פרטי החדר

רח' אלטלנה, ראשון לציון.
2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

בתקופה האחרונה באנגליה התרחשו שלושה מקרי שוד בבנקים גדולים והתקבל מידע על תכנון שוד נוסף. מצלמות האבטחה במקום נוטרלו, מה שהוביל את החקירה למבוי סתום
מקור: אתר החדר
משימת שרלוק written by arik average rating 4.8/5 - 31 user reviews

38 תגובות

 1. שרלוק הוא חדר ממש מדהים!!!!!! בחדר יש חידה שיש לפתור ולאורך החדר אוספים רמזים שעוזרים להבין את החידה. חדר שיש להפעיל בו מחשבה ויצרתיות וצריך לדעת לחבר את הנקודות.

  רואים שהשקיעו רבות בחידות ובתפארה שממש מכניסה לאווירה

 2. חדר סביר, מפעילה גרועה וחידות לא עובדותהגענו וחדר ההמתנה היה מאוד מושקע וכך גם סרטון ההדרכה- כשנכנסנו היה *ספויילר* והצלחנו *ספויילר*. לאחר מכן פתרנו את כל החידות- חלקן לא עבדו והמפעילה נאלצה לגלות לנו מה "אמור" היה לקרות. המפעילה הייתה נחמדה אך למרות שאמרנו לה כי יש לנו ניסיון- היא הפציצה אותנו ברמזים- כל הזמן "שרלוק- שימו לב ש..." ו"צוות- שימו לב ש..." בנוסף, לא אגיד את זה כדבר שלילי או חיובי- הייתה סדרת רמזים שהובילה למסקנה מסוימת אך בסוף התברר כי הם בכלל אינם רלוונטיים. הסיום היה מפתיע והחדר היה מעניין- ולמרות זאת לא נהננו עקב התקלות הטכניות הרבות שקרו והמפעילה שלא נתנה לנו לעבוד בחופשיות.
 3. חדר מעולה! מומלץ מאודהיי. עשיתי את החדר והוא היה מעולה! חוויית השתתפות מהנה מאוד, החדר ברמה מאתגרת שנותנת אפשרות לחוות משחק שנותן להפעיל הרבה את הראש והחשיבה, גם תפאורה מושקעת וגם סיפורי עלילה מעניינים ומעולים. שירות ומעטפת גם הם ברמה גבוהה. נהניתי מאוד, ממליץ לכולם להגיע ולשחק בהקדם!
 4. חדר מעולה!משימת שרלוק הוא חדר מאוד עלילתי והכל סובב סביב התעלומה מה ששונה מאוד מחדרים אחרים שהייתי בהם. קונספט קצת אחר, חידות מאוד טובות כך שהכל מתחבר בצורה מושלמת. מאתגר מאוד וחדר מאוד מחשבתי. מושקע ביותר גם בתפאורה גם בטכנולוגיה, גם בחידות. נהנתי בטירוף
 5. חדר מהמםםםהיינו חמישה שלושה עם ניסיון של 5 חדרים ושניים עם ניסיון של 3 חדרים. החדר היה מושקע במיוחד, האווירה הייתה מתאימה לנושא, המשימות היו מעניינות ומאתגרות מאד, הסיום היה מפתיע ביותר אך בכל זאת החוויה הייתה יוצאת מן הכלל!!!! תודה לצוות הנהדר.
 6. חדר עם טוויסט שרלוקי היינו זוג עם ניסיון של כ4 חדרים, לקח לנו 66 דקות לצאת מהחדר. חדר עם תפאורה טובה שמתאימה לעלילה , קצת שונה משאר חדרי הבריחה כי הקונספט פה הוא ממש לפתור תעלומה ולא רק משימות חדר מומלץ ומשנה אווירה!
 7. היה פשוט מעולה!! חדר מדהים! אחרי הרבה חודשים של הפסקה/מיצוי של חדרי בריחה, החדר הזה החזיר את החשק לעוד! נכנסנו זוג בעל ניסיון של 15 חדרים (כולל חדרים שעשינו במוסקבה- שהם היו עד כה ברמה הכי גבוהה שראינו) והחדר הזה הצליח להתברג לטופ 3 שלי. חידות מגוונות ויצירתיות! נהננו מכל רגע, ובהחלט החשק לחדרי בריחה חזר וכבר הזמנו את החדר הבא 😁 *בנוסף עשינו בעבר את החדר "אנתרקס" אשר נמצא באותו מתחם ויש לציין שניכר שהושקעה מחשבה רבה בבניית החדרים הללו!
 8. אחד החדרים המושקעים שהייתי בהם!כבר שנכנסים למתחם שיש בו שני חדרים נכנסים לאווירה השרלוקית הזאת שיש בחדר, מפעילים נחמדים העבירו תדריך והפעילו לנו סרטון הדרכה שישר הכניס אותנו לאווירת העלילה הבלשית חדר מאתגר וחוויתי שמתאים לכל המשפחה ממליץ בחום! אחד הטובים שעשיתי!
 9. וואלה נתנו לנו בשרלוק!חדר ברמה גבוהה, כבר מהלובי נכנסים אל האווירה של שרלוק, החידות לא קלות מידי אבל מצד שני זורמות בצורה ממש טובה, יש בחדר הרבה מה לחקור בזמן המשחק ככה שלא נשאר אף אחד ללא תעסוקה! מה שנקרא חדר חובה! מאוד מומלץ...
 10. חדר מאוד מומלץ היה פשוט מעולהקודם כל קבלת פנים חמה ונעימה. מפעילה מעולה, לא נתנה רמזים שלא ביקשנו. חדר מעוצב ומושקע. ניכר חידות עם מחשבה וקשר בינהם. קונספט שונה מחדרים אחרים. תחכום וטכנולוגיה. מומלץ בחום!
 11. חדר משוגע! מותאם לנושא שלו ובנוי מעולה! יצירתי, טכנולוגי ומרתק. נהננו מאוד להרגיש שרלוק גם אם זה רק לשעה :)חוץ מהמתחם המעוצב שכולל חדר המתנה גדול (מותאם לאירועי חברה וגיבוש) השירות אדיב ונעים ויש שם מפעילים מקצועיים שיודעים לתת את הרמז הנכון ולהציע בזמן הנכון. החדר מותאם מאוד לנושא אהוב מאוד שהוא שרלוק הולמס. אין כמו משחק בלשי טוב! והכן התעלומה לא פשוטה והיא מעניינת מאוד! החדר כתוב טוב וגם הוא מעוצב בהתאם. ממליצה בחום על בילוי משפחתי, גיבושון ולכל אוהבי התמה.
 12. הטוב ביותר שהייתי!החדר הכי טוב שעשיתי!! מלא חידות מאתגרות שדורש המון חשיבה מסוג אחר אותו לא פגשתי בחדרים אחרים. האווירה, העיצוב, החשיבה מאחורי כל חידה!!! זה רמה אחרת של חדרים גם מבחינה טכנולוגית וגם ברמת החידות חשיבה!!! אני ממליץ ממש! נהנו, זה היה החדר ה30 שלי ולוקח את הכל בפער!
 13. מעולהעברו כמה חודשים מאז שהייתי, אבל עכשיו עם ניסיון של 7 חדרים אפשר להשוות. היינו זוג עם ניסיון של 2-3 חדרים, בסוף נאמר לנו שיש גם רמה קשה יותר ממה שעשינו. הסיפור הוא חקירה ששרלוק מבצע, העלילה מורגשת בחידות, כולן קשורות ביניהן על מנת לפענח מי השודד. ישנה השקעה רבה בחידות, מגוונות ומעניינות, לא מעט חשיבה מחוץ לקופסא, תשומת לב לפרטים במהלך החדר כולו ושיתוף פעולה בין השחקנים. היו כמה פרטים שלא שמנו לב אליהם ואפילו חידה שהתעלמנו ממנה ועדיין הצלחנו איכשהו לפתור. יש כמה אלמנטים מפתיעים בחדר. המפעיל מאוד נחמד ועזר לנו בכל פעם שראה שאנחנו אבודים כדי שנעמוד בקצב. גם הלובי עצמו מושקע ואפילו יש תלבושות. לדעתי לא מתאים כחדר ראשון, כדאי להתנסות קצת לפני שמגיעים לכאן, אבל למי שמנוסה - מומלץ מאוד!
 14. חדר מהנה מעניין ומרתקחדר מעולה באזור ראשון מערב, המדריך היה ידידותי, ידע מתי לעזור והביא לנו תשומת לב מלאה לאורך כל החדר. החדר עצמו היה מצויין, החידות לא היו פשוטות אך גם לא מסובכות יותר מדי. זו היית שעה חוויותי בחדר שהשקיעו בו לא מעט. אחרי שסיימנו את החדר, יצאנו בתחושה של סיפוק והרגשה טובה.
 15. מומלץ בחוםחדר מצויין! משלב חידות של הגיון, חשיבה ויכולת טכנית. שימוש טוב בטכנולוגיה. חלק מהחידות מקוריות ומפתיעות ובאחרות שנתקלנו בוריאציות שלהן בעבר (בכל זאת, עשינו כמעט 60 חדרים), המימוש היה מוצלח מאוד. אומנם בחרנו בגרסה הקשה אבל החדר זרם לנו לגמרי (למרות שהוא בהחלט לא קל והיו חידות שנדרש לנו מאמץ מחשבתי לפתור אותן. לא נדרשנו לרמזים מהמפעיל - החידות כולן אינטואיטביות והגיוניות וכייף לפתור אותן). מומלץ מאוד, למנוסים וגם למתחילים.
 16. חדר מצוין ומומלץ מאוד, למתחילים ולמתקדמים!היינו חמישה אנשים במסגרת יום גיבוש מהעבודה. כל אחד מהחמישה בחדר (ניסיון של 0-6 חדרים) הרגיש שהוא תורם ומצליח לפתור דברים ואף אחד לא הרגיש מיותר בשום שלב, תמיד היה לכל אחד מה לעשות. ממש מרגישים את הסיפור והאווירה של שרלוק הולמס, ובאמת צריך להיכנס לראש של בלש כדי לפענח את הפשע ולהצליח לצאת מהחדר. לדעתי זה הופך את החדר הזה למיוחד יותר מאחרים כי כל החידות והרמזים בחדר קשורים אחד לשני וצריך לעקוב אחרי העלילה מההתחלה ועד הסוף, וזה לא סתם לפתור חידה-חידה בלי קשר אחד לשני. אני אישית עם ניסיון של 6 חדרים ואהבתי לראות כל מיני חידות ושיטות שונות וחדשות לפתיחת מגירות/דלתות/קופסאות.. אפילו המנעול היחיד שהיה בחדר לא היה מנעול רגיל! לגבי המקום והמפעילים – יש הרבה חניה ממש ליד הכניסה, חדר ההמתנה ממש יפה, גדול ונוח, והמפעילים היו נהדרים. הם דיברו איתנו, צחקו איתנו ודאגו לוודא שכולם מבינים את המשחק.
 17. היה ממש נפלאהיינו זוג לכבוד יום הולדתו ה- 40 של בעלי היקר עם ניסיון של שני חדרים קודם לכן, שאחד היה מאתגר והשני מאכזב, הגענו עם ספקות ויצאנו ממש מאושרים. החדר היה מעוצב אותנטי, החידות היו מאתגרות ואפילו מוסיקת הרקע הוסיפה לאווירה. אנג'ל המפעילה הייתה ממש נעימה ומפרגנת והכל התנהל במקצועיות וכבוד הדדי. זו הייתה מתנה עבור בעלי ואני נהנתי לא פחות :) ממליצה, ואגב מתאים גם להריוניות
 18. משימת בילוש אותנטית ויוצאת דופןחדר בריחה עם כל המרכיבים שעושים אחד כזה למעולה - אווירה תואמת עלילה, חידות מקוריות וזרימה. כל עניין הבילוש והחקירה מורגש כחלק קוהרנטי מהחוויה. כיף להיות שרלוק לשעה :) מומלץ בחום!
 19. וואו וואו וואו!!! הייתי ב14 חדרים, זה החדר הטוב ביותר שעשיתי. חשבו על הכל – חידות מתוחכמות, טכנולוגיה מגניבה וחדשנית שלא ראיתי בשום חדר עד עכשיו, שיתוף פעולה בין השחקנים, תפאורה מתאימה ומושקעת. מסוג החדרים שאתה מסיים ורוצה לעשות שוב ואתה לא מפסיק לחשוב על מה שהיה בפנים. אתה נכנס לאווירה מאוד מהר ומרגיש כאילו אתה באמת בתוך סרט. מומלץ מאוד!!!!

 20. זה קווסט אמיתי!!!וואווווווו!!! אחד החדרים הטובים שעשיתי!!!! עם מלא חידות מאתגרות שדורש כח חשיבה!!! ?????? האווירה, העיצוב, החשיבה מאחורי כל חידה!!! זה רמה אחרת של חדרים גם מבחינה טכנולוגית וגם ברמת החידות חשיבה!!! פשוט לכו לשרלוקד ותנסו!!! חדר שחייבים לעשות!!! מומלץ בחום! נהנו, איתגרו אותנו מחדש! זה היה החדר 19 שלי :)

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק