פרטי החדר

4-14 שחקנים
60 דקות

הסיפור

סערת הבחירות הגיעה לג'ונגל! החיות התפלגו ל2 מחנות! מי ינצח ויגיע לשלטון? כל תושבי הג'ונגל יוצאים ומצביעים. תעזרו לאחד המחנות לנצח! יש לכם הזדמנות חד פעמים להגיע ולהשפיע בבחירות הלא רגילות. אז תבחרו לכם את המועמד הראוי ותעזרו לו! תנסו להביא לו כמה שיותר קולות. הזמן מתקתק, הקלפי ייסגר בעוד שעה!
מקור: אתר החדר

מלך הג'ונגל written by arik average rating 4.8/5 - 5 user reviews

6 תגובות

  1. ממש כיף ומומלץהחדר מעוצב יפה מאד והמשימות מאתגרות וכיפיות. היינו קבוצה של 10 ילדים בגילאים 7-9 ועוד 2 מבוגרים. הילדים נהנו אבל היו כמה משימות קצת קשות מדי לגיל שלהם.. היחס של הצוות טוב מאד, הסבירו לילדים בסבלנות ולקראת הסוף גם עזרו לנו קצת :) ממליצה!
  2. מומלץ ביותרהינו קבוצה גדולה בסוכות .נהננו מאוד.חדר מאוד יפה, מעוצב ברמה מאוד גבוה .המשימות מאוד מאתגרות ומגוונות. צוות מאוד אדיב ונחמד.קיבלו אותנו בנעימות .קיבלנו הסברים ברורים שעזרו לנו לבצע כל המשימות ולהגיע למטרה. ממצילה בחום.חוויה משפחתית נהדרת. בטוח נחזור לחדרים אחרים.
  3. ממליץ בחוםביקרנו בחדר בריחה ברחובות: ״בחירות בג׳ונגל״ . היינו 2 משפחות 8 אנשים. רובינו היינו בפעם הראשונה! התפלאנו ל2 מחנות של ההורים והילדים ותוך שעה שקענו לעולם הקסום וכייפי של משחק חשיבה, תחרות ומחשבה אחרת. החדר היה מאובזר ומעניין, כל פריט דרש כוח מחשבה ועזרה הדדית! רצנו ושיחקנו, צעקנו ופטרנו כל המוצגים, הילדים ניצחו והאווירה הייתה מאוד נעימה וכייפית! מומלץ בחום!

השאר תגובה