פרטי החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר
2-7 שחקנים
60 דקות

הסיפור

1930 הייתה שנה שבה החלו להתרחש בלונדון האפרורית והשקטה רציחות מסתוריות ואיומות יותר ממה שניתן לדמיין. בכל רחבי העיר נמצאו גברים שעברו עינויים בלתי נתפסים, ולפי המשטרה במקרה מסויים הרצח היה כה נוראי שהשוטרים במקום טענו שזהו מקרה הרצח הכי מתועב וסדיסטי שנראה בשנים האחרונות. יש לכם שעה אחת לגלות את זהות הרוצח לפני שיצליח להימלט מגבולות המדינה.
מקור: אתר החדר

47 ביקורות

השאר ביקורת


 1. חדר מאכזב מאוד, לא שירותי ומסוכןהגענו לחדר 2 זוגות, העיצוב מאכזב מאוד, ממש פשוט ולא מכניס לאוירה, החידות ברמות קושי שונות אך בסך הכל החדר קל יחסית. חשוב לציין ולהזהיר שבחלק השני של החדר יש שולחן שבעקבות פעולה מסוימת נפתח כלפי מטה, בצמוד לשולחן הזה יש כורסא שניתן לשבת כך שהרגליים יוצאות מתחת לשולחן! זה מסוכן מאוד וכמעט פגע לחברה שלי ברגל! בנוסף החדר נפתח לנו באמצע בלי שפתרנו את כל החידות, כשניסינו לפתוח את המנעול עם קוד אחר. חשבנו שפתחנו עוד חדר אך בפועל יצאנו למפעיל, שהיה מופתע כי כנראה לא עקב אחרינו, והתחיל להתווכח איתנו שלא יכול להיות שפתחנו עם קוד לא נכון....לאחר מכן החזיר אותנו לחדר וסידר את המנעול כך שיפתח עם הקוד הנכון אבל כמובן שהחוויה כבר נהרסה. כמובן שלא קיבלנו שום פיצוי. מעבר לכך ביקשנו מספר פעמים את התמונה שלנו שצולמה לפני המשחק ועד עכשיו לא קיבלנו.
 2. החדר הכי פחות טוב שעשינואחד המאכזבים. חדר לא מעניין עם חידות לא קשורות. בשלבים מתקדמים היה צורך לחזור אחורה לחדר הקודם על מנת להתקדם..
  המפעילה הייתה לבבית אך התערבה יתר על המידה.
 3. מאכזבחדר שני שלנו וכחבורה חסרי ניסיון החדר היה מאכזב מאוד.דל בתפאורה ,בחידות ובאיבזור .סיימנו מהר ויצאנו די מאוכזבים .לא מצדיק את הכסף .
 4. חדר 7 שלנו,היו 3 חברי והיה על הפנים!!!! לא שווה את הכסף!!! בשער החדרים נהננו מאוד ופה היו מסימות שחוזרות על אצמם ושום דבר מאוחד ומעניין!!! אין מה לחפש שם!!!!
 5. רע מאודהגענו לחדר 4 שחקנים מנוסים יחסית (ממוצע 20 חדרים לכל אחד) בשעה מאוחרת של הלילה.
  נעזוב לרגע שזה שהם נמצאים במקום שמאוד קשה להגיע אליו בבניין, זה קורה בהרבה חדרים, אבל זה שלמפעיל אין כוח ממש להסביר איך להגיע - כבר היה מוזר.
  נכנסנו לחדר בעיצוב גנרי לחלוטין ללא שום ייחודיות

  מעכשיו טיפה ספויילרים - לא ספויילר אמיתי, רק אבחנה על משהו בחדר, ואני רוצה לוודא שאני לא הורס לאלה שבאמת חשוב להם לא לדעת כלום כלום.

  [*** ספויילר ***]

  הדבר הנחמד היחידי בחדר הוא הפתעה קטנה בסופו אבל זה לא חיפר על השאר.

  לסיכום, יש חדרים שאתה אומר "אולי היינו יותר מידי אנשים" "אולי לא היינו במצב רוח" "[הזן תירוץ גנרי]"
  אבל לא במקרה הזה, זה היה החדר השני שלנו באותו יום ופשוט אין להשוות. (החדר הראשון - 'אני אגדה')
  אני מאמין שחדרי בריחה צריכים לעמוד בסטנדרטים גבוהים כדי שיהיה להם זכות קיום, והחדר הזה צריך לעבור שדרוגים רציניים.
  אני לא ממליץ על החדר הזה בכלל.
 6. פעם ראשונה בחדר בריחההיינו אתמול חמישה חברים החדר בריחה. לא כל כך ידענו מה הולך להיות.. ממש נהננו! למיטב הבנתי זה חדר שנחשב ברמת קושי נמוכה יחסית, ולקח לנו בול שעה. המדריך היה ממש נחמד החדר יפיפיה. חוויה כיפית שללא ספק השאירה טעם לעוד:)
  רק תשימו לב לגבי ההגעה - בגלל שבשישי, אלו הוראות אחרות, והאמת שנשלח סמס איך להגיע, אך הטעות שלי שהתעלמתי ככל הנראה כי לא נכנסתי וחשבתי שזה ספאם טו משהו. אבל תמיד יש מענה והם מסבירים.

  בקיצור - כיף!
 7. חדר למתחילים !!! קליל קלילעשינו אני וחברה , היינו שניים עם מעט נסיון ויצאנו לאחר 35 דק , החדר קל אבל נחמד מאוד , המפעילים אדיבים ונחמדים מומלץ כחדר ראשון או שני .
 8. ממש יפה אך למתחיליםהחדר עם תפאורה מאוד יפה ומשכנעת וברגע הראשון שנכנסתי לחדר האווירה גם נכנסה בי אך החדר מאוד לא מגוון כל הפתרונות של החידות מסתכמות בפיצוח קוד של מנעול הגיוון היחיד הוא הדרכים להגיע לפיתרון הקודים ..בסך הכל למחילים כמוני הוא אחלה חדר ממליץ למנוסים
 9. היה מושלללללםםםם! היינו בחדר ביום ההולדת של בעלי, אין לתאר כמה נהנינו!! המדריך היה סובלני והחידות היו בדיוק כמו שציפנו.. מאתגר ומומלץ מומלץ מומלץ!
 10. נחמד מינוסהיינו 2 זוגות כחדר ראשון שלנו. קצת התבאסנו שהחדר היה ממש קצר ויצאנו אחרי 32 דקות. רמת הקושי ממש קלה אפילו לאנשים שאינם מנוסים. בסוף קיבלנו תמונה למזכרת וביקשנו שידפיסו לנו במקום תמונה נוספת
  (כי היינו 2 זוגות) אך המפעיל במקום התעקש שאסור לו לתת יותר מתמונה אחת אז ממש התבאסנו. לבסוף קיבלנו את התמונה במייל באיכות גרועה.... לפחות יצאנו שמה עם המלצות לחדרים ברמה גבוהה יותר.
 11. נחמד מאדחדר קליל. היינו זוג וסיימנו ב 38 דקות אבל מאד נהנינו. החידות זרמו.
  רוצה לציין לשבח את המפעיל. החדר נמצא במרכז מסחרי קצת מלחיץ בשעות הלילה. הייתי לבד במכונית, והתקשרתי כדי לשאול איפה החדר בדיוק. קצת פחדתי והוא נשאר איתי בטלפון עד שהגעתי אל החדר.
 12. היה סבבהחשוב לי לציין שהחדר היה מאוד נחמד אבל שהרמת קושי בעייני נמוכה הרוב מורכב מחחדות יחסית קלות. הייתי ממליצה בתור חדרים ראשונים
 13. חוויה נדירה!זו היתה פעם ראשונה שלנו, היינו זוג.
  המשימה הייתה כיפית ומעניינת מאוד.
  אבל חייב לציין לשבח את הבעלים, הגענו לשם וקיבלו אותנו ממש יפה, בחיוך ובסבלנות. נתנו לנו תחושה ממש טובה.
  גם לכל אורך המשימה, הוא היה ממש קשוב אלינו. אני לא מכיר חדרים אחרים, אבל מה שבטוח שהבייקר סטריט ברמה גבוהה.
 14. חוויה מדהימהבראש ובראשונה הכי חשוב מי המפעיל..נתן יחס ושאל אותנו אם אנחנו רוצים עזרה כשהתקשנו..חידות מעניינות ומפתיעות!שווה ללכת?
 15. סביר הייתי בחדר ויצאתי עם הרבה ביקורת, החדר מעוצב יפה מאוד ואפשר להרגיש אווירה של ״חקירה״, דבר נוסף שהיה יפה זה התמונה שמקבלים! ממש מגניב ומקורי.
  ועכשיו לחלק הפחות מרשים, המפעיל בייחס למה שאנשים פה רשמו לא היה כלכך סימפטי אפילו נשמע שלא בעניין של לעבוד שם, מספר פעמים שאלנו שאלה ולא היה מענה כי כנראה הוא פשוט לא צפה בנו והרגשתי כמו תוכי שחוזר על אותה שאלה עד שמישהו יהיה שם לענות לי. וכשהיה נמצא לא ידע לכוון בדיוק לרמז והיה נשמע קצת מבולבל. בתור מישהו שהיה בכמה וכמה חדרים בחצי שנה האחרונה התאכזבתי ממש במיוחד בגלל הביקורות שקראתי על החדר. מקווה שפשוט היה למפעיל יום קשה או משהו כי הרגשתי די מיואש מהצורה שבא הוא ענה ועד שהוא ענה (כאילו נפלתי עליו מאיפשהו).
 16. היה מעולה היינו שלושה היה מעניין חידות מעניינות חדר מפתיע תפאורה מדהימה
  לא קשה מידי ולא קל מידי
  היינו שלושה וזה היה אחד החוויות היותר טובות
  מתאים לכולם
  יחס מהמם
  מקום נוח ואין עוד איך לסכם את החוויה חוץ מזה שאני ממליצה בחום והיה מדהים ומשגע
 17. חוויה אדירההייתי עד עכשיו בשישה חדרים וזה החדר שהכי נהניתי בו, החידות עם המון מחשבה מפתיעות והוגנות.
  התפאורה פשוט מחזירה אותך אחורה בזמן, מומלץ בחום
 18. נדיר!הייתי ב12 חדרים בארץ והחדר הזה בין השלושה הטובים ביותר, המפעילים מצחיקים, החדר מעניין, החידות לא ברמה בלתי אפשרית. אני נהנתי מאוד, ממליץ!!
 19. אחד החדרים הטובים שהייתי בהםמומלץ בחום, גם בזוג, וגם יותר, החידות לא היו קשות מאוד, והקושי היה מאוד פיירי.
  אני מאוד נהניתי.
 20. היינו 4 חברים והיה מעולה!!! אחד החדרים הטובים שהייתי בהם ( הייתי ב-8 חדרים וכן היו גם גרועים) , החוויה מהנה מאוד ולא הפסקנו לדבר עליו אחרי שיצאנו ממליץ ביותר
 21. חוויה מהנה בהחלט!היינו 5, כולם עם מעט ניסיון. חדר המתנה נחמד עם כיבוד קל ושתייה. החדר משולב עם חידות קשות וגם כאלה שהיו קלות יותר. הייתה הפתעה נחמדה בסוף
 22. אחלה חדרבאתי עם עוד שלושה חברים אחרי שכבר היינו ב12 חדרים, וחד משמעית זה בין שלושת החדרים הטובים שהייתי, חידות מאתגרות ומפעילים נחמדים, מומלץ ביותר
 23. חדר בסדרזה היה החדר השישי שלי. היו חדרים יותר טובים שהייתי בהם אבל חדר נחמד סך הכל, אך לא מושקע יותר מדי. רמת הקושי יחסית גבוהה לטעמי.
 24. ציפיתי ליותראחרי שקראנו את כל התגובות הנלהבות האמת ציפיתי ליותר מהחדר. העצוב בינוני, לא כל כך קשור לסיפור.חידות לא מפתיעות.
 25. היה מהנה!היינו 3 בנות וזה היה החדר הראשון של כולנו, החידות לא היו קשות מידי אבל היו מרתקות ובהחלט הופתענו מחלק ממה שקרא בחדר
  בהחלק פתח לנו את התיאבון לעוד!
 26. מומלץ ביותרהגענו קבוצה של שלושה חברים, וכשהגענו חיכינו בחדר המתנה שבו היה כיבוד ושתייה עד שנכנסנו לחדר. חייב להגיד שהקונספט ממש מרתק והחדר מעוצב בהתאמה לסיפור.
 27. כיף בטירוף!!!היינו אתמול בחדר, היה פשוט חוויה אדירה.. העיצוב מהמם, החידות מתוחכמות והאווירה פשוט מגניבה...
  החדר הכי טוב שהיינו בו עד היום (והיינו בהרבה חדרים)
  פשוט מומלץ!!!
 28. שווה שווה שווההגענו כקבוצה של 4 חברים הכניסו אותנו לחדר אירוח נפרד עם כיבוד ככה שכאשר הקבוצה שלפננו יצאו ולא שמענו שום דבר שיכל לתת לנו רמז על החדר. הגענו לחדר אחרי ניסיון של שישה חדרים בערך. החדר היה מאתגר מאוד ומפתיע. הופתענו כמה וכמה פעמים אפילו שכבר מנסיוננו חשבנו ששום דבר לא יכול להפתיע אותנו. בעלי המקום היו מקסימים וקיבלו אותנו בחיוך ובכייף. החדר מעוצב ברמה גבוהה מאוד ונהננו מכל רגע.
 29. היינו בחדר זוג, נהנינו ממש! האפקטים היו ממש טובים והחידות ממש מפתיעות :). היינו לפני זה בחמישה חדרים ובחדר הזה הכי נהננו החידות היו הוגנות מאוד מתאים ומאתגר גם למנוסים יותר וגם למתחילים. בעלי המקום מקסימים ונחמדים מאוד.