פרטי החדר

המרינה הפנימית, מול מלון המלך שלמה, אילת.
20-50 שחקנים

הסיפור

הבעיות על הסיפון התחילו כאשר רב המלחים השתכר, נפל לים ונטרף על ידי כרישים. לרוע המזל, רק הוא ידע איפה הוטמן שק מטבעות זהב מהאוצר ששדדו הפיראטים... שתי כנופיות הפיראטים מתמודדות על ספינה אחת והחוק היחיד במשחק הזה הוא שאין חוקים. המנצח יגרוף את השלל והמפסיד יקורקע על אי בודד.

על המשחק

אוצר הפיראטים הוא משחק בריחה מיוחד במינו, הראשון מסוגו שמתנהל על ספינת מפרשים אותנטית. כל הספינה, מירכתיים עד קצה החרטום, הופכת למגרש משחקים גדול שעליו מתפתחת תחרות דרמטית בין שתי כנופיות הפיראטים.
כל כנופיה מחפשת אוצר מטבעות זהב (יו-הו-הו ובקבוק רום) וצריכה להגיע אליו לפני הכנופיה היריבה. הדרך אל האוצר רצופה אתגרים שונים ומשונים. לא פשוט להיות פיראט על הסיפון הזה, אך לא תמצאו משחק מאתגר, מגבש ומשעשע מזה בשום מקום אחר, מאילת עד קצה היבשה.
אל תחלמו על אוצר הפיראטים – השיגו אותו במו ידיכם!

על החוויה

לעלות על ספינת הפיראטים ולהניף מפרש שחור ודגלים, לקשור קשרים ימיים ולטפס על סולם חבלים, לפרוץ סורג ובריח ולשחרר צוות לכוד בבטן הספינה, לדוג בנות ים ולהאכיל פיראניות בידיים, להילחם על חבית רום ועל שק מטבעות זהב… בואו, הרפתקה גדולה מהחיים מחכה לכם על הסיפון הזה!
אוצר הפיראטים הוא משחק קבוצתי מאתגר ומותח שמיועד לקבוצות גדולות. המשחק מכניס את המשתתפים לסביבה מיוחדת של ספינת מפרשים אותנטית, מלאת הפתעות וגילויים מדהימים. כדי לשרוד ולהצליח בסביבה הזאת, נדרשים תעוזה ודמיון, חשיבה יצירתית ושיתוף פעולה בין כל חברי הצוות. חוויית המשחק מחזקת את עבודת הצוות של הקבוצה ואת התקשורת בין חבריה. לכן המשחק מתאים במיוחד עבור ימי גיבוש וימי כיף לחברות וארגונים.

למי מיועד המשחק?

אטרקציה חדשה ומרהיבה זו מיועדת לקבוצה של 20 עד 50 משתתפים. המשחק יהיה אירוע מרכזי ביום כיף או יום גיבוש שחברתכם מארגנת באילת. המשחק הוא כלי בלתי שגרתי לאבחון ופיתוח מנהיגות וחיזוק עבודת צוות. באווירה פרועה ופתוחה מול הים, המשחק יהיה הבילוי המושלם עבור אורחי כנסים ואירועים ציבוריים ופרטיים. על הסיפון הזה יש גם מקום למשפחות עם ילדים ולקבוצות חברים שמחפשים אטרקציה חדשה ומרעננת בעיר הנופש. המשחק פתוח לקהל בכל ימות השנה, מהבוקר עד הערב. בואו לשחק ולהיסחף – ההנאה מובטחת.

  • מתאים לימי גיבוש
  • מתאים לקבוצות גדולות – עד 50 איש
  • מתאים לאירועים משפחתיים

כתובת

המשחק מתנהל על ספינת מפרשים "אוריוניה". הספינה עוגנת במרינה הפנימית מול מלון ישרוטל המלך שלמה.

שעות פעילות

האטרקציה פועלת 7 ימים בשבוע. שעות פתיחת המשחק: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
בשעה 16 – pirate’s happy hour — משחק מיוחד לקבוצות קטנות.
משך המשחק כ-90 דקות. על הקבוצה להגיע לספינה לפחות 15 דקות לפני מועד תחילת הפעילות הרשום בהזמנה.

שאלות ותשובות

האם המשחק באמת יהיה על ספינה?
כן, המשחק מתנהל בספינת מפרשים אוטנתית "אוריוניה" שעוגנת במרינה הפנימית באילת.

האם ניתן לשלב משחק עם הפלגה במפרץ אילת?
כן, בתוספת מחיר של 6000 ש"ח לקבוצה של 30 איש לפחות. תוספת מחיר כוללת כיבוד, שתיה קלה וחמה. ההפלגה תימשך כ-3 שעות.

האם המשחק מפחיד?
המשחק לכשעצמו לא מפחיד, אבל אווירה ותפאורה של ספינת הפיראטים יכולות להפתיע. זה לא מפחיד אלא מרגש.

איך אפשר לשחק משחק בריחה בקבוצה של 20 עד 50 איש בספינה? זה לא "משחק הסרדינים"?
צפוף לא יהיה לאף אחד, כי זו ספינה גדולה, בעלת כושר שייט עד 90 איש. המשחק יתנהל באופן משולב ב-4 מרחבים שונים של הספינה, כולל דק, בטן וסלון. לכל שחקן יהיה מספיק מקום ואקשן, וכל אחד יוכל לבחור באיזה מרחב לשחק.

האם קבוצתנו תשחק לבד?
המשחק מיועד לקבוצה של 20 איש לפחות. אם קבוצתכם גדולה — תשחקו לבד. אם קבוצתכם קטנה מ-20 איש, עדיין ניתן לשחק, רק במשחק ישתתפו כמה קבוצות קטנות אחרות. השחקנים הנוספים ישחקו איתכם או נגדכם, אבל אנחנו בטוחים שתצאו מהמשחק חברים בכל מקרה.

מחיר

בכל ימות השבוע
100 ש"ח לשחקן
מחיר מינימום לקבוצה: 2000 ש"ח
הנחות
* מחיר לתושבי אילת בהצגת תעודה בלבד: 85 ש"ח.
* מחיר לחיילים/ות בשירות סדיר, בהצגת תעודה בלבד: 80 ש"ח.
אוצר הפיראטים written by arik average rating 5/5 - 2 user reviews

2 תגובות

  1. חדר בריחה אוצר הפיראטים.אתמול היינו במשחק אוצר הפיראטים, מאוד נהננו פעם ראשונה שראיתי חדר בריחה על ספינה. החדר היה מאתגר והחידות היו חידות שמצריכות מחשבה, התפאורה של הספינה הייתה מאוד מושקעת. המפעיל היה מאוד נעים ולא הגזים בדחיפת רמזים, באמת חוויה אחרת של חדר מחדרים אחרים שהייתי. בקיצור מומלץ בחום לכל מי שמגיע לאילת
  2. חוויה מאוד מהנה ומאתגרתהחדר כולו מתנהל על ספינה מדהימה מעץ במרינה, מה שנותן תחושה שבאמת נמצאים על ספינת פיראטים. בנוסף, התפאורה על הספינה מאוד מושקעת, יש לא מעט חידות של הגיון וגם מעט אתגר פיזי, החידות לא קלות ורואים שכן השקיעו מחשבה בבניית הסיפור. בנוסף התחושה של התחרות בין 2 קבוצות מקפיצה את האנדרינלין ומוסיפה אתגר למשחק. מומלץ למנוסים ולמתחילים כאחד.

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק