פרטי החדר

3-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אחרי 30 שנה ושמועות על רציחות לא מוסברות נפתח מחדש מפעל הצעצועים הנטוש, רק כדי שיסגר שוב שבוע לאחר מכן כשעובדים החלו להעלם. אתם חוקרי משטרה רציניים וכמובן לא מאמינים בבובות רצחניות על טבעיות, כך שאין שום סיבה לפחד… או שמא? צחוק צווחני שנשמע מתוך המפעל בהחלט גורם לדם שלכם לקפוא. האם תוכלו להיות אמיצים מספיק להתמודד עם חדר הבריחה המפחיד והאימתי ביותר בארץ? להכנס אל תוך מפעל הצעצועים הנטוש להרפתקה מאתגרת, מסמרת שיער ומטורפת, שלא תוכלו להשאר אדישים אליה. הכינו את החיתולים… האם תצליחו לשרוד… את צ'אקי!
מקור: אתר החדר

11 ביקורות

השאר ביקורת


 1. חדר לא טובקראנו את כל הביקורות והיינו בטוחים שאנחנו הולכים לחדר מעולה, ומאוד התאכזבנו. ההפחדות היו סבבה אבל כמעט ואין חידות (אולי 2 בחדר וברמה מאוד פשוטה), עוברים סתם בין מלא חדרים ובזבזנו לפחות 10 דק על זה שלא ראינו כלום ולא הדליקו לנו את האור (שאמרנו כמה פעמים אנחנו לא רואים כלום ושאלנו אם אמור להיות עוד אור בחדר). אין יותר מידי עלילה או סיפור שמוביל את החדר, בקיצור לאנשים שעושים ואוהבים חדרי בדיחה לא הייתי ממליצה.
 2. חדר (אימה) הטוב ביותר שהיינו בו!חדר אימה הכי מפחיד ומושקע שיצא לי לראות.

  חד משמעית החדר הטוב ביותר שהיינו בו.
  החדר גדול מאוד.
  הרבה חידות מגוונות.
  שחקנים שמוסיפים המון המון עניין!
  סיפור מדהים.

  ובלי קשר: המקום מדהים!
  אווירה פשוט נעימה מאוד, והבעלים והמפעילים פשוט מדהימים וכפיים.

  תגיעו גם לחדר הקרא-יוקי ולפאב הנחמד שמציע המתחם (בתשלום ובתאום מראש).
  זה מוסיף מאוווד לערב ולחוויה!

  פלג, אתה וכל החבר׳ה פשוט נהדרים.
  נתראה שוב בחדרים הבאים.
  (צ׳אקי, שרלוק הולמס, הישרדות, חניבעל, ומקווה שלא שכחתי כלום....)
 3. היה מאוד מהנההיה ממש נחמד, החדר היה כיף למרות שלאחר זמן בתוך החדר זה כבר פחות מפחיד אבל זה היה מאוד כיף, אלירן היה מפעיל ממש טוב. יש קצת בלאי של דברים אבל הם לא מפריעים כל כך.