פרטי החדר

התעשיה 15, רעננה.
2-5 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אתם עובדים נמרצים במעבדה סודית של פרופסור קלארק ויחד איתו בניתם פורטל למימד מקביל – מימד האלפה! הפרוספר נעלם ממשרדו במיסתוריות ואתם חוששים כי נתקע במימד המקביל וחייו בסכנת מוות! מהרמזים שהשאיר אתם מבינים כי הסוכנים של עולם האלפה עלו על הפורטל ובכל דרך רוצים להשיג את המפתח להפעלתו – גביש אנרגיה בצורת פירמידה. המשימה שלכם - להגיע לגביש האנרגיה לפניהם ולברוח לפני שיתפסו אתכם!
מקור: אתר החדר
הגביש written by arik average rating 4.9/5 - 16 user reviews

18 תגובות

  1. אז ככה אני בעל ניסיון של 20 חדרים לא המון יחסית לאנשים שעשו 100 אבל אני חייב להגיד שהחדר עצמו מושקע בתפאורה חידות מעניינות אך קצת קשות לאנשים מסויימים שאינם אוהבים סיבוך מיותר..
    החדר עצמו ממש מומלץ לאנשים בלי ניסיון בחדרי בריחה לדוגמא חדר ראשון או שני
    החדר עצמו יחסית לחדרים שהייתי ממוצע ובהצלחה לבוחרים בו!

  2. מומלץ- רצוי ליותר משני אנשים.הייתי שם היום (3-08) עם נכדתי שהיא כמעט בת 11. בשבילי זה היה החדר הראשון....קיבל את פנינו זיו- בחור צעיר מאד אדיב ומתחשב והסביר הכל בסבלנות. החידות היו בחלקן קשות לנו אבל לבד מאחת (מיד אציין) הכל היה מאתגר וקיבלנו עזרה מזיו. אני חושבת שהדרישה [** ספויילר **] זה מוגזם. לדעתי צריך התייחסות שונה כאשר מגיעים רק 2 לעומת 4-5 אנשים. לדוגמא: הייתי שמחה אילו יכולתי לרשום בכל פעם את המספרים שגילינו כי ידעתי שהם חשובים אבל אין מצב שהייתי יכולה לזכור את כולם מכל מני סיבות (דווקא יש לי זיכרון טוב מאד). עוד פרט- די קשה למצוא את המקום כיוון שאין שילוט מכוון.....
  3. מדהיםפעם ראשונה שלי בחדר והיה פשוט מדהים! ההינו 3 בנות בנות 12 והיה פשוט כיף! נהננו כל כך. החידות מאתגרות וכייפיות. מאוד מאוד נהנתי ואזכור זאת בחוויה מדהימה. היה קצת קשה אבל מאתגר. המדריכה היתה מדהימה ועזרה מאוד! ממולץ מאוד!
  4. מעולה!!!היינו חמישה, חלקנו עם ניסיון קודם בחדרים. אישית, לי זה היה חדר ראשון. המפעיל היה מקסים, נתן רמזים רק כשראה שהתקשינו מאוד לפתור. בגלל טעות שלנו הייתה תקלה בחדר ויצא שדילגנו על מספר חידות וגילו לנו רק כשיצאנו מהחדר. המפעיל נתן לנו לחזור פנימה ולפתור אותם, גבר על. החידות היו לא קלות בכלל, לא ידענו מאיפה להתחיל לחפש. היה מאתגר וכיף לאללה! חדרים מושקעים בטירוף. אין ספק שנחזור לעשות את החלק השני!!
  5. מושקע, מאתגר, צוות סבלני ומסייע במידה, כשצריךהיינו משפחה של 5, נכנסנו מהר לאווירה, היו הרבה חידות מאתגרות והרבה קונצים טכנולוגיים נחמדים, את חלקם הצלחנו בגאווה, ובחלקן קיבל נו סיוע במידה מהמפעילה הקשובה. נהנינו מאד
  6. מדהיםחדר מדהים, החידות ברמה מאוד גבוהה, המארחים מאוד נחמדים, המקום מצוחצח, החדר בנוי בטכנולוגיה גבוה (החדר הכי טכנולוגי שהייתי בו). מומלץ בחום לאוהבי אתגרים, רואים שהשקיעו מחשבה רבה בתכנון החדר. מומלץ מאוד!!

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק