פרטי החדר

אליהו איתן 24, ראשון לציון.
2-7 שחקנים
60 דקות

הסיפור

הבלש המפורסם ביותר בהיסטוריה… נעלם! מפקח המשטרה לסטרד אובד עצות וקרא אליו אתכם, ווטסון וחבריו, לעזור לפתור את התעלומה הגדולה ביותר ששרלוק הולמס אי פעם נאלץ להתמודד איתה. תעלומה שלולא עזרתכם עלולה להוביל למותו של שרלוק… ואם לא תהיו חדים, זריזים ומחושבים, אולי גם למותכם. הכנסו ללונדון של תחילת המאה ה20 להרפתקה מסחררת, מאתגרת ומפתיעה שכוללת בתוכה לא רק חדר בריחה מרהיב וחידתי כי אם גם תעלומה של ממש שיש לפתור ולפענח בין חשודים וראיות…

מחיר

בכל ימות השבוע
2 משתתפים: 250 ש"ח
3 משתתפים: 330 ש"ח
4 משתתפים: 400 ש"ח
5 משתתפים: 475 ש"ח
6 משתתפים: 540 ש"ח
7 משתתפים: 630 ש"ח
הערות

 • 10% הנחה לחיילים בחובה ובקבע
 • 10% הנחה לסטודנטים בהצגת תעודה
 • 50% הנחה לחוגג יום הולדת – תקפה עבור החוגג במהלך יום ההולדת (מינימום 4 משתתפים)
 • אין כפל מבצעים
שרלוק הולמס written by arik average rating 5/5 - 10 user reviews

13 תגובות

 1. שאלנו בהתחלה אם החדר מפחיד,
  אמרו לנו שלא. אם הם אומרים שהחדר לא מפחיד זה אומר שלא יהיה דברים מפחידים כולל חושך כי יש אנשים שמאוד מפחדים מחושך.
  אבל היה קטעים שהם עשו חושך מוחלט בחדר שאת זה הם לא אמרו לנו בהתחלה שיהיה. בתור אחת שמאוד מפחדת מחושך , לא נהנתי בכלל בגלל זה.

 2. מדהים!
  זה היה חדר הבריחה הראשון שלי ונהניתי מכל רגע. התפאורה, השירות, המוזיקה, החידות האינטליגנטיות כל אלה גרמו לי להוקיר את האופן בו הכל מושקע. נראה לי מעתה שאאמץ לי את חדרי הבריחה כבילוי חדש רק שהם יצטרכו לעמוד בציפיות של החדר המושלם הזה.

 3. מומלץהמקום עצמו מושקע בטירוף המפעילים מביאים פופקורן ויש בר משקאות במקום.... כבר לפני הכניסה לחדר יש אווירה לונדונית וכשנכנסים לחדר פסקול מהסדרה מנוגן מה שלגמרי מוסיף לאווירה, החידות בהמשכים מה שנותן הרבה קצב ועניין למשחק,החדר לגמרי אלקטרוני מה שלגמרי מוסיף לחדר ובנוסף 0 מנעולים. בקיצור מומלץ!!!
 4. מאתגר מיוחד שונה אחר הצוות אדיב ונחמד, מקבלים אותך עם כיבוד קל ונחמד. החדר הוא חשיבה מחוץ לקופסא מאתגרת ומיוחדת. אווירה מוסיקה ותפאורה תואמת לסיפור מסגרת. היחודיות של החדר מתבטאת בדרגת הקושי מיוחדת- המשלבת כל מה שלא עולה על דעתכם !!! קיצור לכו תהנו.
 5. החדר פשוט מעולה.מהרגע הראשון מרגישים ברחוב בייקר סטריט המפורסם ועד לדירתו של שרלוק הולמס(ובתור חובב סרטי שרלוק זה ממש הכניס אותי לאווירה). יש המון עניין ותעסוקה בחדר בקטע מאוד טוב ולא מעיק, חידות מקוריות שהפתיעו גם אותי(ניסיון של 50+ חדרים) וכמה פאנצ'ים שבכלל מעיפים אותך למעלה. בסיכום חדר מאוד מאוד מומלץ

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק