פרטי החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר
2-5 שחקנים
60 דקות

הסיפור

וירוס קטלני דלף מתוך מעבדה סודית. הסכנה מרחפת כעת על פני כל האנושות ומאיימת להדביק את כל האנושות במגיפה קטלנית. כמעט ולא נשאר זמן, והתקווה היחידה שתציל את כדור הארץ תלויה בכם, קבוצת העילית האמיצה, מטרתכם למצוא את הנוגדן בתוך המעבדה סודית שיציל את האנושות מפני המגיפה הנוראית, שמאיימת להתפרץ בכל רגע נתון. האם תצליחו לעבור את כל מנגנוניי הבטחון שקיימים ולהציל את האנושות מפני הכחדה?!
מקור: אתר החדר

24 ביקורות

השאר ביקורת


 1. יחס ושירות החדר ברמה גבוה ולדעתי למקצוענים . המון גירויים והמון דברים לא שימושיים או דברים שנראים קשורים למשימה ואין בהם שימוש . עלול להיות מתסכל .
  מעבר לזה היחס והשירות שניתן לנו היה מזעזע . הכניסו אותנו עם אווירה מאוד לא נעימה כי השעה היינו אחרונים ביום . כנראה שנותן השירות היה עייף . הוא גם רצה שנוסיף כסף כי הוא לא מקבל שכר נוסף על הזמן הזה .
 2. היינו 3 אנשים שזה החדר הראשון שלהם והיה מעולההמפעילה הייתה מעולה ודבקה בסיפור למרות שחלקנו התפקענו מצחוק תוך כדי. החדר היה מעוצב באווירה המתאימה. החידות היו נחמדות. חידה אחת קצת מתסכלת פשוט כי היא ארוכה אבל לא נורא. סה"כ לא קשה במיוחד, נראה לי מתאים למתחילים. לא צריך שום ידע קודם לא בכימיה ולא במדעים, כל הידע הנחוץ נמצא בחדר. רק צריך למצוא אותו...
 3. טובהחדר השני שלנו (מאז הספקנו לעשות למעלה מעשרה חדרים...), אחד הבודדים שכולל את הרכיב האהוב עלינו של "אפקט ההרס" (=הצורך לתלוש/לקרוע/לשבור/לשפוך/לחתוך/להבעיר וכדומה, על מנת לפתור חידה). חידות כייפיות ולא מאוד קשות (קצת התבאסנו שנגמר כל כך מהר). לא מתאים לקבוצה גדולה וגם לא למאותגרי עבירות (גמרתם לי את הברכיים...)
 4. שירות מזעזע!!!!קנינו במיוחד שוברים של חבר שכתוב עליהם בפירוש(!) שניתן להגיע באמצע שבוע גם בשעות הערב בהתניה של מינימום 2 משתתפים, הגדלנו ראש והתקשרנו בכל זאת למקום בכדי לוודא וגם שם קיבלנו תשובה דומה-השוברים תקפים ואין בעיה.
  הגענו עד למקום באנו כבר להכנס לחדר ואז המפעיל אמר לנו שלא ניתן להכנס עם שוברים של חבר בערב למרות שוידאנו פעמיים- אני לחדר הזה לא אחזור בספק גדול אם לחברה כולה. פשוט שירות זוועתי!
 5. חדר מעולההיינו 3 בנות ולאחת מאיתנו זה היה החדר הראשון
  יצאנו מרוצות, החידות היו ברמה טובה והמפעילה (אולה) הייתה מקצועית ונחמדה ממש
 6. החדר הכי גרוע שהייתי בו עד היוםלצערי כל החוויה היתה מיותרת וכואבת (תרתי משמע!)
  לפני תחילת המשימה מחתימים אותך על טופס.. לא ברור מה תכליתו אשר מפרט את כללי החדר..
  לגבי החדר...
  נתחיל בעובדה שהמזגן לא עבד לכל אורך המשימה והיה חם מאד, הזענו כמו מטורפים.
  מכשיר הקשר שאותו נתנה המפעילה הפסיק לעבוד בשניה שנכנסנו לחדר ורק לאחר כעשר דקות (שבהם אנחנו מסמלים במצלמה שהוא לא עובד)
  נזכרו להביא לנו חלופי.
  בנוסף החדר לא בטיחותי וכתוצאה מכך במהלך המעבר בין החדרים נפצעתי בראש והתחלתי לדמם :( :(

  מבחינת רמת הכימיה הנדרשת.. יש לי רקע ענף בכימיה ועדיין לא הבנתי את הקשרי החידות
  רמת החידות נעה בין קלות ברמה מביכה לעבודה סיזיפית ולא יעילה

  בגמר החדר כשנשאלנו על החוויה ציפינו שלאור העובדה כי המזגן לא עבד, מכשיר הקשר, העובדה שנפצעתי ודיממתי ובאופן כללי
  שהחוויה היתה מאד שלילית נקבל פיצוי משמעותי. בפועל הורידו לנו 24 ש"ח מהמחיר. בושה.

  שומר נפשו ירחק!
 7. קשה ולא מתאים לפעם ראשונהסהכ, החדר קשה ולא מתאים לפעם ראשונה. החידות היו יפות והתפאורה גם, אבל קשה מאוד לפתור ללא עזרת המפעיל
 8. חדר ממש כיף אבל טיפה בעייתיהיינו 4 וזה היה חדר הבריחה הראשון שלנו. היו המון חידות ברמה בינונית וגבוהה, ולמי שלא כל כך מכיר מדעים וכימיה אולי יחוש קצת תסכול בחלק מהחידות. לא נאלצנו לעבוד יחד ברוב הזמן ובדרך כלל התפצלנו כדי לפתור חידות בנפרד, חבל שאין שם מספיק חידות שדורשות שיתוף פעולה. המפעילה הייתה חמודה מאוד ואירחה אותנו בלבביות, ועזרה לנו כשהיינו צריכים. בסך הכל למי שאוהב חדרים מאתגרים חדר מאוד מומלץ!
 9. חדר טוב היינו 5, חלק עם ניסיון וחלק בלי, וכשהגענו האירוח לא היה מי יודע מה. לא היה נראה שבא למפעילה להכניס אותנו כל כך לסיפור אלא רק זרקה לנו רקע של מה קורה איתנו וזהו.
  החידות בחלקן מאתגרות חשיבתית וחלקן קלות למי שיש ניסיון בחדרי בריחה. החדר מצריך סבלנות ושיתוף הפעולה בו הוא קצת מיותר.
  הייתה תקלה טכנית בחידה האחרונה שקצת ביאסה לנו אבל לא נורא, קורה.
  בסך הכל חדר לא רע בכלל. אחרי 4 חדרים שהציבו רף מאוד מאוד גבוה, הוא איפשהו בתחתית ברשימה. בכל זאת שווה ללכת ולנסות בעצמכם
 10. חדר נחמד ומושקע, אך לא קשה יותר מידי.היינו שלושה אנשים בלי יותר מידי ניסיון בחדרי בריחה (אני וחברה שלי עשינו רק חדר אחד לפני ועוד ידידה שזו הייתה הפעם הראשונה שלה). פתרנו את החדר ב40 דקות בלי ליצור קשר אפילו פעם אחת עם המפעילה. הרגיש קצר אבל היה כיף.
  אני מניח שהרקע שלנו במדעים עזר לנו לפתור מהר כמה מהחידות. אני יכול להבין למה יש אנשים שנתקעו בתסכול.
  חיסרון שעולה בדיעבד הוא שהייתה רק חידה אחת שדרשה שיתוף פעולה של שני אנשים. בואו נגיד שאם למישהו יש ידיים מספיק ארוכות אז הוא יכול לעבור את כל החדר לבד. לדעתי זה חבל כי חידות שדורשות שיתוף פעולה זו הסיבה שאנשים הולכים לחדרי בריחה.
 11. חדר מצויןהייתי לפני ארבעה או חמישה חודשים בנוגדן ואני חייבת לציין שאחרי 4 חדרים זה חדר מצוין! אנחנו זוג וזה היה החדר הראשון שלנו והלכנו עם זוג שהיה בחדר אחר בעבר. החידות בהתחלה מעולות!! מפעילות ומעניינות לכל אחד יש מה לעשות, בחדר השני הרמה עולה והחידות מורכבות אבל אף זוג לא נשאר בלי מעש ומאוד אהבתי את זה , המפעילה הכניסה אותנו לאווירה וזה היה מצוין! היא נתנה רמזים בלי לגלות יותר מידי . למרות שהיה בעיה במנעולים ופתרנו את החידה יצאנו אחרי 60 דק החדר הזה יחד עם המסדר האפל הם החדרים הכי טובים שהייתי
 12. חדר מעולההיינו 4 ומאוד נהנינו. פתרנו יחסית מהר. רמת החידות נעות בין קל לבינוני ואחת שממש ממש קשה. חדר מומלץ מאוד ויכול להתאים גם לחדר ראשון.
 13. חדר מדהיםקיבלו אותנו בקבלת פנים מדהימה ועם הרבה פאנטה נכנסנו לחדר המדריכה שדיברה איתנו במכשיר קשר הייתה נחמדה ונעימה ולא הלחיצה אותנו
  לאומת זאת החדר הלחיץ (בקטע טוב) ולכן הקשה עלינו לפתור את החידות רמת חידות קשה אבל הוגנת לדוגמא קוד מורס ועוד לא מומלץ לילדים מתחת לגיל 9 וחשוב לדעת אנגלית
  הייתי בפעם ה2 עם עוד שניים בפעם ה1

  קיצר חדר מדהים מומלץ בחום (הלוואי שכל החדרים יהיו ככה)
 14. חדר מומלץ ביותרנכנסנו בשעה שהזמנו אליה ללא עיקובים...
  היחס היה מאוד אישי ונחמד.
  בנוסף לכל זה החדר היה מדהים, העיצוב מושקע והסיפור אמין.
  חוויה מגבשת ונחמדה!!
  שווה את המחיר ללא כל ספק!!
 15. נחמדהמפעיל לא ממש הכניס אותנו לסיפור ועקב אחרינו. בחדר היתה תקלה דבר שמאוד עיכב אותנו ומאחר שהמפעיל לא עקב אחרינו הוא לא שם לב לתקלה שגרמה לנו לאכזבה קלה במהלך המשחק. חוץ מזה החדר מעוצב יפה והחידות הוגנות