פרטי החדר

2-7 שחקנים
60 דקות

הסיפור

דירה 68 1980, ברית המועצות. 3 ילדים מתנועת "החלוצים" נעלמו מעיירה קטנה בפאתי מוסקבה, כאילו בלעה אותם האדמה! המשטרה המקומית קיבלה טיפ מאחד התושבים שטוען כי ראה את אחת הילדות נכנסת לבניין יד ביד עם המכשפה הזקנה מדירה 68… אתם צוות חוקרים מיוחדים שנשלח מטעם המשטרה המקומית כדי לפתור את התיק. האם תצליחו לגלות מה קרה בדירה 68?
מקור: אתר החדר

22 ביקורות

השאר ביקורת


 1. אכזבה!!!!!חדר שהוא פשוט בושה לכל חדרי הבריחה
  בחרנו את רמת הפחד הכי גבוה
  החדר לא היה מפחיד בכלל !!!
  חדר בלי חשיבה יותר מידי כמעט הכל מגלים לך
  ציפינו למשהו מפחיד ומאתגר
  התאכזבנו מאוד !! הגענו במיוחד מחולון בזבוז של זמן וכסף אני יותר לא יגיע למקום הזה ממליצה גם לכם!!
 2. חדרהחרא של מקום גונבים מחיילים כסף סתם למרות שהם לא יכולים להגיע
  ולא עדכנו אותם מראש שמחייבים אותם ב-150 שקל שזה המון בשביל חיילים.
  הרסו לנו את הסופש אחריי חודש בבסיס בושה וחרפה שככה המקום מתנהג לחיילים שמגנים על המדינה!!!
  אל תתקרבו למקום הזה!!!
 3. לא מומלץ!!!!מאוד לא מומלץ. בכל החדר היו רק 2 חידות!!! כל שאר הזמן פשוט צריך לשוטט בחושך (או אור מינימאלי). מנגנונים שאמורים להיות אוטומטיים בכלל לא עובדים, והמפעיל מפעיל אותם מתי שנראה לו (וככה מצאנו את עצמינו עושים אותו דבר כמה פעמים ופתאום הדלת נפתחת).
  ולגבי המפעילה: גם ביקשו מאיתנו לאחר בחצי שעה לעומת המועד הנקוב וגם חיכינו עוד 20 דקות בחדר קבלה ריק (ולא כי הקבוצה הקודמת לא סיימה, אלא כי המפעילה לא הגיעה).
  גם תוך כדי החדר המפעילה התערבה מספר פעמים בלי שביקשנו בכלל.
 4. הייתי בעשרות חדרי בריחה חלק טובים יותר חלק טובים פחות, אבל תמיד חדרי בריחה. אני אף פעם לא כתבתי ביקורת אבל הפעם הבנתי שאני חייב. אני לא אגיד שזה בזבוז כסף החדר הזה כי זה הרבה יותר גרוע. זה בזבוז זמן מוחלט. אין נקודות אור בחדר בכלל. חדר שלא פותרים בו אף חידה. חדרים פתוחים שנכנסתי אליהם ואמרו לי לא להיכנס ואז הסתבר שזה חדרים של ההמשך. פשוט נשארים פתוחים קטע מוזר. אכזבה כזו עוד לא חוויתי מחדר בריחה, באמת. מה בכל זאת קורה שם? מראים לכם מצגת של עשר דקות, מספרים לכם סיפור, אתם נכנסים לחדרים ומאותו הרגע כלום לא בשליטה שלכם. כשהמדריך ירצה אתם תהיו בחוץ וזה לא לוקח יותר מ30 דקות במקסימום. ההמלצה שלי למעוניינים בחדר בריחה - לא להגיע. ההמלצה שלי לחדר - תסגרו.
 5. חדר בריחה הכי מפחידה שנהנתי אי פעם ! ביקורת על #חדרבריחה_דירה68

  החדר הזוי מורכב מכמה חדרים
  האתגר בחדר הזה הוא ממש קשה מפחיד ומגניב
  [ ** ספויילר **]

  מפה לשם לקח לנו לסיים את החדר בריחה בשעה בידיוק

  החדר בריחה ממוקם בהרצליה
  כןכן לייד הבית שלך עדי :D

  המפעילה שלנו הייתה: רותם מלמן

  הייתי ממליץ מכל משתתפים להגיע להנות
  באותו חדר יש 3 אפשרות בחירה (מפחיד רצח, מפחיד, לא מפחיד)
  אותו חדר אותו פעילות אבל האפשרויות שונה

  מתאים לחרשים ולכבדי שמיעה גם :)
  אנחנו עברנו עם רמזים דרך whatsapp
  תנסו תהנו !
  הדירוג הוא 5/5 !
 6. על הפנים של לדר לא מציעה לאף אחד ביקשנו את הרצה המפחידה ביותר הבטיחו שמע שיכנס ראשון יפחד אפילו אחו הקטן לא היה מפחד כאן פשוט בדיחה אחת גדולה
 7. חדר על הפנים לקחנו תגובה מרחוק בגלל הפרסום הגורף לא מפחיד לא מאתגר אחרי כמה חדרים פשוט לדר גרוע ממליצה ללכת ולסגור חדר אחר פשוט בדיחה
 8. חדר מעולה !!! שירות ברמה אחרת..אני אחת שאף פעם לא כותבת תגובה אבל פה הייתי חייבת לשתף, עשיתי יום הולדת לבעלי , קניתי מתנה וחשבתי לשלב בחדר. התקשרתי אליהם וענה לי ניב שהיה סופר אדיב ואמר שיחשוב על דרך, ביקש תמונת ואמר שמצא דרך . הגענו למקום קצת באחיור - אז ממש לא מומלץ :) קיבלו אותנו ניב והמפעילה הנוספת ששיתפו פעולה באופן מושלם לגבי היום הולדת !!
  המתנה שולבה באופן מהמם בחדר!! ואפילו שילבו אותה באחת החידות שהייתה שם (לא עושה ספוילר) .
  החדר מפחיד בהחלט, לא פסיכי אבל בהחלט מכניס לאווירה עם הרבה אלמנטים וחידות שכן שמצריכות חשיבה בשביל להשלים תמונה .
  בקיצור שוווה במיוחד ללכת!!!
 9. חדר נחמד - בחרתי את הדרגת פחד הכי גבוה, אמרו בטלפון שיש אנשים שיוצאים באמצע. לא היה מפחיד בכלל, מסורבל, היה מצחיק כשהמפעילה תקשרה איתנו. הסיפור נאמר שנבין בסוף, לא הבנו כלום. בסה''כ חדר בסדר.
 10. החדר לא מפחיד כמו שציפינו. היה נחמד ומגבש אבל החידות לא מאתגרות והמחיר לא תואם את התמורה. יש לציין שהמפעילה מקסימה!בסה"כ יצאנו מהחדר מחוייכים אך לא לגמרי מסופקים מהחוויה.
 11. חדר בריחה חדר 68נתחיל בזה שהמפעילה של החדר (יעל) מלכה: מצחיקה עוזרת שצריך ומכניסה את הנכנסים לחדר לאווירה של החדר
  החדר עצמו חדר טוב עם אווירה קריפית החידות טובות (חידה אחת שבה אתה צריך ממש להפעיל את הראש) ובגדול החדר עצמו חמוד מאוד
 12. מעולה !הייינו שניים עם נסיון בינוני (בממוצע כ5 חדרים כ"א) . אווירה קריפית כיפית , יש ספור שמשתלב היטב בפרטים מפתיעים , חידות נחמדות והמפעילה בשם יעל נתנה ערך מוסף ראוי לציון .
  קצת יקר , אך יש תמורה .
  תבקשו הכי קריפי (בקשנו) - זה במידה .
 13. חדר ממש טוב!חדר מפחיד עם חידות מעניינות. ממליץ לקחת ברצינות כדי להבין את הסיפור מאחורי החדר, כמעט לכל פריט יש סיבה ואם פותחים את הראש רואים את התמונה הגדולה.
  המפעילה ווינטר עזרה מאד בלהכניס לאווירה ושלטה בחדר מצוין, הצליחה להבהיל אותי!
 14. מומלץ!החדר שונה מחדרי בריחה רגילים ומבוסס על אפקטים של הפחדה לצד חידות מעניינות ומקוריות. המפעילה הייתה ממש נחמדה וכל התפאורה והאווירה מושקעים ממש. נהנינו לפחד:))
 15. הגענו בחגיגות יום ההולדת שלי ופגשנו את המדריכה מירב . באמצע המשחק פעמיים ביקשנו לצאת בגלל שפחדנו (יצאנו וחזרנו פעמיים) והופתענו לטובה מהסבלנות הענקית שלה , היא הסכימה לנו להראות את החדר בלי כל ההפחדות שהיינו צריכות לעבור והייתה מקסימה לכל השהיה שם!
  אם אתם אוהבים חדרים מפחידים רוצו ! (וגם אם אתם לא אוהבים , כמוני- עדיין רוצו ! השירות מדהים והוא תורם לכל האווירה)