פרטי החדר

3-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אתם בדרככם לניו יורק, כבר הזמנתם מקום במסעדה הכי נחשבת בשדרה החמישית, עצרתם לקונקשן בנמל התעופה אטאטורק באיסטנבול. מכאן הכל הולך ומשתבש...
מקור: אתר החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר

על המתחם

חדרי הבריחה הינם מקום אידיאלי לאירועים קטנים, ימי הולדת, מסיבות רווקים/רווקות וכדומה. ניתן, בסוף הפעילות, בתיאום מראש ובתוספת תשלום, להתפנק בחדר הישיבות שלנו בכיבוד קל ושתייה על פי הזמנתכם. כמו כן, ניתן ומומלץ לקבוצות גדולות יותר ולהזמין מספר חדרים של חברת Get Away ולערוך תחרות בין הקבוצות. בסוף הפעילות, תוכלו בתיאום מראש ובתוספת תשלום, להתפנק בחדר הישיבות שלנו עם כיבוד קל/ארוחה קלה ושתייה על פי הזמנתכם.

הקונקשן written by arik average rating 4.5/5 - 32 user reviews

34 תגובות

  1. החדר טוב. הצוות פחותכשהגענו למקום קיבלה את פנינו יובל שהייתה חסרת סבלנות והעירה הערות עוקצניות לא לעניין. הכניסה אותנו לחדר ומאותו רגע התקשרה כל חמש דקות ונתנה לנו רמזים גם כשהבהרנו כמה פעמים שאנחנו לא מעוניינים. בחדר עצמו אחד הרמזים היה שחוק לגמרי משימוש של שחקנים קודמים כך שידענו את התשובה מיד ובהמשך אחד האלמנטים לא עבד כראוי. בסך הכל, מה שהכי הרס את החוויה הייתה המפעילה וחבל.
  2. מוצלח מאד ומומלץ בחום!!!חדר ראשון שלנו, איחרנו ברבע שעה מהזמן שקבענו בגלל תקלה קטנה ברכב. המפעיל היה אדיב מאד וקיבל אותנו יפה ובנחת. כיון שלא היה אף אחד אחרינו, הוא היה סבלן ונתן לנו שעה בפנים וגם הרגשה טובה. חידות מצוינות!!!! למרות שלשנינו זה היה החדר הראשון החידות היו מאתגרות וכיפיות וממש מכניסות לאווירה!! תפאורה נחמדה מאד. היה פשוט מקסים. תודה רבה!!! ממליצים בחום לכולם!!
  3. מאכזבהיינו בחדר חמישה חברים, רובנו מנוסים למדי. התחלנו את החדר בהתלהבות אבל הייתה תקלה טכנית שפשוט הרסה לנו את המשחק. הסדרנים נאלצו להכנס לחדר מספר פעמים ואחת המשתתפות אף היא הוצאה מהחדר בגלל אותה התקלה (שלא אפרט עליה כדי לא לעשות ספויילרים). המפעילים אמרו לנו להמשיך במשחק למרות שאחת מהחברות שלנו הייתה בחוץ ולא איתנו ובינתיים הזמן המשיך לרוץ. מעבר לזה שהתקלה הזאת פשוט הרסה לנו את האווירה לחלוטין גם לא נהנו מעצם העובדה שאחת מאיתנו פשוט לא הייתה איתנו חלק מהמשחק. אם להניח בצד את התקלה הזאת, החדר היה קצת מסורבל מבחינת החידות, לא היה סדר הגיוני לחידות והמפעילה נתנה לנו הרבה רמזים מבלי שביקשנו. מבחינת תפאורה, היא עשויה היטב ומושקעת. המפעילים היו נחמדים אבל הפיצוי שקיבלנו (10% הנחה) לא תאם את התקלה ופשוט יצאנו מהחדר מאוכזבים וחבל..
  4. חדר מעולה!!היינו 4 חברות - ל-2 מאיתנו זה היה החדר הראשון, ול-2 האחרות חדר 5-6. נהנינו להפליא! למרות שאני מעדיפה, באופן אישי, חדרים ליניאריים, וזה לא חדר כזה - החידות טובות, האתגרים מעניינים, הרמזים מסקרנים ופתירים, צריך להשקיע מחשבה, ומצד שני - אין תחושת תסכול. יישר כוח!!! אנחנו כבר מתכננות לחזור לחדר אחר שלכם!
  5. בידור והנאה מובטחיםחדר משימה שהוא מתחם עם מספר חללים מאתגרים וכיפים. הגענו 2 זוגות שחלקנו מנוסים, מקום יפה ומושקע, צוות אדיב ומקצועי, החדר עצמו הנו מתחם גדול שכולל מספר חללים כך שבאמת לא ניתן לצפות לאן מתקדמים, תפאורה אותנטית ומושקעת שמיצרת אשליה של שחקנים בעלילת מתח מאתגרת עם חידות מגוונות וטכניקות מפתיעות. ממולץ בחום, הנאה וכיף מובטחים!
  6. חדר מאכזבלפי התקציר באינטרנט ציפיתי לחדר יותר מעניין ומושקע.. כבר עשיתי חדרי בריחה וזה ללא ספק הכי פחות מומלץ. רוב החידות היו בעיקר חידות מנעולים, והיה אפשר להשקיע יותר גם בעיצוב וגם בחידות.
  7. חדר לא מושקעהתפאורה זולה, החידות לא ברמה והכל בכללי לא מושקע, אם יש לכם חדרים אחרים לנסות תנסו אם עשיתם את רוב החדרים באזור שלכם ואתם רוצים לנסות אז לכו על זה אבל זה בהחלט אחד מהחדרים שהייתי הולך אליהם רק אחרי שהייתי עושה את כל החדרים הטובים שנמצאים באזור שלי בטווח של 20 ק"מ
  8. חדר מעולה!!היינו חמישה חברה חלקנו מנוסים יותר חלקנו פחות. היה מאוד מאתגר מהשניה הראשונה. החדר מאובר בצורה מעולה באמת נותן הרגשה כאילו נתקענו באטטורק. האירוח היה חם וההנאה הייתה מעל המצופה!
  9. חדר מעולה!! שיפור אחד קטן...זה החדר הראשון שביקרתי בו ככה שאין לי הרבה למה להשוות, אבל החדר היה ממש ממש מהנה!! לא מעט חידות, חלק קשות חלק יותר קלות, אבל באמת באמת מושקע ברמה גבוהה!!! רק דבר אחד קטן לשיפור: הייתי שמח אם היו פחות קודים(מה שכמובן הכי קל לעשות זה לשים קוד על דלת או על מנעול ולהחביא אותו איפשהו) ובמקום זה, להכניס עוד אפקטים. לא שלא היו דברים מעניינים אחרים, פשוט היו המון קודים ספרתיים. מומלץ מאוד!!
  10. מטורףנכנסנו שלושה אנשים. חלק מנוסים יותר וחלק שזאת הייתה הפעם הראשונה שלהם בחדר בריחה. החדר מאתגר מכיל חידות קשות מעניינות ומתוחכמות. החדר מושקע מאוד ומכיל מאפיינים שלא ראיתי באף חדר אחר אפילו התקשורת עם אנשי הבקרה הייתה מתאימה לעלילה. בקיצור שווה ללכת אנשים נחמדים וחדר מצויין, אין ספק בין אחד הטובים שהייתי בהם בארץ ובחול

השאר תגובה