פרטי החדר

4-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

שימו לב! זה עתה הגיעה ידיעה שארגון טרור מחזיק בבונקר תת קרקעי מאובטח ביותר, פצצה גרעינית שמאיימת להשמיד את מדינת ישראל!!!. המידע הגיע לכוחות המודיעין לפני זמן קצר ולא נשאר מספיק זמן לפנות מדינה שלמה לכן ראש הממשלה הורה לבחור צוות מצומצם ואת האיכותי ביותר למשימה שהוגדרה כבלתי אפשרית אתם והצוות שלכם עומדים לצאת לפעולה הזאת במטרה לנטרל 40 שומרים, להשתלט על מערכות האבטחה של הבונקר, ולהגיע לפצצה שנמצאת איי שם וממוגנת מכל כיוון אפשרי ולנטרל אותה.
מקור: אתר החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר

הבונקר written by arik average rating 3.3/5 - 4 user reviews

4 תגובות

  1. לא כמו שרואים בתמונות!הגענו לשם 4 חבר'ה וכל מה שתואר בכתוב ובתמונות לא מתקיים במציאות. המלווה מגלה לך את התשובות בשביל שתתקדם מהר כדי להכניס את הקבוצה הבאה. אומרים שפוסלים אותך על עבירות גם זה לא, צריך להכניס עוד קבוצות.. אז זה רק נחמד לירות, לא יותר מזה! המחיר ממש לא מוצדק עבור החוויה המבאסת הזאת, כי באנו עם ציפיות לחדר איכותי.
  2. חווייתי אבל לא מפעיל את הראשהחדר מאוד מושקע ומלא אטרקציות, אבל חשוב שתהיו מוכנים- זה רק חצי שעה, והדגש הוא על האטרקציות, האקשן והאווירה ולא על מחשבה ופתרון חידות (יש משהו כמו 3-4 חידות). אם בא לכם להפעיל את הראש- זה לא המקום.. מתאים הרבה יותר לקבוצות קטנות- 2-3 משתתפים, יותר מזה זה קצת מבאס. בסהכ חוויה טובה אבל לא שווה את המחיר!!! היינו 5 בני 21 עם ניסיון של 2-13 חדרי בריחה

השאר תגובה