פרטי החדר

2-5 שחקנים
60 דקות

הסיפור

לאונרדו דה וינצ'י גאון שהקדים את זמנו, מזמין אתכם ליצירה האחרונה שלו חדר סודות דה וינצ'י. החדר שהוא בנה בשביל לבדוק האם אתם ראויים להמשיך את דור הגאונים שלו אל תוך המאה ה-21. החדר ידרוש שיתוף פעולה, הגיון בריא וחשיבה מחוץ לקופסה. האם תוכלו להתמודד עם קוד האומן ולצאת מהחדר הנעול תחת מבטה של המונה ליזה???
מקור: אתר החדר

17 ביקורות

השאר ביקורת


 1. חדר קל מדיהיינו בחדר שתי קבוצות אחת כנגד השנייה.
  אנחנו היינו 5 אנשים והם 6. רמת היכרות עם חדרים שונה בין כולם.
  החידות עצמן נחמדות אבל ממש קלות! החדר קטן ולינארי לחלוטין עד כדי כך שכבר ברור מה יהיה השלב הבא. סיימנו את החדר ב24 דקות והמפעיל אפילו לא היה מופתע- אמר שהשיא זה 20 דקות.
  הקבוצה השנייה סיימה תוך 26 דקות. ואני מאמינה שאם היינו זוג המצב לא היה שונה מזה.
  התפאורה חביבה אבל לא מיוחדת, לא עפנו על החדר והרגשנו מאוד מאוכזבים ואפילו מרומים מזה שהיה כל כך קצר.
  אני בטוחה שיש חדרים הרבה יותר טובים לתחרות בין שתי קבוצות שנותנת תמורה לכסף שמשלמים. לא ממליצה על החדר הזה בכלל.
 2. מאתגר ומהנהאדי קיבל אותנו בסבר פנים יפות. מאד נעים ואכפתי.
  החדר היה מאתגר ומעניין.
  נהיננו מאד עם הילדים בני 10 ו 13...
  מומלץ!
 3. היינו זוג עם ניסיון של 5-6 חדרים. ההגעה למקום קצת מסובכת למרות שהמפעיל התקשר אליי והסביר לי איך להגיע, בסוף הוא יצא לפגוש אותנו. לשים שלט בדחיפות! :) בכניסה לחדר נאמר לנו שהחדר נחשב קשה ושלוקח 5 דקות רק להבין איך להתחיל, ובפועל לקח לנו בערך דקה ובאופן כללי החדר זרם לנו ויצאנו אחרי חצי שעה! כנ"ל קבוצה אחרת שהייתה במקביל אלינו. בן הזוג שלי מאוד הופתע כשנגמרו החידות ויצאנו, היה בטוח שיש עוד המשך, לכן זה קצת מאכזב. לגבי החדר עצמו - מעוצב באוירת דה וינצ'י שהיא גם חלק בחידות עצמן, לא חוינו שום תקלות לעומת מה שנכתב בתגובות לפניי, וה"עזרה" היחידה מהמפעיל הייתה כשהסתכלנו על משהו והוא אמר לנו שזה לא חלק מהחידה. מעבר לכך הצלחנו הכל לבד, כל פעם לאחד מאיתנו הייתה הארה לגבי חידה כלשהי. יש לציין שאחת החידות הצריכה מישהו גבוה, ואם כל השחקנים נמוכים זה יכול להקשות על הפתרון (אני הייתי בטוחה שלא יתכן שזה מוביל לפתרון ובן הזוג התעקש ולבסוף צדק). החידות עצמן מגוונות ומעניינות, יש צורך בשיתוף פעולה בין השחקנים וישנה לא מעט טכנולוגיה בחדר. החדר לא קל ובכל זאת מרגיש שנגמר מהר מדי. ממליצה להוסיף דרגות קושי או חלקים נוספים עבור מי שמנוסה יותר.
 4. פשוט מעולההגענו 5, 3 עם נסיון של שני חדרים, 2 עם נסיון של 8 חדרים.
  החידות מגניבות, שונות , ולא חוזרות על עצמן. החדר מעוצב ברוח הנושא ומאוד מעניין. חידות קשות אך פתירות. אהבתי שהמפעיל לא דחף לנו עזרה, נתן לנו להתמודד ורק כאשר ביקשנו עזר קלות(וזה קרה רק בחידה אחת). החדר מאתגר. היה ממש כיף לכולנו. יש דברים מקוריים בחדר שלא חוזרים מחדרים אחרים.
  בקיצור מעולה, ממליצה בחום.
 5. לוקה בחסר הגענו היום (חברה שלי עם 10 חדרים ניסיון ואני עם 5).
  נכנסו מהר לחדר אחרי הסבר קצרצר על מה אסור לעשות.
  החידה הראשונה הייתה אחלה, החידה השניה פשוט לא עבדה היטב טכנית והיינו צריכים לנחש מה התשובה. היה מאוד מתסכל. בהמשך החדר נתקלנו בעוד חידה שבא היינו צריכים לנחש מה כוונת המשורר וללא הרמז זה היה פשוט לא פתיר. אחרי זה אחד החידות דרשה לא סביר (לאחר שנאמר לנו לא להפעיל כוח לא סביר(!)) והחידה האחרונה פשוט דרשה ניחוש מוחלט, עלינו על התשובה מתוך תסכול רב ואמירת "יאללה בואו ננחש מה רצו".
  יצאנו מאוד מאוד מתוסכלים ותשובת המפעיל הייתה שאי אפשר לרצות את כולם הייתה מגוכחת.
  נתנו 2 על התפאורה בעיקר.
  לא ממליצים עד שיעשו תיקונים רציניים.
 6. חדר מיוחד ביותר היינו 4 חברות שחלקן אם ניסיון ,נהנו מאוד מהחדר אחד המוצלחים מעניין ומאתגר מאוד ,החידות קשות ברמה גבוהה מאוד ... ממליצה מאוד
 7. חדר יחיד ומיוחדחדר מעולה ומאוד מושקע, חידות זורמות ויש קשרים בין אחת לשניה (מה שאין בחדרים אחרים בארץ לפי דעתי). חידות מקוריות וממש מהנות והגיוניות שקשורות לנושא החדר.
  צוות מפעילים יחודי וחביב שעושה את החוויה לגדולה במיוחד
 8. מעולה - מומלץהיום 19.11.16, נסענו ילדיי ואני לראשל"צ, לחדר הבריחה בנושא סודות דה וינצ'י.
  לפני שנסענו, קראתי קצת ביקורות, והביקורת של מעיין שלעיל, קצת הרתיעה אותי. הגענו למקום ופגשנו בן אדם חביב, חייכני ומסביר פנים.
  מהיותי שייכת ל"עדה העצבנית", מיד התחלתי להתקיף, שקראתי ביקורת שלילית, שאני באה במיוחד מירושלים...ועוד ועוד.
  למרות ההתקפה, הוא המשיך לחייך, אמר שהיו גם תגובות חיוביות (מה שנכון) והוא מבטיח לנו שנהנה. ועוד הגדיל לעשות, והכניס אותנו כחצי שעה לפני.
  לאחר הסבר קליל ונעים, נכנסנו לחדר.
  לא אלאה אתכם, אבל היה כייף, מעניין, מאתגר, מושקע, מצחיק, מגבש.
  נכון שהתא האפור בראשנו התאדה ובלשים כבר לא נהייה, אבל הפקנו הרבה יותר. זמן איכות משפחתי, והכרנו פאן נוסף וחדש בטרנד שרץ בארץ.
  אז, תודה, וברור לנו שנחזור שוב.
  אביבה, סתיו ועדן ברוכי
  ירושלים
 9. חדר מלא בתקלות טכניות שפגמו בחוויה לחלוטין, זאת למרות החידות המקוריות.הגעתי השבוע עם שלושה חברים לחדר החדש שנפתח בראשון לציון עיר מגורינו, עם ניסיון שלהם (5, 5, 9) ואני עם ניסיון של 16 חדרים.
  לאחר שקראתי ביקורות על כך שהחדר שונה ומקורי במיוחד החלטנו ללכת על זה למרות שעדיין אין ציון לחדר עקב כך שהוא חדש.
  הגענו לחדר, קיבלנו "תדריך" קצרצר עם קבוצה נוספת (חדר כפול) שכלל בגדול רק את מה שאסור לעשות ומיד נכנסנו לחדר.
  לאחר הסתגלות דיי מהירה לחדר גילינו מהי החידה הראשונה והתחלנו לפתור אותה. משום מה הפתרון של החידה לא הוביל לשום שינוי בחדר או התקדמות. יצרנו קשר עם המפעילה במכשיר הקשר (גם המכשיר עבד לסירוגין והיה מקוטע לרוב) ושאלנו האם אנחנו פותרים את החידה נכון, המפעילה אמרה שכן ולמרות זאת לא היה שינוי. לאחר מספר דקות של ניסיונות פשוט ביקשנו את הפתרון, והבנו שהחידה לא עבדה לנו כיוון שהייתה תקלה בחידה שבעקבותה הייתה חסרה לנו ספרה שתשלים את פתרון החידה. ללא ספק התחלה מתסכלת של החדר.
  אבל לא נורא, המשכנו הלאה במרץ אל עבר החידה הבאה שנגלתה בפנינו. לצערנו, גם החידה הזאת הייתה תקולה. הבנו היטב מה צריך לעשות, אבל הייתה תקלה בחידה שמיד הבחנו בה. עקב הפגם נאלצנו לבצע הימורים כדי להשלים את פתרון החידה.
  בשלב זה אני כבר התחלתי להתעצבן על כך שהיו שתי תקלות כבר בהתחלה, אבל החברים גרמו לי לתת עוד צ'אנס ולהמשיך לנסות להנות משאר החידות. הגענו לחידה מקורית מאוד, שללא רמז לא ניתן לפתור אותה. המשכנו את החדר, אני כבר הייתי ממש מתוסכלת. היה עוד רצף של מספר תקלות, ממש בכל חידה הייתה תקלה. באחת החידות היה צורך לראות משהו ממש קטן, כך שאני ויתר חבריי היינו צריכים להתאמץ מאוד, לכן פניתי אל המפעילה כדי שתקריא לי, הסברתי לה שזה כל כך קטן שאנחנו מתקשים לראות ולהמשיך במשימות.
  אפילו החידה האחרונה שכבר פתרנו כדי לצאת מהחדר נתקעה ועיכבה אותנו מספר דקות למרות שכבר סיימנו.
  לסיכום, היו חידות מקוריות, אך עם רצף כל כך גדול של תקלות אחת אחרי השנייה לא הצלחנו להנות מהחדר.
  בסיום החדר, יצאנו ודיברנו עם המפעילה ועם הבעלים, ואף ביקשנו מהם להיכנס איתנו יחד לחדר כדי שנראה להם את כל התקלות. הם נכנסו ובדקו ונתנו תירוצים כמו "את זה כנראה מישהו נגע בזה יותר מידי היום ובגלל זה זה התקלקל" , "זה כנראה נפל ובגלל זה הוא נהרס, אני באמת מחליף אותו כמה פעמים ביום כי הוא כל הזמן נהרס". ניסיתי להבהיר להם שהחוויה שלנו נהרסה לחלוטין והם באמת ניסו להתנצל, אך אין באמת משהו שיכול לפצות על חוויה כזו בחדר. כמו כן, אני מצפה שלפני שאני נכנסת לחדר, המפעיל יבדוק שהחדר תקין, כדי שאני כלקוחה אוכל להנות בצורה המירבית עם שאיפה לאפס תקלות.
  כששילמנו, למעט הנחת החייל לה אנו זכאים לא הוצע לנו שום פיצוי על שלל התקלות שחווינו בחדר.
  בסופו של דבר, אנחנו הולכים לחדרי בריחה כדי לחוות אתגר ולהגיע להצלחה. החוויה הזו לא זולה כלל, לכן אני מצפה לחוויה חיובית, ואם קרה מצב והחוויה שלילית, במיוחד כשמדובר באשמת הבעלים\המפעילים, אני מצפה לקבל פיצוי כלשהו, שהוא מעבר ל"אנחנו מצטערים", במיוחד לאור העובדה שהקדשתי עם חבריי זמן נוסף כדי לעבור עם הבעלים והמפעילה חידה חידה ולהראות להם איפה הייתה הבעיה.
  זה היה החדר ה17 שלי, וגם לא הראשון או השני של יתר חבריי, וכולנו מסכימים פה אחד שלא יצא לנו לחוות כמות כזו של תקלות בחדר אחד. קורה שלא הכל עובד פיקס, אבל יש גם דרך לתת שירות, אותו לא זכינו לקבל.
 10. גילוי נאות- המפעילה.

  היי מעיין, קודם כל, לא נאמר אפילו פעם אחת במהלך המשחק על שום תקלה בקשר. לא מכם ולא מאיתנו. יש לציין שאת 2 התקלות יידעתם אותנו רק בסיומו של החדר, אחרי שנתנו לכם לשהות בו שעה וחצי במקום להוציא אחרי שעה(!). במידה והייתם מיידעים ישר הן גם לא היו ״תקלות״.

  אנחנו בודקים את החדרים בסיום כל חדר, ומוודאים שהכל תקין. לא היו שום תירוצים מצדנו כמו שציינת, אלא תשובות כנות שאנו בודקים הכל, ועוד משהו שהוא ספויילר ולא אוכל לספר.

  חבל לי מאד לקרא ואת האמת שאני אפילו בהלם מהביקורת.. אם הייתם חווים כלכך הרבה תקלות אני חושבת שהייתם דואגים לשתף אותנו בקשר, והייתה נפתרת הבעיה. איך שהבנו שהייתה תקלה הכי קטנה הצענו שנעבור על החדר, ווידאו אתכם הכל..
  80% מהתגובה שלך לצערי לא קשורה לשום תקלה, אלא למשהו שפחות הצלחתם בו.

  הביקורת מאד מוקצנת..
 11. בקשה להיות טסטרית בחדרי בריחהשלום

  שמתי לב כי יש הרבה חדרים שאינם פעילים עדיין. אם יש לכם צורך, אשמח להיות טסטרית, אארגן כל הרכב קבוצתי שתצטרכו.

  תודה רבה מראש,
  טניה.
  054-2887516