פרטי החדר

משה בקר 13, ראשון לציון.
2-5 שחקנים
60 דקות

הסיפור

מוות קליני הינו מעבר בין החיים למוות... בשלב זה נפסקים פעילויות הלב והנשימה,אין קשר עם עולם החיצון. לא ידועים הזוועות שחשה נשמת האדם במהלך מוות קליני ומה עליה לעבור כדי לחזור חזרה אל הגוף... "שעת המוות הינה..." לא הצלחנו להצילם"... האם תצליחו לסיים את המשחק?
מקור: אתר החדר
מוות קליני written by arik average rating 3.5/5 - 21 user reviews

27 תגובות

 1. פחד אלוהיםתקשיבו אני מתה על סרטי אימה. לא תיארתי לעצמי עד כדי כך שאהיה בתור אחד. אמנם זה חדר ראשון שלי אבל לדעתי החידות היו מעניינות ומגניבות . וגם דרך הפיתרון שלהם.. נעזרנו מאוד בויטלי שהיה ממש בתוך האווירה. השחקנית הרגה אותיייייי !!! אם את קוראת את זה- אמאאאא מה עשית לי. כיף ברמות מפחיד סופר!
 2. כל האווירה התחילה לא טוב . קבוצה שלפנינו איחרה בחצי שעה ובגלל זה המפעיל עיכב אותנו .ובסוף המשחק שאמרו לנו ""אנחנו לא נוהגים בדרך כלל אבל אתם חייבים ללכת כי יש קבוצה שצריכה להיכנס אז ביי " ממש אווירה מגעילה ,גורשנו מהחדר. החדר עצמו מעוצב יפה ,אבל היו המון לקויות טכניות כמו חיישנים שלא עובדים על הסוף או לדוגמא היה צריך להזין שעה בשעון שהיה בכלל מנייר ורק כשאמרנו למפעיל את השעה אז הוא פתח ידנית את השלב הבא דרך מערכת הבקרה שלהם.או שהיו מספרים שמוצאים שבסוף לא קידמו אותנו לשום מקום והיו סתם חידה מיותרת שביזבזה זמן. מה גם שהמפעילים התערבו בלי סוף ונתנו רמזים גם בלי שביקשנו ,מה שהרס לחלוטין את רצף המשחק והאווירה .

 3. חדר מזעזע לא שווה את הכסף -לקרוא! כל האווירה התחילה לא טוב . קבוצה שלפנינו איחרה בחצי שעה ובגלל זה המפעיל עיכב אותנו .ובסוף המשחק שאמרו לנו ""אנחנו לא נוהגים בדרך כלל אבל אתם חייבים ללכת כי יש קבוצה שצריכה להיכנס אז ביי " ממש אווירה מגעילה ,גורשנו מהחדר. החדר עצמו מעוצב יפה ,אבל היו המון לקויות טכניות כמו חיישנים שלא עובדים על הסוף או לדוגמא היה צריך להזין שעה בשעון שהיה בכלל מנייר ורק כשאמרנו למפעיל את השעה אז הוא פתח ידנית את השלב הבא דרך מערכת הבקרה שלהם. או שהיו מספרים שמוצאים שבסוף לא קידמו אותנו לשום מקום והיו סתם חידה מיותרת שביזבזה זמן.בנוסף במהלך המשחק המפעיל התערב וצעק נחזיר איזה פריט שנזרק עלינו למקום כדי שלו יהיה פחות לסדר אחרי שנלך. המפעילים התערבו בלי סוף ונתנו רמזים גם בלי שביקשנו ,מה שהרס לחלוטין את רצף המשחק והאווירה .
 4. היינו היום 5 חברים בחדר בריחה.. עשיתי למעלה מ10 חדרים אבל בשירות כל כך מזעזע לא נתקלתי מעולם!!
  חדר בריחה שמגדיר עצמו מפחיד ומדורג בין המפחידים, אמור להתחשב באינסטינקטים ורפלקסים של אדם. לא רק שלא הועבק תדרוך לפני הכניסה גם הפסיקו את הפעילות באמצע בטענה שעברנו על חוקי המשחק בכך שפעלנו באינסטינקט בסיסי של הרחקת גורם מרתיע.
  הפסיקו את הפעילות והעמידו אותנו באולטימטום -"או שאחד מכם יוצא או שכולם".
  כמובן שיצאנו כולם, כאשר יצאנו התנהגו אלינו בצורה מזעזעת ומשפילה.
  ואם זה לא מספיק.. בסיום הפעילות קיבלתי טלפון ממנהל המקום אשר כעס עלי וגער בי כמה הייתו לא בסדר.. הרים את הקול ודיבר מאוד מזלזל.. פשוט אפס תודעת שירות..
  בחיי לא נתקלתי בחדר בריחה ובאף מקום אשר מתנהג ככה ללקוחות ופשוט מבזה אותם בגלוי.
  אין לי מילים חוץ מביזיון.. לא שווה את הכסף.. לא שווה את הזמן..

 5. שירות לא משהו בכלללקח לנו מלא זמן למצוא את המקום אך כשהגענו אני והבן זוג שלי (פעם שלישית שלו בחדרי בריחה פעם ראשונה שלי) היה כתוב תשלום 110 שח דרך האתר שהבן זוג שלי הזמין לנו בהפתעה כשהגענו לשם הבנתי שזה לא בשבילי ואמרתי לעובד שאני רוצה משהו שפחות מפחיד (לפי האתר יש לכם שתי אופציות לחדרים. אחד מפחיד והשני הרפתקה) הוא אמר שיש להם רק את זה וכל שאלה שנשאלה הוא חשב את עצמו כבר בתוך המשחק וזה סהכ מדובר בשירות של לפני..אני לא הייתי מעוניינת להמשיך ובשיא הגניבה טען שאין החזר כספי מצויין שהחתמתם האם בדקתם אם זה חוקי? כי אני לגמרי מתכוונת לבדוק אם לא תעשו משהו בנידון. אחרי שגם גבו 20 שח יותר מהאתר.
 6. לא מושקע מספיקקבלת הפנים הייתה לא טובה כבר מההתחלה מחצימים אותך נגד תביעות, גובים ממך את הכסף לפני שנכנסים, מזהירים אותך שאין החזרים ובקיצור מכסים את עצמם מכל הכיוונים הרגיש יותר כמו סיבוב בבית משפט מאשר חדר בריחה בנוסף, הפעלת החדר הייתה פגומה(סיימנו חידה ולקח כמה שניות עד שהמפעיל שם לב)
 7. הכי מפחיד שלי סוף סוף הצלחתי להגיע לחדר בריחה מוות קליני נכנסו 4 שחקנים מנוסים והחוויה הייתה פשוט מעל ומעבר עבירה מטורפת חידות מתוחכמות ושנונות כמו שאני אוהב טכנולוגיה ברמה גבוה שחקנית משחקת נהדר בקיצור חוויה אמיתית כמו שאמור להיות בחדר בריחה ברמה גבוה שאפו תודה
 8. חדר מטורף!הלכנו לשלושה חדרים היום. והחדר הזה ללא צל של ספק אחד החדרים הטובים ביותר שהייתי בהם, המפעיל שהכניס לאווירה מהשנייה הראשונה, החידות המסתוריות, התפאורה והאווירה הייתה פשוט מטורפת! מומלץ מאוד! שווה כל שקל! אנחנו הלכנו 3 אנשים, לדעתי המשחק הוא מעולה בין 2-3 שחקנים.
 9. מומלץ מאוד לאוהבי פחד ולחדרי בריחה בכללי.אני וחברה שלי שמענו ששיפרו את החדר ואמרנו שחייבים ללכת ולבדוק. הגענו לחדר קיבל אותנו בחור נחמד מאוד בשם ויטלי, אחרי כחמש דקות נכנסו לחדר .כבר מהכניסה לחדר אתה מבין שהולך להיות טוב . החדר עצמו היו חידות מעולות ומקוריות . הפחד היה ברמה גבוה (מי שמגיע עם חברה או אישה חייב בגדים עבים). התפאורה הייתה מעולה ומכניסה לאווירה בצורה מאוד טובה. והמפעיל גם כן מכניס מעולה לאווירה. יצאנו מהחדר עם אדרנלין בכמויות קיבלו אותנו בחיוך המפעיל ו2 המנהלים החזיקו 2 כוסות מים . לסיכום חדר מאוד מושקע , ממליץ בחום לאוהבי האדרנלין פחד וחדרי הבריחה .
 10. מאכזב ברמות !מעט מאוד שאלות שגם אם עונים נכון זה לא עובד עד התערבות המפעיל, חידות עם פתרון לא קשור. מעבר לכך התנהגות המפעיל מזעזת! אפס תודעת שירות ללקוח! התבטאויות קשות כלפי הלקוחות פשוט מבזה את המקום ! אין שום הגיון בלצעוק על לקוח ולקרוא לו "מטומטם" ו"אידיוט" ולהתנהג באגרסיביות ! בסהכ משחק והמטרה להעביר את הזמן ולהנות. בנוסף, מפסיקים לך את המחשק באמצע עם הסבר לא מספק בטענה שעברת על חוקי המשחק.. , משחק אימה שאמור להתחשב באינסטינקטים טבעיים של אנשים. יש לעצור את המשחק במקרים קיצוניים ולא על כל שטות. בקיצור,מאכזב ואפילו חוצפה, ממש לא שווה את הכסף!
 11. חדר מפחיד אך לא חדר בריחה החדר קצר מאוד עם מספר מועט של חידות, החידות לא ברמה גבוהה בכלל וקרה שענינו מספר פעמים נכון ורק אחרי כמה פעמים איפשרו לנו לעבור לשלב הבא. העיסוק הוא נטו בהפחדה שאין ספק שהיא מעולה אך החדר לא צריך להיכלל תחת הקטגוריה "חדר בריחה".
 12. כבר מעל 20 חדרים ושירות הכי גרוע שנתקלנו בו. אי אפשר לקרוא לזה שירות.הזמנו את החדר שבוע לפני, קיבלנו אישור הזמנה למייל. כבר עשינו מעל כ20 חדרים, מעולם לא הייתה לנו בעיה עם הזמנה. הגענו לשם, פתאום מודיעים לנו שבגלל שלא יצרו איתנו קשר טלפונית, בשל מספר שגוי החליטו לבטל את ההזמנה שלנו במקום ליצור קשר מהמייל. מגיעים לשם, ובמקום שמנהל המקום יתנצל ומצוא פתרון הגיוני אחרי טעות
   1. הי עידו..מירי מברמודה קווסט..הביטול נעשה לאחר בירור מעמיק ועקב כך שהושאר טלפון לא נכון בהזמנה,אנחנו לא גובים דמי מקדמה ולכן חשוב טלפונית לאשר הזמנות ,במקרה
    הנל הדבר לא היה אפשרי עקב מספר שגוי,בכל מקרה פניתי אליך בפייסבוק על מנת להתנצל ולבדוק מה נוכל לעשות כדי שתהיה מרוצה
    תודה וסליחה
    מירי
    ברמודה קווסט

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק