פרטי החדר

החומה 12, ראשון לציון.
3-7 שחקנים
60 דקות

הסיפור

נבל העל דר' מיינד חוזר, והפעם הוא הולך לכלוא אתכם עמוק בעבר... חזרה אל סוף המאה ה19, אל תוך הג'ונגל הפראי של טרזן , מוקפים בגורילות ושאר חיות פרא . אל הג'ונגל הגיעה אוניה מבריטניה לשם מחקר הגורילות , אבל לקלינטון מפקד האוניה היו תכניות משלו . האם תספיקו ב60 דקות למנוע מקלינטון לבצע את משימתו ולהרוג אותו ?!
מקור: אתר החדר

טרזן written by arik average rating 4.7/5 - 31 user reviews

40 תגובות

 1. חדר גרוע הגענו ארבעה לחדר. תחילה חייב להגיד שהמפעיל היה פשוט חובבן ילדותי, לא הכניס לאווירה בשום שלב .מעבר לזה שהוא לא באמת הציג את עצמו הוא היה עסוק בדברים אחרים תוך כדי שהוא מדריך אותנו. החדר עצמו פשוט רע, אולי 4 חידות כאשר חידה אחת הייתה שם אך לא הייתה רלוונטית ואנחנו השחקנים היינו אמורים לנחש ולשאול למה החידה הלא פעילה בכל זאת נמצאת בחדר. פשוט ביזיון. חדר מהגרועים שעשיתי. מומלץ להתרחק.
 2. לא היה אף אחד במתחם...קבעתי היום פגישה ל12:15 לחדר בריחה #טרזן. הגענו במיוחד מעיר אחרת . התקשרנו מראש לוודא. הגענו לחדר ולא היה אף אחד . התקשרנו לבעל המקום אמר שמיד יגיע מישהו מבפנים. המתנו עוד 15 דקות, התקשרנו לבעל המקום פעמיים.אף אחד לא היה ולא היה מענה בטלפון יצאנו עם 2 בנות בוכות. תודה על החוויה המטורפת. פשוט בזיון
 3. כיף ומאתגרהמשחק מותאם למינימום שלושה, אבל היינו שניים והצלחנו לסיים בזמן 51 דקות. חדר יפייפה ומכניס לאווירה מאוד. חידות כיפיות אבל קשות תוך כדי. מני המפעיל והבעלים היה מקסים וחביב. שוקל לחזור שוב עם אנשים אחרים
 4. מהנה במיוחד אני וחברים הגענו מהרצליה לראשון לציון החדר ממוקם ממש קרוב לקניון הזהב נגיד מאוד גם למי שעם רכב. בנוסף באנו 4 חברים לקח לנו כ56-57 דק לפתור את החידות, החידות היו ברמת קודי של המינוי עד קשה היה מהנה המיוחד שונה מכל חדר שעשיתי עד כו.
 5. חדר מושקע מאוד , מפעיל מקצועי לא מתערב יותר מידי במהלך המשחק ידע לתת רמזים קטנים שלא נותנים לך הרגשה שהוא פותר לך את החידה(אהבתי מאוד לעומת חדרים אחרים)
  מעברים מאוד יפים אחד מהם בכלל לא הורגש ממליץ ללכת 4+

 6. מומלץ!!נהנינו מאוד! היינו 3 מבוגרים ו3 ילדים. גם אנחנו שהתנסינו כבר בלא מעט חדרים מאוד נהנינו מחידות מאתגרות! ובעיקר הילדים הצליחו לשתף פעולה ולהתעניין! המפעיל היה רגיש לעובדה שזה ילדים וכיוון אותנו. ובכלל היחס היה חם מבין וגמיש מבחינת השעות! החדר מעוצב ברמה! ואותנטי לנושא לגמרי הרגשנו טרזן! תצליחו:)
 7. מקום ראשון !!!חדר ה10 שעשיתי וישר נכנס למקום הראשון המפעילים הכניסו אותנו לאווירה ממש ממש מהר הכניסה הייתה בהחלט מגניבה מתאימה נורא לעלילה החידות היו הכי זורמות שהיה עד היום (לא רוצה לעשות ספוילרים אבל ממש מתאים לטרזן ..) ממליץ בחום !!!!!
 8. מקום ראשון !!!חדר ה10 שעשיתי וישר נכנס למקום הראשון המפעילים הכניסו אותנו לאווירה ממש ממש מהר הכניסה הייתה בהחלט מגניבה מתאימה נורא לעלילה החידות היו הכי זורמות שהיה עד היום (לא רוצה לעשות ספוילרים אבל ממש מתאים לטרזן ..) ממליץ בחום !!!!!!!!
 9. ווואו ווואוו ואווו היינו חמישה בנות עם נסיון חדרים של בין 20-30 , אני רוצה להתחיל עם הדבר הכי חשוב לפי דעתי זה שיש חנייה!!! המפעיל שהיה לנו (לא זוכרת את שמו) היה מקסים הכניס אותנו למשחק בצורה מעולה , עיצוב החדר התאים בדיוק לעלילה , אין ספק שהחדר היה מושקע ברמה גבוהה מאוד . החידות היו זורמות וכיפיות בקיצור חדר מדהים !!! ממליצה בחום ! בטופ 3 שלי !!
 10. ווואו ווואוו ואווו היינו חמישה בנות עם נסיון חדרים של בין 20-30 , אני רוצה להתחיל עם הדבר הכי חשוב לפי דעתי זה שיש חנייה!!! המפעיל שהיה לנו (לא זוכרת את שמו) היה מקסים הכניס אותנו למשחק בצורה מעולה , עיצוב החדר התאים בדיוק לעלילה , אין ספק שהחדר היה מושקע ברמה גבוהה מאוד . החידות היו זורמות וכיפיות בקיצוררררררררר חדר מדהים !!! ממליצה בחום ! בטופ 3 שלי !!

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק