פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אתם מלחים בספינה אשר הותקפה על ידי פיראטים. רב החובל נלקח בשבי ונותרתם תקועים בלב ים. רב החובל השאיר אחריו רמזים כדי לעזור לכם להגיע לחוף מבטחים. עליכם למצוא את הרמזים, לפענח אותם ולמצוא את דרככם באמצעותם.
מקור: אתר החדר

11 ביקורות

השאר ביקורת


 1. תגובההינו היום אני והבת שלי והחברות. חדר מגניב והבעלים יוסי היה אדיב, סובלני וירד עד אלינו לכוון אותנו. חוויה כיפית. מומלץ! הבנות נורא נהנו וגם אני. תודה יוסי ואריאל. היחס מדהים!
 2. מומלץ הגענו שלושתינו, אני, בן זוגי וילדה בת 9.... החדר נראה יפה ואסתטי, מושקע. אירוח היה נעים עם הסברים ברורים. הרמזים ניתנו רק כשהיה לנו באמת קשה, ללא לחץ של זמן... הרבה חידות ופתרונות מפתיעות ויצירתיות ופתחים למעלה ולמטה. נהנינו מאד.
  מומלץ ביותר
 3. חדר נחמד חידות לא קשות מדיי מעוצב בצורה מדהימה ומושקעת יוסי שקיבל איתנו הוא בן אדם משהים גם כאיש שיחה ממש כייף לדבר איתו וזה הבן הכי נחמד שהכרתי עד עכשיו בחדרי בריחה ועשיתי מספיק חדרים ובאמת היה כייף לעשות את החדר עם המפעיל יוסי תודה רבה יוסי ממש נהננו והיה שווה לנסוע עד תל מונד בשביל זה
 4. פשוט חוויההייתי בחדר הבריחה הזה יחס מקצועי מאוד, יש חשיבה בחדר של ממש שצריך לחשוב מחוץ לקופסא , חדר נהדר למי שרוצה להתחיל את חוויה של חדרי הבריחה שלו
 5. יכול להיות חדר בריחה נחמד למתחילים בפעם הראשונה, אבל החדר לא מהמובילים בסצינה ולא מאוד מושקע ביחס לאחריםעד עכשיו עשיתי 9 חדרים וזה ה-10. החדר ממוקם כרגע מקום אחרון מבחינתי, ובפער די רציני מהשאר. סה"כ חוויה נחמדה, אבל בתור מי שעשה כבר כמה חדרים, הרגשתי שרמת ההשקעה בחדר אינה גבוהה.
  באיזו תקופת זמן העלילה מתרחשת? כי יש מישמש של פריטים מהמאה ה-19 ומטה, מול המאה הנוכחית - יש פריטים שאינם חיוניים לפתרון החידות אלא סתם נראה שהבעלים של המקום 'שנורר' מספר פריטים כאלה מהקיבוצים הסמוכים ליישוב שאינם קשורים לתמה של הסיפור ואין להם ערך למשימה מעבר להבעת תמיהה איך הם הגיעו לחדר. בנוסף, יש קטע שהיה צריך להשתמש בפריט שנקנה מחנות טריקים וצעצועים עם התווית והמותג - אי אפשר לפחות לנסות לעצב את זה קצת שזה יראה ייחודי איכשהו? בנוסף גם רמת הגימור והעיצוב הכללי לא גבוהה - האם הרגשתי שאני באמת נכנס לספינת פיראטים? לא. הרגשתי שאני נכנס לחדר רגיל עם כל מיני ציוד ופריטים שמילאו את החדר. בספינת פיראטים היינו מצפים לקצת יותר אותנטיות.
  אפקט "ואו" בסוף - האמת יפה מאוד, הציל קצת את החדר, כמו שוער מעולה בקבוצת כדורגל בינונית.
  החידות - מרדף מנעולים בעיקר, פה ושם נתקלנו בכמה דברים מקוריים מאוד ונחמדים.

  יצוין גם שלמרות שהזמנו באינטרנט וקיבלנו מייל על אישור הזמנה שעה ועשרים דקות לפני זמן הפעילות, המפעיל לא היה מודע לכך ונתקלנו במבנה סגור והיינו צריכים להזעיק אותו מהבית ולחכות שיגיע. איזוהיא מערכת אישורים עובדת כך שהיא מיידעת אותנו שההזמנה בוצעה והמפעיל לא יודע על בואנו? לא ברור.
  המחיר - נמוך אמנם מחדרים אחרים, אבל התמורה כנראה פחותה יותר.

  לסיכום - מי שאף פעם לא היה בחדרי בריחה ורוצה לתכנן את זה כך שהוא יתחיל מהחדרים המרשימים פחות וככה זה ילך ויתקדם - מוזמן. כל השאר- אפשר לדלג על החדר. אטרקציה מקומית לילדים.
 6. מצוין ומומלץ בחום!פעם ראשונה שלנו בחדר בריחה (ובטוח שלא אחרונה!!), הורים ושני ילדים (7,9) - היה מאתגר ומגבש, הנאה צרופה!