פרטי החדר

2-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אתם קבוצת ארכיאולוגים שחוקרים מערות עתיקות. נכנסתם למערה שלפי סיפורי המקומיים, כל מי שניסה להיכנס אליה, נעלמו עקבותיו. פתאום התחלתם להרגיש שאתם חוזרים אחורה בזמן ושמישהו מרמז לכם היכן נמצאת הדרך לחזור... אתם סקרנים לגלות את סוד המערה, אך נשארו לכם רק 60 דקות. כי הזמן הולך ואוזל ואתם עלולים להיעלם עם הזמן.
מקור: אתר החדר

האדם הקדמון written by arik average rating 4/5 - 12 user reviews

12 תגובות

  1. חדר טוב מאוד, חידות ברמה גבוהה עם אווירה די טובה והתפאורה מהממת.בין אחד החדרים הטובים שהייתי בהם. החידות והמשימות בהתחלה אמנם היו די פשוטות במהותן אך היו צריכות הבנה גבוהה כדי לפתור אותם. התפאורה נראית מצוין. החדר בדרגת קושי בינוני, מתאים למתחילים וגם לילדים.
  2. חדר הכי כייפי שהיה לנו מבן כל מה שהיינוחדר סודו של האדם הקדמון חדר מקורי. מעניין .ומאתגר מתאים למשפחות עם ילדים. ורמת החידות מענינות ביותר צוות מקצועי ונאים . כייף לחזור לחדרים שלכם ולהנות כל פנם מחדש כדאי לכם לנסות בטוח תהנו מבטיחה
  3. לא טובהגענו לחדר ב--11.8.2017 משפחה של 2 מבוגרים ושני ילדים מתבגרים בגילאים 15 ו13, עם ניסיון עבר של כמה חדרי בריחה. שתי המפעילות ששהו במקום היו זעופות פנים! כשאמרנו שלום, הן אפילו לא ענו ורק בהו בנו במבט מזוגג שכולו: "איזה באסה שבאתם", מה שיצר אוירה לא נעימה. למרות שהתעלמנו מקבלת הפנים המאכזבת, ניסינו להתמקד במשחק אך עדיין חשוב לי לציין זאת בשל הטעם הנפגם שליווה אותי ואת משפחתי משך כל המשחק. חשוב שמנהלי המקום יבינו שקבלת הפנים, ההסבר שלפני המשחק, האדיבות והלבביות של המפעילים הם חלק חשוב מן החוויה כולה. לא ביקשתי שישבו לשתות איתנו בירה אלא שרק לא יכעסו שהגענו... אני לחדרים של "מפתח הזהב" כבר לא אלך וכך אמליץ גם למכריי.

השאר תגובה