פרטי החדר

מנחם בגין 90, תל אביב.
2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אתם נכנסים עכשיו לנעליים של מחלקת זיהוי פלילי של מחוז תל אביב. אתם הגעתם לחקור את הרצח המתוקשר של התובע המחוזי ג'ורדן. ג'ורדן היה אחד התובעים המובילים בארץ והתמקד בפשע המאורגן, התיק העיקרי שלו כרגע התמקד בלשלוח את ראש המאפיה דון ג'וזפה לכיסא החשמלי. התובע נמצא מת בדירתו הבוקר. ראש העיר ומפקד התחנה דורשים תשובות מיידיות למסיבת העיתונאים. המטרה שלכם היא למצוא את הראיות שיעזרו לכם לגלות מי החשוד האמיתי, לפענח את הרצח ולעצור אותו ! , לרשותכם שעה עד המסיבת עיתונאים.
מקור: אתר החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר

סי אס איי written by arik average rating 4.3/5 - 31 user reviews

39 תגובות

  1. חדר מושקע, החידות פחותרוב החידות לא מבוססות על חשיבה, אלא על מציאות של פרטים קטנים בחדר, כלומר החדר דיי טכני. יש יותר מדיי פרטים לא קשורים בחדר, חלקן ממש לא ניתן להבין שהם לא קשורים. לא ברור בהתחלה אם מנסים לפתור רצח או לפרוץ דלתות. בקיצור סביר.
  2. חדר נחמד ומאתגר. מעט מבלבלהיינו 4 (2 עם נסיון של כמה חדרים ו-2 חדשים) והיה לנו קצת קשה. נתקענו על כמה חידות שהיו לא מאד ברורות. היה נחמד ומעניין אבל הקונספט באמת שונה מחדרי בריחה רגילים- פחות מפתחות, ומנעולים, אלא יותר חידות, קודים ובעיקר תשומת לב אדירה לפרטים הקטנים! היו לאורך המשחק הרבה יותר מידי מסיחי דעת ודברים שלא צריך להשתמש בהם ורק מבלבלים! וזה הקשה והאריך את הזמן. המפעילים התערבו קצת יותר מידי. בסה"כ חדר נחמד ומעניין, לא טירוף כמו חדרים אחרים.
  3. אחרי הרבה המלצות ומחמאות על החדר … חברים ארגנו מוצש של כיףףף … חשוב לציין שדרך האתר גם קיבלנו הנחה החדר מעולה ל5 אנשים. הסבר של כמה דקות בשביל 2 חברות חדשות בעיניין.. נכנסנו לחדר האווירה מושכת ביותר! המשחק זרם גם המעברים הנושא מצויין למי שאוהב .

  4. משעמם וחסר מעוףבאנו 4 חברים מנוסים. החדר היה מאוד משעמם, חידות לא הגיוניות ולא נאמנות למציאות (כראוי לחדר שעוסק בחקירה פלילית), לא היה פסקול מעניין והאמת חיכינו כבר לגמור כי פשוט היה משעמם... לא ממליצה!
  5. הפתעה .... חחחחאחרי שחזרתי מחו"ל נפגשתי עם חברים וממש היה מעולה, יש מלא חדרים בארץ זה התפתח מאוד ... בכל מקום יש ובשפע רעיונות טובים והשבוע היינו ב CSI באנו בגלל השם ונשארנו בגלל החידות והיחס באמת יפה ומושקע, הייתי בעבר לפני שנתיים בערך בארץ ולא היה טוב בנתניה איזה מקום לא חשוב השם .. זהו חזרנו ארצה ונמשיך לבלות בעוד חדרים
  6. מאכזב.הפתיח לחדר לא ברור, ומפה רק הלך ונעשה בינוני יותר, אין כל כך קשר לוגי בין החדרים, והבן אדם הרביעי בקבוצה שלנו היה מיותר לגמרי ונגע כמעט רק בתפאורה שיש המון ממנה ואין צורך בשימוש בה בכלל. בערך 80 אחוז מהחפצים בחדר לא שמישים, ובדברים שקיבלנו מהמפעיל כלל לא רלוונטיים. סך הכל רמת הקושי בינונית, אבל חצי מזה כיוון שלא ברור מה מהות החידות ולאן אמורים להמשיך בכל פעם. סך הכל הדבר הנחמד ביותר בחדר היה המפעיל. מאכזב.
  7. מבקר חדרי בריחהלפני שנתחיל בתיאור החוויה אני חייב לציין שהדירות קודם לכל החוויה של החדר היה מדהים ומאוד מהנה לבוא ועכשיו לחדר.. החדר הוא חדר בעל תפאורה מרהיבה וממש מרגישים חוויה אמיתית ברגע שנכנסים לחדר היה מעולה הסיפור היה גם מאוד מושקע ויצירתי קיצר באמת חדר מהמרהיבים בישראל

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק