פרטי החדר

בן גוריון 19, בני ברק.
2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

מזה מספר שנים סוכנות הביון עוקבת אחרי פרופסור צידון. פרופסור צידון הוא פיזיקאי בכיר ואיש אלקטרוניקה חובב שעובד על המצאה יוצאת דופן בביתו. הדיווחים האחרונים מדברים על כך שהפרופסור סיים לבנות המצאה שתשנה את כל מה שידענו על העולם עד כה. יחידת הביון מחפשת צוות , בין 2-5 אנשי שטח שיכנסו לביתו של הפרופסור ויגנבו את ההמצאה החשובה לפני שארגונים אחרים יקדימו אותנו. במידה ויש לכם יכולות גבוהות ומתאימות לביצוע המשימה עליכם ליצור קשר עם המפקדה לתיאום מועד ולביצוע המשימה.

מחיר

בכל ימות השבוע
2 משתתפים: 230 ש"ח
3 משתתפים: 330 ש"ח
4 משתתפים: 420 ש"ח
5 משתתפים: 475 ש"ח
6 משתתפים: 540 ש"ח
הנחות
* 10% הנחה לקבוצות של 4 משתתפים ומעלה
בית מספר 19 written by arik average rating 5/5 - 7 user reviews

7 תגובות

  1. מומלץ בחום!עשינו את החדר 6 חברים, עם לא מעט חדרים ברזומה. ועדיין החדר הצליח להפתיע אותנו, ובגדול. לא חדר טכנולוגי. די old school אבל לטובה. חידות מקביליות כך שיש הרבה מה לעשות בחדר ולא משעמם לרגע גם לקבוצה גדולה. סוף מפתיע ויוצא מן הכלל! מפעיל החדר שהוא הבעלים של החדר היה מקסים ורואים שהוא בנה את החדר עם הרבה אהבה לתחום. מומלץ בחום.
  2. פשוט תלכו!!!!יופי של חדר!!! אחרי כמה חדרים שעשיתי שבהם היתה יותר השקעה בטכנולוגיה מאשר בחידות, החדר הזה גרם לי להפעיל את כל גלגי המוח. יש מגוון חידות, הכל היה הגיוני והכי חשוב יש שם איזה קטע ממש מעניין... לא מפרט במילים אבל פשוט תלכו ותבינו על מה אני מדבר! ובקיצור , מומלץ בחום!!!!
  3. חדר מפתיע ומאוד מומלץהיינו זוג, ירון המפעיל ובעל החדר היה מקסים ומאוד ברור. הפעילות ברמת קושי בינונית וחווינו כיף וסיפוק אמיתי. החידות ברורות והקטע שלא ציפינו לו העצים את החוויה ושידרג אותה בעוד כמה רמות. מומלץ מאוד!!!
  4. חדר מעוללללה! תתכוננו להיות מופתעים...היה נפלא! באנו בלי ציפיות יותר מדי כי לא מצאנו הרבה מידע על החדר והיה פשוט מעולה!! היינו 3 עם נסיון של כמה חדרים כל אחד, וממש נהננו! בלי הרבה ספוליירים אני רק אגיד שיש שם איזה קטע שממש לא ציפינו לו וכל מילה נוספת מיותרת.... לכו עכשיו!
  5. כיף אמיתי. מומלץ ביותר. היינו משפחה של חמישה עם ניסיון של 5-10 חדרים כל אחד והיה כיף אמיתי! החדר בכלל לא פשוט ולפי מה שהבנתי נחשב חדר קשה מבחינת רמת הקושי. היה מאד מספק לפתור את החידות, הכל היה מאד הגיוני ורלוונטי לסיפור המסגרת. יצאנו בשעה וחמש דקות. בקיצור מומלץ מאד !!!

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק