פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אנחנו המנהיגות, לא יכולים לאפשר לעצמנו להסתבך עכשיו עם עוד פרשה. האויבים מתחמשים, מזיזים כוחות ונערכים למלחמה שמשמעותה עבורכם ויקירכם גזירת השמדה. העולם סביבנו שותק באדישות לא ברורה, ועידות ותכניות מכינים בלי שוב הבחנה. ישנה עיר אחת סגורה ומסוגרת הידועה בצבאה החזק, ברשעות ובגיבורי החיל שסובבים אותה. תכניות הם זוממים לנו ממש מתחת לאדמה. השמועה מדברת על משהו כמו גרעינים ולא של חמנייה. היא איננה מתכוונת לאפשר לנו מעבר ומתכוננת להשאיר את כולנו ללא היום של מחר. חיפשנו לגייס את הטובים והאמיצים ביותר להתמודד בגבורה עם הסכנה. ונבחרתם רק אתם "הסיירת" למשימה...
מקור: אתר החדר
ריגול בין החומות written by arik average rating 5/5 - 6 user reviews

6 תגובות

  1. חדר מצויין!היינו משפחה (2 ילדים בגילאי 8 ו- 11) עם ניסיון בכ- 10 חדרי בריחה. היה מצויין! התפאורה מאוד מושקעת, ומכניסה יפה לאווירה התנ"כית. המפעיל (שמוליק) מאוד נחמד. החידות יפות ומהנות. רמת הקושי הייתה מצויינת (ניתן לבקש להוריד את הרמה, עם ילדים עושים לבד, או אם יש מתחילים).
  2. חדר ענק!!... שווה שווה!!!חדר ממש טוב,מאתגר, עיצוב מושקע והמפעיל שמוליק גדול מהחיים..... מומלץ מומלץ יש אפשרות לבחור את רמת הקושי, כך שהחדר מתאים לכל מספר אנשים. בין אם משפחות עם ילדים ובין אם אנשים מנוסים שאוהבים את הרמות המאתגרות.

השאר תגובה