פרטי החדר

3-7 שחקנים
70 דקות

הסיפור

היער AOKIGAHARA - הוא יער התאבדות אמיתי ביפן, אחד המקומות המפחידים בעולם, בעל אופי מסתורי ותופעות על טבעיות שמתרחשות במקום. לפי היפנים זהו יער שרדוף רוחות ושדים. היער AOKIGAHARA הוא אתר ההתאבדויות הידוע בעולם שבו שמים קץ לחייהם בממוצע כמאה אנשים בשנה,שומרי היער מבצעים לעתים סיורים להוצאת גופות,היער הפך למוקד תיירות מפורסם שמושך תיירים סקרנים... אתם תהיו התיירים הסקרנים הבאים שתגיעו לסיור ביער.... השאלה האם תצליחו לצאת ממנו? את הטיול הזה לא תשכחו לעולם...
מקור: אתר החדר
יער המתאבדים written by arik average rating 2.8/5 - 4 user reviews

5 תגובות

  1. החדר פשוט לא תקין, חבל על הכסףהאווירה המפחיד זה סבבה, התפאורה מושקעת אבל ראיתי כבר יותר מושקעות, אבל שורה תחתונה, כשכמעט כל החידות לא עובדות זה הורס את כל החוויה, ובטח לא שווה כל כך הרבה כסף. גם נראה לי ממש קצר ואם הכל היה עובד היינו מסיימים בפחות מחצי שעה.
  2. מפעיל מעולה, חידות בינוניות, לא הכל עובד ומתוחזק מאה אחוז אבל סה"כ אווירה וחוויה נחמדה.היינו זוג, אני באופן אישי אחרי שעשיתי כמה חדרי בריחה וגם את מוות קליני, נהנתי אבל החדר יותר חווייתי מבחינת פחד ואווירה ופחות מתמקד בחידות מאוד מסובכות ומעניינות.
  3. חדר מושקע, עיצוב מהמם, חידות מעניינות שמכניסות לאוירה ועומר המפעיל החמוד!חדר מומלץ ביותר. טיפה מלחיץ. עיצוב מאוד יפה. דברים מגניבים שלא ראינו בחדרים הקודמים. עומר המפעיל עושה עבודה נהדרת. היינו 4 שחקנים עם ניסיון של בין 8 ל 35 חדרים , יצאנו אחרי 40 דקות ונהנינו מאוד!

השאר תגובה