פרטי החדר

2-6 שחקנים ב-2 החדרים (עד 12 שחקנים סה"כ)
60 דקות

הסיפור

אתם לא רציתם, אבל החברה התעקשו אז זרמתם. קצת פיש אנד צ׳יפס, תמונה עם חייל עם כובע מטופש מול ארמון, אולי תשיגו איזה כרטיס למשחק של הפרמייר ליג. לא תארתם לעצמכם שמה שהתחיל בטיול שגרתי בלונדון, יכניס אתכם ללב דרמה חובקת עולם.  את השמיים האפורים של בירת אנגליה כבר מזמן לא ראיתם. אתם קבורים עמוק בעולם תחתון ונסתר נאבקים בכוח רב עוצמה ותיחכום. זו משימה בלי תהילה. האנונימיות והחשאיות הן תנאי מקדים והמשמעויות של כישלון הרות אסון. זה או הם או אנחנו והשעון מטקטק – האם תגיעו בזמן? האם תדעו מה לעשות ותתפקדו ברגע האמת? חסר לכם שלא!
מקור: אתר החדר
קארטו – צפון written by arik average rating 4.8/5 - 6 user reviews

6 תגובות

  1. מקסים מתוחכם ומומלץ מאוד.היינו זוג, נסיון של מעל 12 חדרים. החדר קבלה מקסים וכבר מכניס לאווירה רחוב בלונדון. המפעילה קיבלה אותנו בחיוך ובהמון חן אחת המפעילות הטובות שיצא לי לפגוש, ממש הכניסה אותנו לאווירה שאנחנו סוכני מוסד ודיברה איתנו רק בקודים וגם הרמזים שהביאה היו מאוד מתונים והיינו צריכים להמשיך להפעיל את הראש עם הרמז. החדר עצמו מעוצב ברמה מאוד גבוהה,כל פרט של מדוייק ומכניס לגמרי לאווירה כאילו מדובר בלונדון. החידות כולן מאוד מתוחכמות ולא קלות בכלל, אין הרבה חידות שחידשו דברים אבל בהרבה יש טוייסטים מגניבים. אין ציד מפתחות כלל. בקיצור חדר מאוד מומלץ וכיפי, היה אפקט וואו ביציאה. החדר כולו מרגיש כמו סרט מותחן שאתה השחקן הראשי.
  2. חוויה נהדרת!!חדר מיוחד, מיוחד, מ-י-ו-ח-ד-!-!.. הגענו משפחה גדולה עם 3 ילדים מתחת לגיל 12 לחגוג את חנוכה. המפעילה (פז) הייתה מתוקה ומקצועית!!.. ל - 4 משתתפים זה היה החדר השני, ל - 3 החדר השלישי ולאחרון ה - 13. בתור ״המנוסה״ של חדרי בריחה, אני אומר שזהו בין החדרים הטובים והמושקעים ביותר שהייתי - **90% מהחידות היו קשורות לסיפור ורובן היו מספיק איכותיות ומיוחדת! (ממש לא שיגרתיות!).. **90% מהתפאורה הייתה מיוחדת, מושקעת וסופר טכנולוגית - ממש ברמה גבוה!!.. **החדר זרם ותמיד היינו בתנועה - לא הרגשנו תקועים והמחנה הייתה כל הזמן עם היד על הדופק. **מתאים גם לילדים - מעל גיל 6. במילה אחת, מ-ו-מ-ל-ץ-! בהרחבה - מומלץ מאוד לכל המשפחה!! חוויה יחודית ומלכדת!

השאר תגובה