פרטי החדר

החשמונאים 117, תל אביב.
2-10 שחקנים
60 דקות

הסיפור

סיפור ההמשך שמעולם לא סופר לקוסם מארץ עוץ.. בואו לטייל בשביל האבנים הצהובות ולהכיר את כל היצורים המוכרים והמוזרים של ארץ אוז אך זיכרו.. אוז היא לא מה שקראתם ושמעתם עליה..
מקור: אתר החדר
ארץ Oz written by arik average rating 5/5 - 9 user reviews

10 תגובות

  1. מושקע, מעוצב, זורם, מומלץ!חדר מושקע עם עיצוב מגניב ביותר, חידות זורמות שהן חלק מהתמה, וסיפור מגניב. החדר עובד חלק ובלי שום תקלות. חדר גדול שיכול להכיל 6 בקלות ואפילו 8, החללים גדולים ויש מעברים מגניבים. קיצר מומלץ מאוד מאוד. היינו משפחה ממש גדולה, והילדים קצת נבהלו (לא מומלץ מתחת לגיל 8 - טיפה מפחיד...), המפעילים עשו הכל כדי לעזור לנו להרגיע אותם, ולבדר את הילדים שהחליטו לצאת - הם אפילו ישבו עם המפעילים ובסוף גם להם הייתה חוויה מאוד כיפית.
  2. החדר הכי טוב שהיינו בו עד היוםהיינו 4 (2 זוגות) בגירסה האפלה, היה בהחלט חדר הכי מושקע שראינו, תפאורה שלא ראינו בשום חדר אחר ולכולנו היה ניסיון של 4-8 חדרים. החידות היו מאוד מושקעות ומגוונות, לא שוברות ראש אבל בהחלט מביאות לחשוב ברמה מהנה למוח. חשוב לציין גם שלא הייתה בעיה טכנית אחת אפילו! אני אישית לא הכרתי את הסיפור של ארץ עוז (רק ידעתי על הקיום של הדחליל ואיש הפח) ועדיין מאוד נהניתי מהעלילה והאווירה המדהימה שהייתה שם. ועכשיו, חשוב לציין לשבח את המפעילה אופק, שהביאה לנו בהחלט חווית אירוח מדהימה שלא חווינו בשום חדר אחר. היא ישבה ודיברנו איתנו הכי בכיף ופתוח כאילו היא ידידה טובה שלנו, היא הייתה מאוד אדיבה ומקסימה, היא בהחלט שיפרה לנו את חווית החדר. ממליץ מאוד לכולם, בין אם מכירים את העלילה ובין אם לא, חדר מעולה ומושקע ביותר! (ואני בדרך כלל לא זורק 5 כוכבים סתם ככה על חדרים)
  3. חדר מדהים תפאורה מגניבה ומושקעת ותודה רבה למפעילה המגניבה והחמודה שלנו אופק שהייתה מקסימה לאורך כל הדרך חדר לא כ"כ מפחיד וחידות מאתגרות ומעניינות ומגניבות, ממליצה היינו זוג ונורא נהננו

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק