פרטי החדר

בר אילן 12, הרצליה.
2-7 שחקנים
60 דקות

הסיפור

בטוח שכבר שמעתם על האירועים אמש, מקרה המוות בבית המשפחה ועל מוות הפתולוגים יום לאחר מכן. קראו לכם חוקרי העל טבעי להבין מה לא בסדר בממצאי הפתולוגים ומי אחראי לרציחות המזעזעות יש לכם שעה לפני שכוחות המשטרה יפשטו על זירות הרצח ,הם לא מאמינים בעל טבעי אבל אנחנו חושבים שיש שם משהו חושבים שתצליחו לפתור את התעלומה בזמן?
מקור: אתר החדר

כישוף המתים written by arik average rating 5/5 - 9 user reviews

10 תגובות

  1. חדר ממש טוב נהנו המון!!!לקחנו את הגירסה הקריפית של החדר ויש לציין שהרגשנו את האווירה מהרגע הראשון בחדר, החידות מאתגרות והאווירה מורגשת לאורך כל החדר , יש טוויסט נחמד בעלילה שמוסיף המון ! יש גם כמה הפחדות שגרמו לנו לצעוק כמו ילדים, בקיצור חדר ממש מומלץ ונהנו לעשות אותו!
  2. מאוד מומלץחדר מעולה , משלב חידות מצויינות עם אווירה מותחת וקריפית במידת הצורך. החידות קשות ומהנות ודורשות חשיבה . הגענו למקום , במתחם קיים גם החדר דברים מוזרים שהלכנו אליו ברגע שנפתח. אם בא לכם חדר מאתגר ,אווירתי ואפילו מפחיד - זה החדר בשבילכם.
  3. מומלץ מאוד !!הגענו זוג לחדר החדש קיבלו את פנינו הבעלים שני ואלכס, היה כיבוד והכנסת אורחים מקסימה! אחרי תדריך קצר וקצת דיבורים נכנסנו לחדר . אווירה קריפית, המוזיקה והתפאורה תואמים לתמה , העברנו כמה דק רק מההתפעלות מהתפאורה. חידות חלקן כבר ראינו בעבר ולחלקם מחדשות מאוד . שילוב של שיתוף פעולה מדהים. נהנו מאוד . אחד החדרים היותר מומלצים.

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק