פרטי החדר

3-14 שחקנים ב-2 החדרים (עד 28 שחקנים סה"כ)
60 דקות

הסיפור

הסוכן המיוחד של ה-FBI מאלדר חוקר מעורבות של פוליטיקאים מושחתים בממשלת ארה"ב בפיתוח נשק סודי מבוסס טכנולוגיה של חייזרים מהחלל החיצון. הוא כמעט הגיע לאמת, אבל נעלם בפתאומיות. כמה שעות לפני שנעלם, מאלדר הצליח להעביר לכם הודעה מוצפנת וכרטיס כניסה למשרדו ב-FBI.
מקור: אתר החדר

שימו לב: חדר זה הינו חדר "תיקים באפילה" לשעבר ואינו מומלץ למי שכבר שיחק בו.

11 ביקורות

השאר ביקורת


 1. החדר ברמת תחזוקה נמוכה מאוד והעלילה גרועה ממשהקושי היחיד בחידות היה שחצי מהדברים לא עבדו, ברמה שמנעולים לא נפתחו למרות הקוד הנכון והמפעילה אמרה לנו בקשר שזה מקולקל והנה הרמז שהייתם צריכים למצוא שם.

  חידות שהשתנו/ירדו לא הוצאו מהחדר ומבלבלות סתם בלי פואנטה.
  המדריכה אמרה שיהיה צורך להתפצל ואכן היה דלב כזה בחדר אבל התקשורת לא עבדה עם הצוות השני. כאשר אמרנו לה את זה במכשיר הקשר היא אמרה לנו לצעוק וגם זה לא עבד, כאשר סיימנו והסברנו לה את זה היא אמרה שלא היינו אמורים להתפצל, למרות שבתדריך טענה שכן.

  המון דברים לא עבדו והמפעילה נאלצה להתערב ידנית.

  חוויה גרועה מאוד, עשינו עשרות חדרים וזו בהפרש החוויה הכי גרועה שהיתה לי אי פעם. ממליץ להתרחק מהחדר ומהחברה הזאת.
 2. חדר טוב מפעילה גרועההגענו שלושה חברים למתחם לאחר חוויה מהנה ביותר בחדר דירה 68. הגענו למתחחם והדלת למתחם הייתה פתוחה אז נכנסו והתישבנו לכינוי רבע שעה בלי שאף אחד הגיע התקשרנו למספר באתר ואמרו לנו פשוט תשבו תאכלו תשתו ושהמפעיל כנראה עם קבוצה אחרת. לאחר כמה דקות הגיעה המפעילה שאפילו לא טרחה להגיד את שמה ומיד תחקרה אותנו איך נכנסנו ואם הדלת הייתה פתוחה כי אסור להכניס בלי אישור. המשיכה לשאול אם היינו בחדרי בריחה תוך כדי שהתעסקה בטלפון אז לא ממש הקשיבה למה שאמרנו. המשכנו להדרכה תוך כדי שהיא עם אוזניה באחת האוזניים והטלפון ביד ואפילו עשתה שיחה באמצע ההדרכה חשוב לציין שכל ההדרכה הייתה בטון מאוד מתנשא ושלושתינו הרגשנו לא נעים. המשכנו לכניסה לחדר המפעילה נתנה מזוודה שהיינו אמורים להסתובב איתה בכל החדר דבר שהיה מאוד מסורבל ולא הכרחי. במהלך החדר היו חידות לא ממש ברורות חוץ מזה טכנולוגיה יפה ומעניינת שלא ראינו בעוד חדרים אך המפעילה במשך כל המשחק דיברה בטון מאוד לא נעים וגרמה לנו להרגיש כאילו אני לא חכמים מספיק כי אנחנו לא מבינים דברים מובנים ובאחת מהחידות שניסינו להבין מה לעשות היא פתאום דיברה ממכשיר הקשר והבהילה אותנו ודרשה שנפסיק לעשות את החידה ונעשה משהו אחר בחדר ( שניים מאיתנו עם נסיון של 25+ חדרים) ביציאה מהחדר המפעילה מחאה כפיים אבל מיד ציינה שלצערה לא עמדנו במשימה כי לקח לנו יותר משעה שזה למעשה מה שסיים לנו את חווית החדר בצורה ממש לא כפית ונעימה... לא יודעת אם נחזור לעוד חדרים במתחם עקב החוויה הזו. חשוב לציין עדיין שהחדר עצמו טוב ומיוחד חוץ יחידה אחת שהייתה ממש לא ברורה גם לאחר הפיתרוןלא הבנו אך עדיין החדר עצמו טוב. הדירוג הנמוך הוא נטו בגלל החוויה שעברו מול המפעילה.
 3. מעולה ומרתק!!מאוד נהנתי מהחדר בריחה הזה הוא היה ממש זורם ומלא טכנולוגיה מתקדמת גרם לי להרגיש ממש בתוך הסיפור.
  נהנתי מכל רגע וממליץ בחום!!!
 4. מגניבקיבלנו כמה המלצות על החדר והגענו במיוחד להרצליה, היה שווה, מאתגר, מצחיק, הפעילה הייתה מעולה ועזרה לנו עבר מהר מבלי לשים לב מרוב שהיינו שקועים במשימות.
 5. שונה ומיוחד!היינו ארבעה שחקנים, מתוכם שניים ללא ניסיון. חדר מאתגר, מצריך שיתוף פעולה וחשיבה יצירתית. המפעיל ניב היה מצוין וממש נהננו! בעיניי מתאים לחמישה לכל היותר.
 6. החדר בריחה היה מעולה! החידות היו מאתגרות ודרשו מחשבה. המדריכה אליה הייתה מאוד נחמדה והכניסה אותנו לאווירה
 7. חדר לא מתוחזק, שבנוי לא טוב והשאיר טעם רע מאוד!!הגענו לחדר הזה כי חיפשנו חדר כפול (שני חדרים זהים שמאפשרים תחרות בין שתי קבוצות).
  החידות לא היו מורכבות ולא ניתן להגיד שהחדר ברמת קושי גבוהה. הקושי בחדר נבע מתחזוקה לא תקינה ובנייה לא נכונה של המשחק, ולכן אילץ את המפעיל להיות איתנו בקשר רציף ולהוביל אותנו צעד אחר צעד. בניגוד לכל החדרים שהייתי בהם, דברים קרו בחדר בלי שום קשר למה שהמשתתפים עשו. המשחק מאלץ את המשתתפים להתקדם בלי לפתור את כל החידות ולחזור אחורה לפתור חידות שנשארו מאחור ולא ניתן היה לפתור קודם לכן. מכיוון ששני החדרים אמורים להיות זהים היה לנו קל להשוות בין הקבוצות ולהבין שעזרים רבים היו לא תקינים בחדרים ולכן הקשו על המשחק, לדוגמא, מסך מחשב שהכיל רמזים ולא עבד באחד החדרים, פנס שלא עבד ועוד רכיבים שהפריעו לרצף המשחק. בנוסף לרמת תחזוקת המשחק הנמוכה, המזגן באחד החדרים לא עבד ואנשי הקבוצה שהיו בו יצאו מזיעים.
  ללא ספק אנחנו לא ממליצים על החדר ונצטרך עוד לתקן את הרושם שנוצר לאלו מבנינו שזה היה החדר הראשון שלהם!!
 8. חדר מאוד מושקע ומאתגרהיינו 3 חברות מתוכן 2 ללא ניסיון קודם. התפאורה סופר מושקעת והאביזרים מעולים - ממש נכנסים לאווירה. החידות מאתגרות בדיוק במידה הנכונה ומקוריות. בקיצור חדר מומלץ מאוד. מומלץ להגיע לפחות 3 אנשים ומומלץ יותר.