פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

בחולות הלוהטים של המדבר המצרי, נמצא קברו של פרעה האחרון שאינו מוזכר בהיסטוריה של מצרים העתיקה. אתם, קבוצת הארכיאולוגים האמיצה, לאחר חיפושים ארוכים נכנסתם ראשונים לקבר שבו לא היה אדם 3000 שנה. השמחה הופכת לזועה כשמפולת סוגרת את הכניסה שדרכה הגעתם. אין קשר לעולם החיצון, אף אדם לא יודע איפה אתם ועזרה לא תגיע. להישבר או להילחם, להיקבר לעד או לצאת? אתם מוכנים?
מקור: אתר החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר

הקבר האבוד written by arik average rating 4.6/5 - 46 user reviews

48 תגובות

 1. איום ונוראהלכנו כל המשפחה וציפינו לחדר כיפי ומגניב. אבל התאכזבנו מאד, לא מבין איך אנשים משאירים תגובה חיובית! הייתי בכמה וכמה חדרי בריחה וזה פשוט היה הכי גרוע. משעמם, לא ברור והמנחה ממש לא עוזר, למעשה אותנו ההוראות שלו בילבלו וגרמו לתסכול רב כאשר הבננו מה צריך לעשות סוף סוף למרות ה"עזרה" שלו. ממש לא ממליץ, תלכו לחדר אחר.
 2. מומלץ מאוד!!!היינו משפחה של 5 אנשים, חוץ מזה, שהבן הקטן קצת בכה כי פחד... פעם ראשונה ומאוד נהננו!!! הבחור שליווה אותנו היה מקסים ומקצועי, האוירה, החידות, הפעילות עצמה היו מאוד מעניינים ומאתגרים. מוכנים לאתגר הבא!!!
 3. מאתגר אך מייגע החדר בעל תפאורה מאוד מפוארת ומושקעת, מכניס לאווירה טובה, המפעיל היה מאוד נחמד והוסיף לנו עוד זמן גם לאחר שנגמר הזמן. עם זאת, החידות היו קלושות מדי ללא הגיון, לא היה שום סיכוי למצוא ללא עזרת המפעיל, מה גם שלא הוסבר בתדריך שיש אמצעים טכנולוגיים כמו חיישנים שפותחים דברים מסוימים כך שגם כשהצלחנו לפתור חידות מסוימות היה קשה מאוד לגלות מה השלב הבא בעזרתן. בנוסף לזה, מכשיר הקשר שהמפעיל הביא על מנת לתקשר איתו לצורך עזרה לא עבד. רק לאחר 20 דקות שעברו בזמן שהיינו בחדר נכנס המדריך ותיקן אותו. למרות זאת היה נחמד והחוויה הייתה טובה.
 4. היינו קבוצה של ששה. ארבעה מבוגרים ושני ילדים (בני 10 ו13). החדר התאים לכל המשפחה. התפאורה מאד מושקעת ומשכנעת. הילדים היו חלק משמעותי בפתרון החידות. החדר מתאים בעיקר למתחילים אבל גם אלו שזו לא הפעם הראשונה שלהם נהנו מאד. המפעיל היה חביב. מומלץ מאד, כיף גדול!!

 5. מומלץ מאוד!! מושקע, אותנטי ומאתגרחדר בריחה מושקע, תפאורה ברמה, חידות מאתגרות ומלהיבות המצריכות שיתוף פעולה ועבודת צוות. המעבר בין חדרי המבוך נעשה ונבנה בחוכמה ומחשבה רבה. ונסיים ביחס החם של בעל המקום, שהיה סבלני והסביר בצורה שעשתה חשק כבר להיכנס, היה קשוב על מנת לעזור כשרצינו, ולבסוף גם חילק מחמאות ודאג שנצא בתחושה מצויינת! לגמרי שווה את הכסף. מחכה כבר לחדר בריחה השני שלהם שבדרך!!!
 6. אכזבה חדר מאפן לגמרילחדר בריחה ראשון שלי ואשתי יקירתי, היה פשוט נורא ואיום ומאפן ומשעמן. הרגשה שהם לא השקיעו בכלל, פשוט מדי ולא הכניסו אותנו בכלל לאיוורה חוץ מחצי דקה הסבר מן המדריך שאנחנו בתוך קבר במצרים. יקר יחסי ולא שווה, וקשה לדמיין איך אנשים ממליצים המקום.
 7. מומלץ בחוםחדר מאוד מושקע, אוטנטי ויפה. הכי טוב היה בשבילי שיש לחשוב הרבה וארסור לפספס דברים קטנים שחשובים מאוד כמובן. היינו קבוצה יחסית מנוסה - עד קבר עבוד עשינו 12 חדרים ואת רובם סיימנו לפני הזמן. כאן לקח לנו מעל שעה ולא הצלחנו בזמן לסיים אבל נהננו מאוד מהחדר. מומלץ בחום.
  1. לא מומלץאחרי שהייתי בשני חדרים שממש נהנתי מהם, (שוד בנק והצלצול) הקבר האבוד היה אכזבה אחת גדולה. חידות לא מובנות, תפאורה מאכזבת במיוחד וללא מוזיקת רקע- מה שהופך את ההרגשה למציאות. בקיצור- לא מומלץ.
 8. מומלץ מאודהיינו 4 חברות, פעם ראשונה שלנו במשחק, החדר בנוי מעולה הן מבחינת הרמזים והן מבחינת התפאורה. הרמזים דורשיםחשיבה יצירתית לפעמים אבל בסוף הכל מתחבר וזורם. גם המפעיל היה מקסים והסביר הכל לעניין. מומלץ בחום!!!
 9. חוויה מדהימהיצאתי בדייט ראשון לחדר הזה, אני כבר מנוסה בהרבה חדרים וזאת הייתה החדר הראשונה שלה. מאוד נהננו, החדר מאוד מושקע, המפעילים היו מאוד נחמדים וסבלנים והכניסו אותנו לאווירה. חדר בהחלט שונה משאר החדרים, החידות מקוריים, והרגשנו שאנחנו בסרט אינדיאנה ג'ונס.
 10. היה טוב, תקראו את התגובה!היה חדר מדהים הכל היה טוב תפאורה מעניינת הגענו לחדר מסויים ואז נפתחה הדלת וברגע זה אני הופתעתי ממש!!!!! זה היה הסוף! יצאנו 13 דקות לפני הזמן!!! החדר הוא חדר מדהים ו הוא ל2-6 אני חושב שזה מאוד לא נכון כי לשישה אנשים זה חדר מאוד מאוד קצר ולא כדי בכלל ללכת בקבוצות של 6 אלא אם אתם לא מנוסים לא טובים או שלא אכפת לכם לצאת לפני הזמן בקיצור מבחנת החוויה שהייתה לנו ממש לא חמישה כוכבים אבל מבחינת החדר עצמו זה חמישה כוכבים בהחלט
 11. חדר טוב מאוד ונושא מעניין זהו חדר הבריחה השלישי שאני עושה. מדובר בחדר עם נושא מעניין, חידות בדרגות קושי משתנות, חלק מהדברים היו קלים וחלק מהחידות היו קשות, ונדרשת גם עירנות ותשומת לב לפרטים . היו מקרים ספורים שלא הבנו איך להתקדם וגם הרמז לא בהכרח עזר, והיה קטע שאחד מהסימנים לא התגלה על ידינו ובכל זאת יכולנו להמשיך להתקדם (לדעתי היה מוטב לתת לנו רמז לסרוק איזה פריט או אזור מסוים בחדר כדי למצוא את הסימן החסר). החדר מושקע מאוד ויש קטע מפחיד וחוויתי מאוד בתוך החדר שאני לא יכול כמובן לפרט (אנחנו באמת נתקענו והיה צריך לחלץ אותנו חחח, קצת פאשלה ..) . חדר זה מומלץ לקבוצות גדולות והטרוגניות כי החידות מגוונות מאוד באופיין, התפאורה והציוד מרשימים מאוד ויפים מאוד, אני חושב שבהחלט שווה לבקר בו !
 12. חוויה מדהימה!! היינו חמש בנות, ארבע מאיתנו בפעם הראשונה, היה מדהים מבחינת חוויה ויחס. החידות מאתגרות אבל טובות למתחילים, הרמזים מותאמים לאנשים ולהתקדמות שלהם, המדריכים עוזרים ונעימים מאוד. בסהכ במבט לאחור החדר היה ברמת קושי בינונית ומעולה למתחילים, מאתגר במידה מספקת, כיפי, מפתיע, קצת מפחיד מבחינת מסתוריות ומומלץ בטירוף! הצלחנו תוך 50 דקות.
 13. חדר נחמדהיינו 4.. חדר שני שלי וראשון של כל השאר אני קצת התאכזבתי לעומת החדר שהייתי בו לפניו.. היה קצת קשה להבין חלק מהחידות וגם חידה אחת הייתה לא ממש מוצלחת כי הבנו את הרעיון אבל משהו לא הסתדר.. בגלל זה היינו חייבים רמז עבה בסופו של דבר יצאנו בול בזמן בסך הכל חווייה !
 14. חדר מגניב, אווירה אוטנטית, חידות לא טריויאליותהיינו 3 אנשים, 2 מאיתנו היו בפעם הראשונה. נהנינו מאוד, החידות היו לא צפויות והיה קטע אחד שבאמת גרם לנו לצמרמורת :) סה"כ חדר מושקע ומומלץ ביותר!
 15. חדר מהנה וכיפי כל כךחייבת לציין שזה החדר הראשון שלנו. היינו שלושה, שני מבוגרים וילד בן 12 (שבלעדיו לא היינו מצליחים, אין לי ספק). מאוד עזר שהאיש שאיתי הוא טכנולוגי להפליא. החדר ברמה מאוד גבוהה, החידות חכמות, התפאורה יפיפיה, הוא מפתיע וגרם לנו לא פעם להסתכל אחד על השני בתמיהה (בקטע טוב :-) מומלץ!
 16. היה מעולה החברה המפעילים היו חמודים החידות מאדגרות ובקיצור היה שווה בהחלטחגגנו יומולדת מחוץ לקופסא היה אדיר נהננו להפעיל את התאים האפורים ובתור חדר ראשון שהיינו קיבלנו תיאבון לעוד
 17. מאתגר וכיפי מומלץ!הגענו לחדר קיבלו אותנו זוג מאוד נחמד ואדיב שנתנו שירות מעולה עם חיוך, החדר עצמו מאתגר מאוד ומצריך חשיבה מחוץ לקופסה שמחים מאוד שבחרנו להגיע לשם וממליצים לכל מי שאוהב חדרי בריחה מאתגרים ומוצלחים
 18. מומלץ ועושה חשק לעוד !באנו לחדר 4 חברים , חדר שלישי שלי וחדר ראשון של על השאר , נהננו מאד מהחדר , רמת הקושי הייתה בדיוק לרמה מספיק מאתגר אבל לא מדי (צלחנו את החדר) ועדיין מצריך חשיבה מחוץ לקופסא (שביקשנו רמז קיבלו הכוונה ולא תשובה מפורטת שזה היה נחמד לעומת מקרים שהיו לי החדרים קודמים) היה קל מאד למצוא את המקום והיחס של הבעלים היה מקסים ! מתאים מאד למתחילים יותר ופחות ומומלץ אפילו כחדר ראשון ועושה חשק לעוד! בקיצור מומלץ בחום !!!

השאר תגובה