פרטי החדר

טשרניחובסקי 26, תל אביב.
4-10 שחקנים
60 דקות

הסיפור

מעבדות לוקד הם מתקן סודי לחקר ויצור נשק עוצמתי וקטלני. דוקטור קוגן, החוקר המוביל שלנו למד וגדל בברית המועצות וידוע כחובב חידות היגיון ונשק להשמדה המונית. לאחרונה - דר' קוגן נעלם במפתיע. לפני העלמותו הוא עבד על פצצה קטלנית ביותר ועד רגע זה לא הצלחנו למצוא את הפצצה המסוכנת. קיימת סבירות רבה שהיא נמצאת במשרדו ועלולה להתפוצץ כל רגע. אתם הצוות הנבחר. עליכם למצוא את הפצצה ולנטרל אותה. מהרו! לא נשאר הרבה זמן!
מקור: אתר החדר

המעבדה הסודית written by arik average rating 4.6/5 - 26 user reviews

27 תגובות

 1. היינו קבוצה של 6 בנות ונכנסנו לחדר "המעבדה" שנחשב לחדר מאוד קשה.
  אנחנו בתור קבוצה שכבר מנוסה בחדרי בריחה לקחנו על עצמנו את האתגר.
  אז אתחיל בזה שאנשי הצוות היו מדהימים, כייפים ומצחיקים! (אסף ואלמוג 🙂 ) דבר שני החידות בנויות בצורה מאוד חכמה ומאתגרת!
  ללא ספק זה חדר לא קל, אבל אפשרי לחלוטין עם קצת הכוונה של המפעיל.

  בקיצור ממש ממש נהננו
  ממליצה בחום!

 2. וואו היה כיף!!לאבא היה יומולדת הלכנו כל המשפחה , זאת הפעם הראשונה שאנחנו בחדר בריחה . היה כיף לא נורמלי !!! קבענו כבר חדר נוסף באותו הרגע . החידות מגוונות חלקן מורכבות וחלקן פשוטות זה מתאים למגוון של אנשים עם יכולות שונות כשאחד פתר פזל השני פיצח קוד , בכניסה לחדר נראה מינימליסטי אבל סיימנו עם כמות אדירה של חפצים על השולחן . המפעיל יובל בכניסה היה מדהים !! חמוד ממש מצחיק וגרם לנו להרגיש טוב קיצר אנחנו מכורים !!! ממש מומלץ.
 3. חדר מעולה לפתיחההחדר הראשון שלנו (מתוך 95 נכון לעכשיו, תוך שנה וחצי), שגרם לנו להתמכר לעולם המופלא של חדרי הבריחה. לא ידענו למה לצפות ופחדנו להתאכזב (כאמור, חדר ראשון). המיקום לא מרשים (אבל אופייני לחדרים כאלה, כפי שלמדנו בהמשך), אבל החוויה היתה משהו שלא חווינו בעבר. גילינו לשמחתנו שהקונספט של חדר בריחה מתאים לנו בול, איזה כייף! החדר לא קשה ומתאים למתחילים, ויש בו אוירה מיוחדת וחידות מעניינות. אין דברים שמוחבאים במקומות לא הגיוניים והכל זורם .מה שהכי אהבנו בחדר , וחסר לנו בהרבה חדרים אחרים שעשינו, זה "אלמנט ההרס" - הצורך לשפוך, לשבור, להבעיר, לחתוך וכדומה כדי לפתור חידות. מומלץ!
 4. בשביל חדר ראשון, החדר מעולה.הייתי בחדר אני, ועוד חמישה חברים, לכולנו זו הייתה הפעם הראשונה וכולנו התרגשנו, הייתה חוויה טובה, כולנו השתתפנו, אך האווירה בחדר הראשון הייתה קצת רגילה ולא הרגשתי שאני בלחץ כולשהו, ולא ידעתי מה אני מחפש. בחדר השני הרגשתי כאילו אני ממש בתוך הסיפור, ולדעתי כך גם חבריי הרגישו. מכיוון שהיינו שישה חברים והיינו הרבה, ובנוסף לכולנו לא היה ניסיון, לא הצלחנו לסיים את החדר בזמן, אבל עדיין החוויה הייתה כיפית. אם זה החדר הראשון שלכם, מאוד מומלץ ללכת כדי ללמוד איך החדרים עובדים. מבחינת החידות לא היה יותר מדי קושי, אבל אני ממליץ ללכת בקבוצה של 3-4 אנשים, כך שיהיו מספיק אנשים שעובדים על חידה כולשהי, אך לא יהיה קצת מדי או יותר מדי אנשים.
 5. סבירחוויה פחות טובה מבחדרים אחרים שעשינו. רמזים מסורבלים ומעייפים. הוסיפה גם העובדה שאחת מחברות הקבוצה נשרטה ונפצעה באחד המעברים שעצם חד לא היה מכוסה בו כמו שצריך.. יצויין לחיוב שבעלי החדר התקשר יום אחרי לפצות ולזכות אותנו כספית.
 6. חדר נחמד אבל לא יותר האמת שדי התאכזבתי. המסלול היה מורכב מפחות מדי חדרים וזה יצר עומס של מנעולים שהיו לרשותנו בו זמנית. למי שהיה כבר בחדר חידות, החידות עצמן לא היו ברמה גבוהה כל כך ולא הצריכו הרבה חשיבה. המפעילות היו נחמדות והציעו לנו קפה וכו' אבל לא הכניסו לאווירה וזה היה חסר. מה שכן, הן לא אמרו לנו מילה לאורך כל המסלול, שזה היה טוב.
 7. נחמדהחדר יכול להיות אידיאלי לביקור ראשון בחדר הימלטות ומומלץ בתור שכזה ע"מ להעצים את החוויה של החדרים הבאים. בשביל בעלי נסיון זהו ברובו מרדף אחרי מפתחות ומנעולים. המתקן וסביבתו נעימים ומסודרים וכך גם מקבלת הפנים שהיתה נחמדה ולבבית ביותר.
 8. חדר - אחד מהטובים!!!האמת היא שחדר הזה הוא הראשון מ-ESCAPE ROOMS שהייתי, אבל אחרי שהתמכרתי למשחקים האלה חייב להגיד שהוא אחד מהטובים מסוגו. דינמיקה, מתח, חידות שמחייבות להפעיל את הזכרון ולהשתמש בידע - שילוב נכון של כל הדברים האלה מכניס את קבוצת המשתתפים לתוך המשחק. עברו דקה או שתיים ואתה שקוע בפתרונות וסינרגיה בין האנשים. לאחר סיום של המשחק, כשהצלחתם כבר לצאת מהחדר יש הרגשה אחת - אנחנו רוצים עוד! חברה שבנו את החדר מקצועים מאוד וככל שידוע לי יש להם עוד חדרים - שנבקר אותם בקרוב. מאוד נהנתי וממליץ לכולם!

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק