פרטי החדר

טשרניחובסקי 26, תל אביב.
2-5 שחקנים
60 דקות

הסיפור

מדען מוביל במעבדות לוקד (מעבדה סודית ליצור נשק) נמצא ירוי בדירתו, ואתם נעצרתם ע"י חברת אבטחה של מעבדות לוקד באשמת רצח. למזלכם המאבטחים השאירו אתכם לבד כיוון שזוהתה פרצה בגדר. זו ההזדמנות שלכם להוכיח את חפותכם. כדאי שתזדרזו - יש לכם 60 דקות בלבד עד שהם יחזרו...
מקור: אתר החדר

חדר הפשע written by arik average rating 4.9/5 - 17 user reviews

19 תגובות

  1. מעולה, כיף ומאתגראתחיל ואומר - אני שמח שנפלנו על אלמוג כמפעיל. הוא היה מצוין, מצחיק, הכניס לאווירה וניכר שהוא אוהב מאוד את מה שהוא עושה. טרם חוויתי מפעיל כזה! החדר עצמו מאתגר ומעניין, עם חידות טובות. הוא אינו "חדר חכם" (כזה שדברים נפתחים אוטומטיים), אבל נשאבנו כל כך למשחק שלא שמנו לב בכך אפילו. מומלץ מאוד גם למתחילים!
  2. מעולה ומאתגר. ממליץ גם למתחיליםחדר ממש טוב! באנו שלושה כל אחד עם רמת ניסיון שונה. התפאורה מושקעת, החידות מאתגרות והמפעיל אלמוג ידע להכניס אותנו לאווירה, היה חלק מהחוויה ובכללי היה גבר על!!! D: היו מקרים שהחדר דרש מאיתנו שיתוף פעולה והציב לנו כמה חידות במקביל. אף אחד לא הרגיש מיותר :) חדר קלאסי (יש גם חידות מנעול) שאני ממליץ עליו במיוחד אם זה אחד החדרים הראשונים שלכם החדר לדעתי יכול להתאים גם לילדים, אבל לא לקבוצה של ילדים בלבד
  3. חדר מצוייןהחדר מאוד מעניין, כייפי ומאתגר! אני הייתי בכמה חדרי בריחה אבל כמו המפעיל אסף לא היה לי, הוא הכניס אותנו לדמות ואי אפשר היה להתעלם מהיחס הנעים והקליל שלו!! היה לנו כיף ותודה רבה למפעיל!
  4. היה פשוט מאתגר ,מעניין וכיףהיינו בחדר 3 אנשים, מהתחלה המפעיל המקסים שלנו אלמוג הכניס אותנו לדמות של הפושע ,היה מדהים!! עברתי כבר 4 חדרי בריחה ובחדר בריחה כזה מאתגר לא נתקלתי עוד. כל החדר מורכב מחשיבה גבוה מאוד, מדהים איך חשבו על חדר כל כך גאוני וכייפי!! כמו כן אי אפשר היה להתעלם מהיחס הנעים,החם והקליל של המפעיל. מומלץ לבוא כ- 4-5 אנשים.!
  5. היה כיף מטורף ומאתגר היינו בחדר הוא היה הראשון שלנו 3 בנות ואחת החברות היה החדר השני שלה היה מאתגר מחשבתי צורך בשיתוף פעולה שירות מעולה המקום נראה לא הכי ואוו אבל זה בסדר חברה קטנה העיקר החדר משוקע מחשבתית וכלכלית נהנו מאוד ויצאנו ב52 דק
  6. הייתי עם חברים בחדר פשע. כאשר נכנסו למתחם התלהבנו המתחם מושקע מאוד עשה חשק לשחק. נכנסו לחדר חשוך ושמו אותנו באזיקים. אני לא ארחיב בשביל לא להרוס את החוויה. זה היה מעולה נהננו מאוד חוויה גם למשפחה ממולץ מאוד!!

  7. מבחינת התחכום מרוצים, מבחינת התחזוקה של המקום פחות.קבלת הפנים היתה ברמה ירודה. התבטא : המתקן של המים מינרלים עם עובש. כיבוד שאריות בייגלה. שירותים מלוכלכים. הסיפוק מהמשחק נפגע כי באחד השלבים הקריטים הסוללה בפנס היתה חלשה ובכך נמנע מאיתנו לעבור לשלב הבא.

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק