פרטי החדר

יוסף קארו, 19 תל אביב.
2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

באוקטובר 1941, ברחובותיה השקטים של עיירה קטנה בשם סיילנט ואלי, משפחה יצאה לבלות ולעולם לא חזרה לביתה. אנשי העיירה לא העזו להתקרב אל הבית עקב קולות ואורות הבוקעים מהבית כל לילה. 70 שנה אחריי, עו"ד ממולח מנסה למכור את הבית. האם אתם מספיק אמיצים לבוא ולקנות את הבית?
מקור: אתר החדר
הצד האחר written by arik average rating 5/5 - 7 user reviews

9 תגובות

 1. החדר הכי טוב שהייתי בו (אחרי 20+ חדרים)היינו 2 ולמרות שיש הרבה חידות לא קלות, היה ממש כיף גם במתכונת מצומצמת. יכול להתאים גם ל3-4. חידות מעולותתתת ולגמרי פתירות, אבל עם הרבה מחשבה ושיתוף פעולה. קריפי מ-א-ו-ד בקטע טוב. יקיר המפעיל היה מעולה. בקיצור מומלץ לגמרי.
 2. מומלץ מומלץ

  חדר עם אווירה מדהימה מושקע מאוד בפרטים הקטנים
  המשימות ממש דורשות חשיבה מחוץ לקופסה
  המפעיל היה מקסים אדיב – כשראה שאנחנו נתקעות שאל האם יכול לתת לנו רמז ( ולא כפה עלינו רמזים) הרמז שניתן היה בעיקר לשנות את כיוון המחשבה השגוי .
  האווירה היתה כמו שהובטח קריפית ומקפיצה לאורך כל הזמן .
  מומלץ בחום הצליחו להשאיר לנו טעם של עוד….

 3. חדר קריפי מוצלח מאד עם אתגר חשיבתי נהדר! ממש נהנו 😊 הגענו ביום שישי בשעות בוקר מוקדמות לחדר החדש של מיסטיק רום בתל אביב. אבל האור בחוץ והציפורים המצייצות לא הצליחו לבלבל אותנו והקריפיות של החדר עשתה את שלה! עשינו טעות, ונפגשנו עם עו"ד ממולח שמנסה למכור בית ישן שלפני 70 שנה חיה בו משפחה שיום אחד יצאה לבלות ומאז נעלמה ולא שבה. אנשי העיירה לא העיזו להתקרב לבית 70 שנה בשל אורות וקולות הבוקעים מן הבית בשעות הלילה. ובטיפשותינו, אנחנו דווקא החלטנו להיכנס לשם בעצמנו. מייד עם הכניסה לחדר הבנו למה הבית עומד שומם 70 שנה. האווירה קריפית!!!!!! והאווירה נשמרת קריפית ומותחת ממש לכל אורך החדר. שזה יפה ולצערי לא יוצא לי לראות את זה בהרבה חדרים. אחרי מלא חדרים התחלתי להבין שאווירה זה אחד הפרמטרים הכי חשובים לי כדי שבאמת איכנס לסיפור. או במקרה הזה- כדי שארצה לצאת מהסיפור הזה כמה שיותר מהר! 😂 עשינו את החדר בזוג, וכמו שעדי המקסימה התריעה בפנינו מראש- הוא לא קל לזוג. יש בחדר משהו ייחודי לו ומקסים שהופך אותו לאתגר חשיבתי נהדר! החידות ממש מוצלחות אחת אחת. מקוריות והצליחו לחדש לנו גם אחרי חדרים רבים. יש חידות מורכבות וארוכות והתמהיל של חדר קריפי שמשתק אותי יחד עם חידות מאתגרות- הביא אותנו לדבר עם המפעיל (הממש חמוד יש לציין!!) מספר פעמים. בדיעבד- אם לא היינו זוג והיינו יותר מתפרשים ופחות הייתי נדבקת לרגל של בעלי ובמקביל עושה לו נמק ביד מתוך פחד, אז יש סיכוי טוב שהיינו פותרים את החדר יותר בקלות. 😂 אני חושבת שהוא מתאים ל-2-3 מנוסים. ומתחילים תגיעו ב-3-4 שחקנים. מי שלא פחדן לא יפחד בו כנראה. אבל לגמרי ירגיש את האווירה הנהדרת והמותחת. לגבי האירוח- 9:30 בבוקר קיבל את פנינו תום המפעיל הסופר חייכן, אנרגטי וחמוד. עם תודעת שירות מאד גבוהה. מיכל פופקורן חם וטרי חיכה לנו על השולחן, עם סוכריות על מקל וקנקן שתיה. וזה לגמרי כיף לפתוח ככה את החדר.

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק