פרטי החדר

3-10 שחקנים
60 דקות

הסיפור

"בקצה השביל התגלתה בפניהם בקתה מדהימה, עשויה כולה ממתקים ושוקולד..." כולם מכירים את הסיפור על עמי ותמי, זוג התאומים שהלכו לאיבוד ביער ונתפסו על ידי מכשפה רעבתנית. הפעם אלה אתם שהולכים להסחף אל תוך הסיפור, אבל לעולם לא תוכלו לדמיין מה מחכה לכם... הצטרפו להרפתקה סוחפת בתוך עולם פנטסיה מלא מתוק ואקשן, בחדר הבריחה הראשון בישראל שמשלב אדרנלין חידתי מרתק, עם הכנת ממתקים אמיתיים שתוכלו לזלול, ושחקן חי כחלק מהחוויה. האם תוכלו לגלות את הסיפור האמיתי מאחורי האגדה?
מקור: אתר החדר

3 ביקורות

השאר ביקורת


 1. ביקורת על עמי ותמיחבל שלא בדקתי ביקורות לפני…
  השירות מאכזב. הגענו כמה דקות לפני ולא הכניסו אותנו כי המפעילים היו עסוקים, למאות שטילפנו פעמיים ואמרנו שאנחנו מתבשלים בחום במסדרון. יש להם שלט במתחם המתנה הממוזג- נא לא לפתוח ללקוחות שממתינים להכנס.
  החדר עמי ותמי מאכזב. מיושן. חידות לא קשורות.
 2. שירות מאכזב היינו שמחים לתת ביקורת אך כשהגענו לחדר נאמר לנו שבמקום עמי ותמי אנחנו יכולים לעשות את ״גריז״, הגענו 2 זוגות, זוג אחד איחר ב8 דקות למשחק, אמרו לנו שאי אפשר להתחיל את החדר כי מכניסים כמה במקביל, פעם ראשונה שנתקלנו בדבר כזה ומאוד התבאסנו שלא הוצע לנו אפילו לבוא בתאריך אחר ולעשות את החדר שרצינו. באופן כללי מאוכזבים מהקבעון וההקטנת ראש מולנו.
 3. ביקורת אמתית וכנהלמען האמת דיי התאכזבתי.
  שמעתי דברים טובים על החדר והחלטנו ללכת שלושה אנשים, שניים מתוכנו עם ניסיון רב של חדרים(מעל 100).
  בתחילת החדר לא נעשה שום תדריך, חוקי המשחק, למרות שציינו שהאדם השלישי לא עשה אסקייפ-רום אף פעם.
  החדר היה עם חידות שרובן לא קשורות אחת לשנייה.
  עם מחיר כזה שהן לוקחים, הייתי מצפה שהחדר יהיה במצב טוב יותר. רואים שהושקעה מחשבה ופעילות רבה על עיצוב החדר וזה יאמר לזכותו- אך החדר לא במצב טוב כלל. חצי מהדברים שבורים או רופפים, הכל מתקלף..
  המפעילה לא הייתה עם הרבה אנרגיות(חדר עם שחקן)- דבר שגם הוריד לנו את התחושה הטובה.
  יצאתי עם תחושה לא נעימה שאכן לא אחזור למתחם.