פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

עשיתם טעות חמורה שעלולה לעלות לכם בחייכם! התחלתם עוד וים עבודה שגרתי במנהרת הפחם קיוקריק שבדרום פנסילבניה, איך לפתע אסון! קידוח בקיר הלא נכון, הוביל לפיצוץ עז ולחדירת מים המסכנת את חייכם... לצערנו אבד הקשר עם צוות החילוץ ואתם עומדים בפני סכנת טביעה, עליכם להצליח להעביר מסר מדוייק של מיקומכם... שעה שלמה עומדת לרשותכם, אל תאבדו תקווה! עבודת צוות תעזור לכם לשרוד.... צאו לדרך ובהצלחה!
מקור: אתר החדר
מנהרת כורי הפחם written by arik average rating 4.6/5 - 11 user reviews

16 תגובות

  1. חדר מושקעחדר מושקע מבחינת תפוארה אתה באמת מרגיש שאתה כורי פחם , הייתי בחדר עם עוד 3 חברים , חידות קשות ומאתגרות, מה שהרס את חוויה היה המפעיל הוא לא סבלני, לא קשוב שעצק אילנו , בסוף הוציא אתנו לפני שהספקנו לסיים את משימות , יצאנו מחדר באווירה של פיספוס לחדרים נוספים של המקום לא נחזור .
  2. חביבהגענו ל"מנהרת כורי הפחם" אחרי ה"היי" של "מלון קליפורניה". יש חניה שמורה שאפילו היתה פנויה, ומפעיל מקסים. החדר עצמו נחמד אבל לא "מדהים", התמה מאוד "טכנית" ולטעמי בחורות פחות יתחברו אליה (למרות שגם בעלי לא "עף" עליה). אין שום אפקט "וואו" או צורך "לקלקל" דברים בחדר, ויש חידות שהרגשנו שסתם סיבכו אותן יותר מכפי שצריך.
  3. חדר מעולההיה חדר טוב וקשה מאוד. יש לנו נסיון עם הרבה חדרים והחדר הזה היה מאוד מאתגר ומעניין. החידות היו אינטליגנטיות ולוגיות גיא המפעיל היה ממש מקסים והכניס אותנו לאווירה הבין מתי צריך לעזור ואיך נכון לעזור בקיצור מומלץ ממש!
  4. גישה עסקיתהזמנתי חדר ל3 אנשים. מבגור יחיד ושני ילדים בני 13 ו8. כשציינתי זאת בפני העובדת שעתיים לפני זמן ההגעה היא היתה מאד גלויה וכנה לגבי מידת ההתאמה של החדר לילדים וציינה את הסיכונים - העלתה זאת בלי ששאלתי. מאד אהבתי את העובדה שלא ניסתה "למכור" את החדר ככזה שיתאים בכל מקרה אלא להיפך - לעזור לקבל את הבחירה הכי טובה כדי לוודא שלא אתאכזב. היא עושה שירות מעולה לבעלים של המקום, (מניח שהגישה הזו משודרת מלמעלה) מרענן לראות גישה שבמרכזה לעזור ללקוח על חשבון הגדלת מכירות קצרת טווח - גישה מדהימה. אם יש ספקות פשוט תתקשרו יתנו לכם תיאור מדוייק הייתי סומך עליהם ב100% - תודה

השאר תגובה