פרטי החדר

האומן 22, ירושלים.
2-7 שחקנים
60 דקות

הסיפור

האתגר הגדול, להצליח לברוח מהכלא תוך 60 דקות בלבד! לפתור את כל החידות שבדרך, ולהצליח להימלט עם הסוד הגדול ביד.
מקור: אתר החדר

הבריחה מהכלא written by arik average rating 4.4/5 - 21 user reviews

30 תגובות

  1. חדר בסיסי עם חידות בסיסיות ולא מאתגרותאחרי ניסיון של 10 חדרי בריחה, זה חדר הבריחה הכי מאכזב שהייתי בו. חדר בסיסי עם חדר אחד, וחידות מפגרות, כל הזמן צריך לפתוח מזוודות עם קודים וההגעה לקודים בכלל לא מאתגרת. אין שום דבר חדשני בחדר, שום דבר אלקטרוני, הכל נורא פשוט ומשעמם. לא ממליצה בכלל, יש מלא חדרי בריחה טובים בירושלים ששווים את המחיר. אל תטרחו!
  2. חביבהגענו קבוצה של 6, חלקם מנוסים יותר ורובם מנוסים פחות. העיצוב היה סביר אבל התמה היתה די חלשה. החדר מבוסס על צייד קודים, ולא תמיד ברור איזה קוד שייך לאיזה מנעול, אבל החידות היו מעניינות וחלקן מקוריות ומגניבות. למעט תקלה טכנית אחת שדרשה את התערבות המפעילה, הכל זרם חלק. מומלץ לקבוצות קטנות של עד ארבעה.
  3. עשו פיל מעכבר...לא מבין על מה כל המהומה בחדר הזה. זה החדר העשירי שאני עושה והוא היה מאוד מאכזב. קודם הכל [נערך: ספוילר].. מוזיקת רקע חלשה ובלי הרבה אפקטים שמכניסים לאווירה.. תפאורה קרועה וציוד טכני שלא עבד במאה אחוז.. לטעמי החידות היו פשוטות ולעיתים מעצבנות. יצאנו תוך 25 דקות בקיצור לא בזבוז מוחלט של זמן אבל כבר עדיף להשקיע ולנסוע מחוץ לעיר
  4. באנו ארבע בנות, קבלת הפנים של המדריך הייתה מדהימה! הוא היה מקסים ומקבל. המשך החדר היה מאתגר ונהנינו מאוד לפתור את החידות. הצלחנו לצאת והמדריך שוב היה מקסים וצילם אותנו. מומלץ בחום! כל החוויה הייתה מושלמת!

  5. וואוו סוף סוף אחרי יותר מעשרה חדרים הצליחו לאתגר אותנוכבר מהרגע הראשון נכנסים לאווירה. אחרי כמה שניות של איבוד כיוון נכנסים לעניין. חידות חדשות ומקוריות. עיצוב מעולה, ממש הרגשנו בכלא וגם אמרנו אחד לשני. קיבלנו רמז אחד וגם הוא גרם לנו לחשוב. בקיצור שילוב אדיר של אווירה, אתגר מוחי והנאה. אנחנו ממליצים
  6. חידות יצירתיותהיינו 5 מבוגרים. נזקקו לרמז אחד. החדר עצמו עבר התעללות ישראלית טיפוסית וחלק מהתאונה הודבקה בחזרה ברשלנות . אבל... החידות יצירתיות באופן מפתיע ודורשות באמת יציאה מהקופסה ברמה שמיועדת למבוגרים ולא לילדים. מה שהפך את החוויה למרתקת ומאתגרת מאד
  7. חדר מעולההלכנו לחדר בריחה ראשון, 2 אנשים. העובד היה נחמד מאוד, איזור הקבלה היה נקי, החדר היה באווירה טובה, החידות היו טובות ומתאגרות והיינו צריכים לבקש כמה רמזים בחלקים שהיו קשים מדי. הצלחנו לצאת מהחדר אחרי 61 דקות. בהחלט נותן טעם של עוד. אומנם לא הייתי בחדרים אחרים עדיין אך החוויה בחדר הזה הייתה מעניינת ובהחלט מומלץ.
  8. חוויה מאתגרת שמקפיצה את האדרנלין - לזה לא ציפינובהחלט חוויה מאתגרת שמקפיצה את האדרנלין. הלכנו קבוצה של 5 מנוסים. 3 שהיו ב 14 חדרים ושניים שהיו ב 9 חדרים. חשבנו שכבר ראינו הכל ואי אפשר לאתגר אותנו, אבל כמה טעינו. סוף סוף חדר שגרם לנו לחשוב, איתגר אותנו ןהכל עם חידות ומשימות מקוריות. תודה, רואים שהשקעתם !!!

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק