום חדר אחר. המפעיל היה מאוד נחמד והכניס אותנו לאווירה מהרגע שנכנסנו. ממליצה בחום :)
 17. החדר נחמד אבל אל יותר מזה היינו 7 , 5 מנוסים בהרבה חדרים ו2 בשנים או שלושה חדרים , החדר היה נחמד אבל לא יותר מזה , הוא לא היה קשה במיוחד אבל גם לא מעניין במיוחד , בעיקרון הקובצה מתחלקת לשתיים לשני חדרים שביניהם יש פתח שאפשר לתקשר דרכו באמצעות הקול בלבד ואם פותרים חידה בכל חדר בנפרד [** ספויילר **] , אין שום מעבר בין חדרים , אין איזה טכנולוגיה מתקדמת , השקיעו את מינימום היכולת בבניית החדר , החדר היה מאכזב ביותר ביחס לתיאורו , לאחר 20 דק בחדר הרצון שלנו היה רק לצאת ממנו , ולא כדיי לשבור שיא אלא כדיי לא להשאר שם . המחיר לחדר ביחס להשקעה בו הוא ממש אבל ממש מוגזם. לא ממליצה בכלל.
 18. החדר הכי טוב שהייתי בו!!!!!!!!! מומלץ בחום לכולם!וואו וואוו וואוווו חדר טוב ברמה אחרת! החדר מושקע בטירוף, החדר היה לא פשוט, החידות מאתגרות ולגמרי מחייבות שיתוף פעולה ויכולת לתקשר אחד עם השני. קיבלו אותנו מפעילים מדהימים שהפכו את החוויה לאמיתית וסוחפת! ממש נכנסנו למשחק. ממליצה על החדר בחום, לגמרי החדר הכי טוב שהייתי בו. חוויה מדהימה שהייתה שווה כל רגע. הרעיון של החדר מפתיע ושונה לגמריי מחדר בריחה רגיל, רוצו לעשות אותו!!!

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק