פרטי החדר

האלה 27, אבן יהודה.
3-7 שחקנים ב-2 החדרים (עד 14 שחקנים סה"כ)
60 דקות

הסיפור

הצוות שלכם, ששמו הולך לפניו, מקבל משימה חדשה. אתם צריכים להצליח היכן שרבים נכשלו לפניכם. עליכם "לנקות" את גיא ריצ'באום. אם תצליחו, זה הג'וב האחרון שתצטרכו לבצע.
מקור: אתר החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר

"לנקות" את ריצ'באום written by arik average rating 5/5 - 10 user reviews

10 תגובות

  1. חדר מעולה, חידות מגוונות והרבה מחשבה. מומלץ!קודם כל המתחם ממש נחמד! חדר המתנה עם חידות על השולחן ופופקורן החדר עצמו היה ממש מאתגר, היינו ארבעה עם ניסיון של 4-8 חדרים חידות ממש טובות מצריכות חשיבה אבל לא חידות מסובכות ולא קשורות, אלא באמת חשיבה מחוץ לקופסא האוירה הייתה מעולה, הדבר היחיד שהיה קפוא! ממליצה לבדוק לפני עם המפעיל או להביא מעיל ;)
  2. חדר מעולה, יחס נפלא של הצוות.היינו שלושה. כבר על ההתחלה נכנסים לאווירה. החדר מושקע מאוד, החידות מצריכות מחשבה. מומלץ מאוד גם למתחילים וגם למנוסים. הצוות נפלא. יחס אישי נהדר ותמיכה מלאה לאורך כל הביקור. כבר בהתחלה נותנים לנו חידות כדי להכנס לאווירה. ממליצים בחום להגיע.
  3. חדר מעולה!ממליצה מכל הלב על החדר, היינו שניים מנוסים ומאוד נהנינו, אווירה מעולה וחידות ממש טובות ומאתגרות שמפעילות את הגלגלים במוח כמו שצריך. חייבת לציין את המתחם המדהים והמושקע בטירוף ואת קבלת הפנים הלבבית של המפעיל (שהוא גם הבעלים), מיד אח"כ קבענו לחדר השני שלהם (שוליית הקוסם) - אבל זה לביקורת הבאה...
  4. חדר מעולה ...מומלץ לחוותחדר מעולה עם תפאורה ואבזור נהדרים. חידות ברמת קושי גבוהה ויותר...מגבש וחוויתי..נהנו מאד. זהו החדר השמיני לחלקנו ופשוט נהנו המפעילים נחמדים ונעימים וסייו כשביקשנו מושלם !!!
  5. חוויה מדהימה, מאתגר מאוד, מושקע בטירוף, ואירוח הכי חם שיש.החדר הכי טוב שהייתי בו. התפאורה מושקעת בטירוף, טכנולוגיה הכי מתקדמת שראיתי ויש הקפדה על הפרטים הקטנים. חידות מאתגרות ודורשות פתיחת ראש רצינית. והאירוח - הכי אנושי שיש ומכל הלב. פשוט היה כיף להגיע לשם, ולא רצינו ללכת. מומלץ בחום!!
  6. חדר מעולה. מושקע ביותר. חוויה מושלמת!כשחקנים עם "ותק" של 15 חדרים זה החדר הכי גדול והכי מושקע שראינו עד כה וראינו.... החוויה מתחילה כבר בחדר ההמתנה- האירוח מפנק עם חשיבה על הפרטים הקטנים . חידות ברמה גבוהה שמחמיאות לאינטליגנציה והידע הכללי. מפעיל מקסים, סבלני ולבבי. מומלץ ביותר! מחכים כבר לחדר הבא שלהם!

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק