פרטי החדר

מושב יערה
2-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

קוד הקוסמים הופר באכזריות על ידי ולנטינו, "הקוסם במסיכה" שחשף בפני כולם את סודותיהם שנשמרו לאורך מיליוני שנים. הפרה בוטה זו סימנה את ולנטינו וכנגדו יצא חוזה לתפיסתו והעמדתו לדין. ברגע אחד הוא נעלם ועקבותיו לא אותרו שנים רבות. אתם, פרשי הצללים, נבחרתם לעזור ל"עין" אגודת הסתרים הנצחית, למצוא את "הקוסם במסיכה" האם תצליחו תוך 60 דקות לחשוף אותו ?!
מקור: אתר החדר
האשליה written by arik average rating 4.8/5 - 33 user reviews

38 תגובות

 1. הגענו לחדר הבריחה ביום גשום, חיפשנו אטרקציות ליד הצימר וההנאה לא איחרה לבוא!
  המפעיל היה מצויין וכבר מההנחיות הגעה התחיל המשחק!
  החידות מאתגרות ודורשות הבנה ושיתוף פעולה, שימת לב לפרטים הכרחית.
  ללא ניסיון בחדרי בריחה, הצלחנו בפעם הראשונה ב56 דקות לפתור את החידות 💪 מומלץ מאוד!!!

 2. חייב לציין שהחדר מושקע ברמה מאוד גבוה, מעוצב להפליא. החידות מתוכחמות, מאתגרות.
  החדר לא דומה לשום חדא אחר שביקרתי.
  מומלץ בחום לחברים ומשפחות.
  לכל מי שבא מהמרכז כמוני זהו חדר מרענן ומיוחד .

 3. חדר מושקעהיה תענוג! גם מבחינת האוירה והתפאורה , עשינו כבר כמה חדרים , היו כמה דברים מפתיעים מאוד! גם מבחינת הליווי של אדם המפעיל קבלנו שרות מצויין. חדר לא קשה מידי כיפי ומקורי! רוצו😄
 4. חדר מושקע, מאתגר ומהנה במיוחדחדר מצוין, חידות מאתגרות ברמה גבוהה ומצריכות להפעיל את כל הגלגלים במוח... אהבנו ונהנינו. תודה רבה לאדם, שהנחה אותנו במיומנות רבה והכניס אותנו לאווירה בכיף. ממליצים מאוד!!!
 5. מומלץ 5/5חדר מאוד מושקע ומאתגר בקטע חיובי. אדם המפעיל לא התערב וזרק רמזים סתם, אלא רק כשביקשנו, וגם אחרי שביקשנו עדיין היה צריך לחשוב מה עושים עם הרמז, (שלא כמו בחדרים אחרים ששם פשוט אמרו לנו מה לעשות על מנת להתקדם בחדר) שזה מצויין כי זה גורם לך להרגיש שאתה ממצה את החדר במלואו. עוד לפני שנכנסו לחדר עצמו, נוצרה הרגשה שאנחנו חלק מה"הצגה", וההרגשה הזו ממשיכה לאורך כל זמן השהות בחדר. גם רגע היציאה מהחדר מאוד חוויתי. ההנאה מובטחת, לא תתחרטו 😏😀
 6. החדר מדהים פשוט ומאוד שווה להגיע ממה להתחיל החדר מדהים ! בכניסה פגש אותנו אדם שהוא המפעיל הסביר בצורה מאוד ברורה על החדר ומה מצפה לנו, הכניס אותנו לאווירה מתאימה. חדר ההמתנה מאוד מושקע, עיצוב כל חדר מאוד מעניין חידות שוות, רמה בינוני-קשה, בתור מישהי עם ניסיון של 4 חדרים היה מאוד מעניין, חוויה יוצאת דופן ושוברת שגרה. החדר פשוט מושלם עם הרבה השקעה תודה רבה לאדם שעזר ונתן לנו רמזים רק כשהזדקקנו להם!! שווה שווה בטירוף להגיע !!!
 7. לכל מי שמגיע צפונה לגליל המערבי, שלא יהסס ללכת ל"אשליה"!חדר מושקע מאוד מאוד והלובי בפרט. הבעלים, אדם, שגם הפעיל אותנו היה נעים והסביר לנו על החדר ביסודיות. החדר עצמו מדהים בכל החלקים שלו. מומלץ מאוד למנוסים ולקבוצות של 2-4. בכללי חוויה נהדרת למי שמגיע לגליל המערבי.
 8. חדר מפתיע ומהנה מאוד!אני אהיה כנה, בהתחלה לא חשבתי שזה יהיה טוב כל כך, אבל ברגע שהתחלנו לשחק הבנתי כמה מעניין ומאתגר המקום! החידות היו ברמה גבוהה אשר דרשו חשיבה ושיתוף פעולה. המון הטיות!!!! חשבתם שעליתם על משהו? כנראה שחשבתם לא נכון... סוף פשוט מדהים ומצחיק!!! פשוט תגיעו, הזדמנות לנצל חדר חדש עם אתגרים מקוריים וייחודיים. 45 דקות לזוג רמה בינונית-קשה Dagi Daginson
 9. החדר בריחה שלכם בצפון ללא ספק !!!חושבים שאתם טובים בחדריי בריחה ? אוהבים אתגרים קסומים? חדר הבריחה ביערה בצפון נותן לכם את כל החוויה בואו גם אתם ונסו את החוויה שתפתיע אותכם כל פעם מחדש ממליץ בחום !!! ואתם יודעים שאם אני ממליץ אז אסור לכם לפספס !!!!

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק