פרטי החדר

מנורת המאור 3, תל אביב
2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

מצאתם את עצמכם נעולים במכון הפתולוגי. לידכם על שולחן הניתוחים שוכבת גופה של אדם זר. הסיכוי היחיד שלכם לצאת מהחדר ומהסיפור הזה בחיים הוא לברר כמה שיותר מהר את שעת המוות של המנוח. כדאי לכם למהר, אחרת אתם עוד עלולים למצוא את עצמכם במקומו. אווירה קודרת של סרט אימה, דלת נעולה, חדר חצי אפל וגופה בלתי מזוהה על שולחן הניתוחים. האם תהיו אמיצים מספיק להיכנס ולפתור את החידה?
מקור: אתר החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר

מכון פתולוגי written by arik average rating 3.5/5 - 32 user reviews

39 תגובות

 1. הגעתי לחדר בעקבות כתבה במאקו שהחדר אחד המפחידים ביותר (מכון פתולוגי) לא חושבת שזאת המילה בכלל!! אכזבה ברמות … חיכיתי נורא לחדר ולמרות שהייתה הנחה מגרופון זה לא שווה את הנסיעה והכסף… דבר ראשון שומעים את כול הרעש של המועדון ליד כך שרמזים לא ניתן לדעת וזה מה שתורם לפתרונות .. ביקשנו רמז אחד נתנו לנו יותר מבלי שביקשנו… לא מומלץ בכלל חבל על הכסף:/ כדאי לפתח את החדר יותר שיהיה מאתגר יותר!

 2. מאכזב חדר די מאכזב החלטתי ללכת בכלל שראיתי שרוב התגובות טובות וממליצות עם נסיון של ארבע חדרים טובים מאוד זה היה פשוט נוראי כבר באמצע החדר התחלנו להבין שאנחנו לא נהנים ושהחדר פשוט על הפנים . החידות לא הגיוניות ולא קשורות אחד לשני והחדר פשוט פיצפון והתפאורה נוראית בכלל לא ממליצה אחרי זה עוד המפעילה המליצה ללכת לעוד חדרים שלהם יהיה לי ממש לא נעים להגיד שאין סיכוי שבעולם !
 3. חדר ממש ממש כיפיחדר מאוד מעניין עם חידות מאתגרות, תפאורה מאוד מושקעת שמכניסה אותך לאווירה, הייתי עם עוד 2 חברים ומאוד מאוד נהנו, הייתי כבר בשלושה חדרים של בית הקווסט ובהחלט אחזור לעשות גם את השניים הנותרים.
 4. גרוע ביותר. תשקיעו את הכסף במשהו אחראני לא אוהבת להשאיר ביקורות לא מפרגנות אבל במקרה הזה באמת בעלי החדר צריכים לחשוב עליו מחדש. חוסר השקעה מוחלטת בתפאורה, חלק מהחידות פשוטות ולא מעניינות. התאכזבנו מהרגע שנכנסנו לחדר ועד הדקה שהיינו צריכים לצאת ממנו. לא מצליחה להבין את הביקורות הטובות שיש פה, אולי אותם מגיבים לא היו בחדרים אחרים לפני כן. לא שווה את המחיר שזהה לשאר.
 5. במילה אחת מאכזב ... ומחיר לא מוצדקהגענו 4 אנשים ששנים מהם לא היו אף פעם בחדר בריחה וזה החדר בריחה הראשון שלהם. הסיפור נשמע מעניין אך שנכנסים לחדר מתאכזבים קודם כל העיצוב לא מושקע בכלל יש על מה לעבוד לעומת החדר הקודם שהייתי בו (שבסה"כ זה החדר השני שלי ), החידות פשוטת ולא מורכבות ואין יותר מדי חדרים בטוח החדר והמפעיל רומז יתר על המידה . בנוסף הופתענו מכך שאין במקום הנחה לחיילים . לסיכום חדר מאכזב פשוט דרוש הרבה עבודה עליו מחדש ומחיר מוגזם ..
 6. חדר ממש גרועהגענו זוג והחלטנו לבדוק את החדר למרות התגובות הסותרות. נכנסנו והחדר לא מושקע בכלל, בקושי יש תפאורה וכולו מורכב מפתיחת מנעולים מעפנים. החידות עצמן בכלל לא קשות. גם כשהסתבכנו פתרנו יחסית בקלות לאחר כמה דקות חוץ מחידה אחת. באופן כללי... ממש ממש מאכזב ולא שווה את הכסף
 7. החדר הכי גרוע שהייתי עד עכשיוזה החדר הרביעי שלי והכי לא מושקע בכמה רמות מחדרים אחרים היינו 4, חלק בפעם הראשונה בחדר בריחה, וכולנו יצאנו בתחושת אכזבה ענקית.. לא היו חידות שמצריכות חשיבה בכלל, נטו למצוא מפתחות ולפתוח מנעולים... כל החדר לא מעוצב בכלל וללא כל השקעה בחדר.. כל שנייה נתנו לנו רמז למרות שבכלל לא ביקשנו או היינו צריכים ויצאנו ממש מהר בגלל זה כאילו הם כבר רצו לפנות לחדר הבא.. בכלל לא הכניסו אותנו לאווירה והמפעילים בקושי סיפרו משהו על הרקע של החדר חבל חבל חבל
 8. מדהים!!!אני וחברים היינו היום, היה מדהים, מומלץ לכולם!!! הכל היה מצוין, ממליץ למתחילים, היה רק משהו אחד קשה, מותאם לכולם, אני מנוסה, עם חברים מתחילים עשינו את זה מצוין, יצאתי בפה פעור, אין מילים!!!
 9. חוויה שווהזו הפעם הראשונה שאני מנסה את כל הקונספט הזה של האסקייפ רום ואתמול הייתי עם חברות ונהנתי מכל רגע החדר מעוצב בצורה משכנעת (שזה מפחיד חחחח), המפעילים הצליחו באמת לאתגר אותנו ובשורה התחתונה אני והבנות נהננו מכל רגע
 10. המון חשיבה מחוץ לקופסאשיחקנו זוג, אחרי שכבר היינו בחדר הרדיואקטיבי שנמצא באותו מקום. החדר נחשב יותר קל מהרדיואקטיבי שהיה ממש מאתגר, אבל עדיין לקח לנו זמן והחשיבה בחדר הייתה מאוד מאתגרת. תפאורה מושקעת, חידות הוגנות ויצירתיות! ממליצים מאוד, גם כחדר ראשון, לחסרי ניסיון.
 11. לא מושקעאני ועוד חבר לאחר שניסינו כמה חדרים החלטנו לנסות גם את זה ואני וחייב לומר זה החדר הכי פחות מושקע ורציני שפגשתי. מקום מאוד קטן,לא מושקע,בלי אווירת מתח ובעצם חסר כל הקונספט של הescape room. חייבים להשקיע יותר בחדרים שהם עושים+יצירת אווירת מתח טובה.

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק