פרטי החדר

2-7 שחקנים
60 דקות

הסיפור

לאחר חיפושים רבים ובדיקות מעמיקות, נבחרתם אתם לבצע את המשימה הכי חשובה בהיסטוריה של התפתחות האנושות. היום, ניצבת בפנינו האפשרות לפרוץ את גבולות כדור הארץ ולנחות על הירח. יש לרשותכם 60 דקות בלבד להפעיל את מערכות הפיקוד, אחרת הן יקרסו ותיכשלו במשימה. עתיד האנושות כולה תלוי רק בכם. עשו צעד קטן לאדם, וצעד גדול לאנושות.
מקור: אתר החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר

מבצע אפולו written by arik average rating 3.8/5 - 16 user reviews

19 תגובות

  1. חדר לא טוב! היינו קבוצה של 6 אנשים שכבר עשו מעל ל30 חדרים. החידות לא טובות, יש חידות שאי אפשר לפתור ללא הכוונת המפעיל, ויתרה מכך בחדר יש לא מעט תקלות ודלתות פתוחות גם מבלי לפתור את החידה. החידות לא ברמה גבוהה וזמן לא מובטל אתה עומד בהמתנה ובחוסר מעש. יצאנו לא מרוצים מהחדר

  2. מעט חידות (מספר חד ספרתי), יש בחדר חידה שלא ניתן לפתור ללא הכוונה מהמפעיל. בנוסף קיימות חידות שללא קשר לתפעול הקבוצה או המפעיל דורשות זמן המתנה ארוך, ובאופן כללי חידות פשוטות ללא אתגר.
    סיימנו את החדר תוך 35 דקות , מתוכן זמן ניכר היה המתנה.

  3. עיצוב יפה, אבל חידות לא הגיוניותהגענו לחדר זוג אחרי ניסיון של שישה חדרים אחרים. אכן העיצוב ממש נחמד ותורם לאווירה, אבל החידות פשוט גרמו לחוויה לא מהנה. גם לאחר עזרה מהמפעילה, החידות היו לא הגיוניות, מסוג הדברים שסיכוי נמוך שתחשוב עליו לבד, מה שבעיקר גרם לתסכול.
  4. טובחדר טכנולוגי עם שלל קודים, מתגים ולחצנים במקום מנעולים. התפאורה מרשימה ומציאותית וגם באפקטים לא חסכו. החידות מקוריות, אבל עלילת המשחק די קלושה, ובעיקר מתקדמים מפתרון חידה אחת לאחרת בלי יעד עלילתי ברור (יש לנו X נחפש עבורו מקום מתאים...). פתיחת המשחק מצוינת, אבל החידה ההתחלתית לטעמנו סתמית. חידות ההמשך משתפרות ודורשות מעט חשיבה מחוץ לקופסא (אהבנו את המנימליסטיות!). בהמשך לצערנו, חווינו מספר כשלים טכנים (לא נפתחה נעילה למרות שפתרנו נכון, לא הופיע חיווי למרות שהוכנס קוד נכון, הצלחנו לתקוע מחשב כך שיצטרכו לאתחל אותו מחדש...). במקביל, תקלה במיקרופון של המפעילה, חייב אותה להשתגר פיזית לחללית שלנו כדי לתקשר איתנו. למרות האמור לעיל, החדר זרם והתקדמנו יפה, עד שהגענו לחידה מסוימת שלא ממש התחברנו אליה. הבנו מה צריך לעשות, אבל לא קלענו לפתרון (המאוד לא אינטואיטיבי או הגיוני) שאליו התכוונו יוצרי החדר. בדיעבד הבנו שרוב השחקנים מצליחים לפתור את החידה רק על ידי הכוונה מהמפעיל (דבר שלדעתנו מרמז על טיב החידה).

השאר תגובה