פרטי החדר

אליהו איתן 24, ראשון לציון.
2-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אתם יושבים עם חברים סביב מדורה ביער, החל להחשיך ואחד החברים מספר לכם על הקללה שרובצת על המקום... עפ"י האגדה, בלילות של ירח מלא, טרם עלות השחר, למתים הקבורים ביער ישנה אפשרות לקום לתחיה ולנקום את מותם.. את הסיפור קוטעת יללת זאבים.. כשאתם מחזירים את מבטכם למדורה אתם מגלים כי אחד החברים נעלם. אתם צועקים את שמו וישנה דממה, עקבות טריים מובילים אתכם לקרחת יער ובה מה שמתגלה כבקתה נטושה... עליכם למצוא במהרה את הדרך לברוח! מהרו, יתכן שזו ההזדמנות היחידה שלכם לצאת מכאן בחיים!

מחיר

באמצע השבוע (ימים א' – ד')
2 משתתפים: 200 ש"ח
3 משתתפים: 300 ש"ח
4 משתתפים: 360 ש"ח
5 משתתפים: 425 ש"ח
6 משתתפים: 480 ש"ח
7 משתתפים: 560 ש"ח
8 משתתפים: 640 ש"ח
בסוף שבוע (ימים ה' – שבת), חגים וחול המועד
2 משתתפים: 240 ש"ח
3 משתתפים: 360 ש"ח
4 משתתפים: 400 ש"ח
5 משתתפים: 450 ש"ח
6 משתתפים: 510 ש"ח
7 משתתפים: 595 ש"ח
8 משתתפים: 680 ש"ח

הערות:
* 10% הנחה לחיילים בשירות חובה בהצגת חוגר
* 10% הנחה לסטודנטים בהצגת תעודה
* 30% הנחה לילדים מתחת לגיל 12

היער הרדוף written by arik average rating 4.4/5 - 15 user reviews

16 תגובות

 1. נחמדהיינו שניים שהיו בכמה חדרי בריחה אבל לא הרבה ואת האמת שלא התלהבנו. לא הרגשנו שהכניסו אותנו מספיק לעלילה לפני שנכנסנו לחדר (העלילה מוקלטת). החידות לא היו קשורות אחת לשנייה מבחינת תוכן והפתרון מאוד מאכזב ובכלל לא קשור לחדר ולעלילה שהחדר כביכול מספר. בקיצור התאכזבנו וציפינו שיהיה הרבה יותר טוב ומעניין.
 2. לא מתאים לילדים.
  נאמר לנו (מספר פעמים) שהחדר מתאים לילדים.
  עשינו יומולדת 9 לבן.
  חלק מהילדים בכו. חלק ביקשו לצאת .
  המפעיל, המשיך בהפחדות. בלי להתייחס למה שקורה בחדר.
  ובסוף גבו כסף מלא. גם מהילדים שבכו ויצאו. וגם מהמלווים שעוד איכשהו החזיקו שלא הכל יתפרק.

  לא מומלץ לילדים. בכלל

 3. לא מתאים לילדיםנאמר לנו שהחדר מתאים לילדים בני 9 (שאלתי כמה פעמים) אז עשינו יומולדת לבן. היה להם מפחיד מידי . חלק בכו. רצו לצאת. והמפעיל .למרות שראה שמפחדים , המשיך לפי הפרוטוקול. והוסיף להפחיד את הילדים. במקום.
 4. היער הרדוף - חדר מעולה וכייפיחדר מגניב בטירוף.. רמת קושי בינונית.. מפעילים סופר יעילים, מתחשבים בבקשות (לא להפחיד יותר מדי עקב חלק מהצוות שהיו פחדנים חח..) אולג - אין עליך.. מספר אחת !!!!! מחיר מעולה לחדר מצוין ומגניב.. צוות פגז !!! בקיצור מומלץ בחום.. אנחנו בטוח נחזור לעשות גם את חניבעל :)
 5. מומלץ ביותרהיינו בחדר בערב צוות, היה מעולה!! התפאורה מושקעת והאווירה קריפית ביותר. היה לכולנו מה לעשות בכל זמן נתון, יצאנו אחרי 55 דק'. המפעיל היה ממש נחמד הכניס אותנו לאווירה והרים איתנו צ' ייסר בסוף. מומלץ!

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק