פרטי החדר

2-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

מאז ומעולם כוחות אפלים מאיימים לשעבד את עולמנו. במשך אלפי שנים נשמר הדבר בסוד והועבר מדור לדור בספר הצללים, בעזרתו שלטו כוחות האור על השער למימד הרוחות ומנעו מכוחות האופל להתפרץ החוצה. עד ש..יום אחד..סלינה, צאצאית לדורות של כשפי אור, עשתה טעות גורלית עם הספר!!! טעות איומה שפתחה את השער למימד הרוחות, שאבה את סלינה לעולמן, ו…גרמה לשדים להשתחרר!!! הצטרפו עכשיו להרפתקה מסחררת, מסתורית, מלאת אדרנלין, מחשבה יצירתית ואתגר במטרה להציל את האנושות! האם תדעו להתמודד עם ספר הצללים? האם אתם נועזים וחדים מספיק כדי להביס את הרוחות?? התצליחו לסגור סופית את השער ו..להציל את גורל כולנו???
מקור: אתר החדר

5 ביקורות

השאר ביקורת


  1. מאוד מומלץהחדר מאוד מושקע, עיצוב ברמה, חידות מעניינות, אוירה נעימה. פשוט תענוג. זו לא פעם ראשונה שהיינו בחדר בריחה, ונהננו ממש. מומלץ בחום. שווה את הכסף.
  2. חדר מומלץ ביותרחדר מומלץ ביותר!
    הגענו 3 אנשים, 2 עם ניסיון ואחד פעם ראשונה.
    המדריכה טלי הייתה נחמדה ועשתה לנו הדרכה קצרה החדר מושקע ויצירתי ונהנו מאוד
  3. החדרר הכיי מטורףף בעולםם!!החדרר הכייי מטורףף שהיינו בוו עשינו המון המון חדרים ובחדר כזה עוד לא היינו ממליץ לכולם ללכת לשם לכל מי שאוהב פנטזיה וכוחות קסם וכשפים שילך לחדר הזה היה מטורף קיבלו אותנו ממש יפה הזוג הנחמד ופשוט לא רצינו ללכת משם ולעשות שוב ממליץ הכיי בחום ללכת!!
  4. החדר הכי טוב שיש!הגענו לחדר הזה קבוצה מגובשת ומיומנת בעשרות חדרי בריחה ביחד ועדיין הופתענו מרמת החידות הגבוהה, מהיצירתיות ומסוגי החידות שלא ראינו בשום חדר לפני זהב מהתפאורה המדהימה ומהצוות שידע בדיוק להרגיש אותנו ואיך להדריך אותנו. הייתה חוויה מדהימה וזה ללא ספק חדר הבריחה הטוב ביותר שהיינו בו בארץ!
  5. חדר מעולה!אחרי 75 חדרים קצת קשה להפתיע אותנו, וספר הצללים לגמרי הצליח. עיצוב מדויק, חידות רבות ומעולות אשר קשורות כולן לנושא החדר, אווירה שלא מהעולם הזה (אלא מעולם הרוחות והשדים, כנראה...:)). אחר מהחדרים הכי טובים שהיינו בהם. מומלץ בחום!