פרטי החדר

2-7 שחקנים
60 דקות

הסיפור

חשבתם שדוד חיים שיפוצניק פשוט. פתאום ראיתם את התמונה שלו במגזין "Forbes". מתברר לכם שדוד חיים - מיליונר! איזו הפתעה!!! מסקרן אותכם לדעת למי הוא ישאיר את כל המיליונים. אתם מחליטים להיכנס לביתו בזמן שהוא איננו ולחפש את הצוואה. הזדרזו. הוא יכול לחזור כל רגע...

מחיר

בכל ימות השבוע
2 משתתפים: 250 ש"ח
3 משתתפים: 300 ש"ח
4 משתתפים: 380 ש"ח
5 משתתפים: 450 ש"ח
6 משתתפים: 500 ש"ח
7 משתתפים: 550 ש"ח

הערות

 • 10% הנחה לחיילים

16 ביקורות

השאר ביקורת


 1. חדר לא טוב בכללהיינו 4 אנשים, יצאנו תוך פחות מ30 דקות. חידות לא מקוריות, מאוד פשוטות, התפאורה לא מעניינת, הסיפור לא לוקח שום חלק בחדר. המפעילים בקושי התייחסו אלינו. ההתייחסות הכי גדולה שקיבלנו הייתה כשאחת מהן רצה אחרינו להגיד שהם אמרו לנו מחיר אחר בטעות וחסר 15 שקל.
  כשיצאנו מהחדר אף אחד בכלל לא הסתכל עלינו ולאף אחד לא היה אכפת.
  לא שווה את הכסף, ביזיון אפשר להגיד.
 2. מצויין ! חגגנו יום הולדת לבת שלנו עם כל המשפחה והחברות שלה - 10 אנשים,
  כולם נהנו מאוד , גם גדולים וגם הקטנים !
  מתאים לגילאים מעל 8. הצוות היה מאוד נחמד ... הקיצר שווה לבוא ולנסות!
  תודה
 3. טוב מאודהPro escapers עברו כאן .
  היינו 3 חברים . יש ניסיון בחדרים החדר מושקע חידות טובות ומעניינות הבעיה היחידה היא ששומעים את האנשים מהחדר השני וזה קצת מסיח את הדעת .
  דירוג הPro בסולם החדרים 4 - טוב מאוד .
 4. חדר נחמד, בדירוג בינוניהיינו 4 אנשים (2 מנוסים מאוד ו-2 חא כ"כ מנוסים) בחדר "הצוואה של דוד מיליונר" בחיפה. החדר ממוקם במתחם אחד עם חדר נוסף של החברה - היער הקסום. בזה טמונה אחת הבעיות של החדר - רעש חיצוני. לא נזקקנו למפעילים כי יצאנו תוך כ-40 דקות מהחדר. החדר יותר חדר חידות מאשר חדר אוירה. החידות מגוונות, מעניינות ולא קשות במיוחד. בסה"כ די נהנינו לפתור את החידות ויצאנו מרוצים. ממליץ ללכת לחדר גם לזוגות ולמתחילים. אך הוא לא ממוקם אצלי ב TOP10 ף בעיקר בשל היעדר אוירה.
 5. לא רציני בכלל!המדריכה הייתה רדומה ולא רצינית,היו 2 חדרים סה״כ עם תפאורה לא מעניינת,החידות כן היו קשות ומאתגרות והצלחנו לסיים את החדר ,המוזיקה לא קשורה בכלל למתרחש,בקיצור אם אתם רוצים ללכת לחדר בריחה תהיו בטוחים שלא לזה!
 6. חדר מאתגר וחוויתיהגענו שלושה זוגות לחדר. המפעילים עדי ודולב היו מדהימים. המשימות בחדר היו מאתגרות ולא פשוטות. ממליצים בחום על החדר.
 7. מאכזב מאודבאמת אני אומרת אחת האכזבות של חדרי הבריחה.
  הדברים לא עבדו טוב. לא הייתה תפוארה ולא היה מוזיקה הקשורה לנושא החדר. המדריכה לא הפעילה אותנו ולא נתנה לנו הרגשה לתחילת האקשן. בקיצור אל תלכו.
 8. חדר מעולה!!!!יש לנו מסורת לחגוג ימי הולדת של בני המשפחה בחדרי בריחה. למרות שאנחנו אוהבים בילוי מסוג זה, לא יצא לנו להיות בחדר שמתאים לכולם.
  החדר "הצוואה של הדוד המיליונר" בינתיים היחידי שכל 3 הדודות נהנו. החדר ממש מושקע. החידות מעניינות. הצוות ממש מקסים. לסיכום: מומלץ!