פרטי החדר

שלום סנטר, אילת.
2-4 שחקנים ב-2 החדרים (עד 8 שחקנים סה"כ)
60 דקות

הסיפור

עלילת חדר הבריחה "אלקטרז" מתרחשת בשנת 1934:במשחק זה אתם תצטרכו לבנות תכנית בריחה כדי לברוח מהכלא המאובטח ביותר -Alcatraz!.
מקור: אתר החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר

אלקטרז written by arik average rating 3.9/5 - 21 user reviews

31 תגובות

 1. פשוט עלוב - לא שווה בעליל worst escape room everהיינו בחדר בריחה אלקטרז, היה מזעזע. שומעים מה קורה במשרד כשאנחנו בתוך החדר (את המפעיל צועק לאנשים בחוץ שיבואו לחדר העלוב הזה), שהיה מינימלי גם בעיצוב וגם בגודל. אין מעבר בין חדרים , הכל באותו החלל הקטן. החידות שצריך לפתוח נותנות רק קודים למנעלים וסיסמא לכספת. אין שום אלמנטים טכנולוגיים. אין השקעה. יש חדה אחת גרועה שהמטרה שלה היא נטו לעכב את התהליך, כדי שלא תצאו משם ב10 דק. חדר עלוב, ולקחת עליו כסף זה גניבה וזלזול באנשים. אם הייתי מאלתר חדר בריחה קטן לאחיין שלי בבית זה היה ברמה גבוהה יותר.
 2. לא שווה את הכסף, סתם חיפוש טפשי אחר מפתחות.חתול בשק. מנצלים את העובדה שנכון לעכשיו זה חדר הבריחה היחיד באילת כך שבהיעדר תחרות אמיתית נראה שאין סיבה למנהלי החדר להשקיע בו יותר מדי. החדר מאד חובבני ברמת הגימור והציוד בתוכו וסיפור המסגרת מאד פשוט ולא מתוחכם בשום צורה. לעניין ה"חידות", החדר בעיקר מתבסס על ציד מפתחות ולא על חידות היגיון מקוריות. כדי להתקדם בחדר בסך הכל צריך לאתר את המפתח הבא או [... ספויילר ...] שפשוט מונחת בלי רציונל בתוך כל מיני כלים רנדומליים בחדר. אין אתגר מיוחד במציאת החפצים ואין נימוק להימצאותם במקומות האלה. אחת ה"חידות" שדווקא דרשה קצת יותר מחשבה וכללה [... ספויילר ...] היתה כבר פתורה מראש, כנראה מתוך עצלנות של המפעילים באותו יום. אכזבה מאד גדולה בסך הכל. יצאנו תוך 25 דק מהחדר. מילא התעריף היה בהתאם אבל המחיר הנדרש הוא מחיר של חדר איכותי במרכז הארץ ולא של מקום כזה. נ.ב [...] בשורה התחתונה, לא להיכנס. לא שווה את המחיר. Do not enter.
 3. הרסו לי את החוויההייתי שמחה לרשום חוות דעת על איך היה החדר אבל לדאבוני לא אפשרו לי. הזמנו חדר ביום ראשון ליום שלישי ב 16:30. אך לצערנו הבת שלי קמה משנ''צ עם חום ונאלצנו לבטל. הבנתי כבר שהמקדמה אבודה ולא אמרתי דבר. למחרת נכנסתי לראות עם פנוי וכמבון שהחדר היה פנוי באותה שעה. שעה לפני המועד. התקשרתי לשאול אם נוכל להגיע היום ונעננו בסירוב. אי אפשר להעביר את המקדמה. מכאן אני מסיקה שמטרת המקדמה היא להרוויח כסף ללא מאמץ מבלתמים של אחרים כי אחרת לא ברור לי למה לא מאפשרים להגיע ולשלם מחיר מלא על זמן שממילא לא היו מרוויחים שקל. אז תודה לחברת Run out על חוויה רעה.
  1. אנחנו חדר ראשון שהתחיל לקחת מקדמות. מהסיבה מעוד פשוטה – מלא הברזות.
   ביטול יותר מ24 שעות לפני משחק – החזר מלא של מקדמה (100 ש"ח)
   ביטול יותר מ12 שעות לפני משחק – החזר 50 ש"ח
   אנחנו נותנים אפשרות להזיז משחק עד 12 שעות לפני מועד שהוזמן ללא כנס.

   לקוחה הזמינה משחק לשעה 16:30 אתמול. התקשרה ב16.00 וביטלה – ילדה לא מרגישה טוב.
   היום היא התקשרה וביקשה להעביר מקדמה שלה למשחק של היום.
   נאמר לה – שלפי תקנון אין אפשרות כזאת, אך נבדוק את זה ונחזור אליה.

   כן, זה עסק, אבל בו אנשים. בכל מקרה אפשרי אנחנו מנסים ללכת לקראת לקוחות. והמקרים כאלו היו לא מעט. גם הפעם היינו מוכנים להעביר את המקדמה שלה. עד למשפט הבא…
   "תבוא לקראתי, אנחנו רוצים להגיע אליכם ואם לא, אז לא נגיע וגם נרשום תגובות מאוד יפות בפייסבוק".

   חברים, אתם באמת חושבים שאיומים וצעקות יעזרו לכם? אתם חושבים שזה מעודד בנו רצון ללכת לקראתכם? – לא, זה לא עובד ככה. והתשובה היחידה במקרה הזה – "סליחה, אבל לפי התקנון אין אפשרות להעביר מקדמה במקרה הזה".

 4. חדר נחמד כשאין אלטרניטיבההחדר פחות מומלץ למי שהיה כבר ב3-4 חדרים. החידות ברובן לא כל כך מאתגרות (היינו 3 חברים מנוסים). העיצוב לא כל כך מושקע בעיני והיו פריטים שלא היו קשורים לקו התפאורה. יותר מידי ציד מפתחות. אנחנו יצאנו לא מסופקים. אבל יכול להיות נחמד אם אתם כבר נמצאים באילת ומחפשים שעה נחמדה להעביר את הזמן.
 5. חדר מעולההחדר לא גדול אבל בהחלט מאתגר וכיפי נורא זה היה החדר הראשון של כל הקבוצה והיה פשוט מדהים למשך שעה שלמה פשוט שכחנו מהכל ופשוט נהננו תפאורה שהכי מכניסה אותך לחוויה, קבלת פנים סבבה לגמרי רמת החידות היא קשה אבל לא מתישה פשוט לבוא עם ראש פתוח ובאמת לנסות לחשוב כמו אסיר בכלא זה עבד מעולה
 6. אין לי מילים אפילו לתאר את החוויה שהייתה לי בחדר הזה. התפאורה ממש מושקעת וממש מכניסה אותך לאווירה של להיות באלקטרז החידות עצמם ממש הוגנות והמפעיל ממש זורם למרות שלא עברתי את החדר כי היינו רק 2 וזה היה החדר הראשון שלנו אז לא הבנו ל מה אנחנו נכנסים נהננו מכל דקה ודקה. ממליץ בחום

השאר תגובה

התחבר עם פייסבוק