פרטי החדר

4-8 שחקנים
45 דקות

הסיפור

גנבים - שמעתם שהיהלום היקר בעולם נמצא כרגע בארץ. תוכנית הגניבה שלכם מתוכננת היטב, יש לכם את כל מה שצריך על מנת להצליח. השוטרים מגיעים בעוד 45 דקות כדי לבדוק שהיהלום נמצא במקום. האם תצליחו לגנוב את היהלום ולברוח מבלי להיתפס על ידי השוטרים?

על החדר

לאיזה גיל מתאים?
החדרים שלנו מתאימים לילדים בגילאים 6-12.
רק ב Kids Escape הילדים יכולים לשחק לבד, בלי ליווי מבוגרים!*
​ניתן להגיע עם כל בני המשפחה, אך יש לקחת בחשבון שהחדר שהמשחק מותאם בעיקר לילדים.
* רצוי ליווי לילדים קטנים, בני 6-8

כמה יכולים להשתתף?
ניתן לשחק בקבוצות בגודל של 4-8 שחקנים (כולל המלווים, אם ישנם).

בכל ימות השבוע
300 ש"ח ל-4 שחקנים
50 ש"ח לכל שחקן נוסף

מחיר

בכל ימות השבוע
300 ש"ח ל-4 שחקנים
50 ש"ח לכל שחקן נוסף
שוטרים וגנבים – הגנבים written by arik average rating 4.5/5 - 10 user reviews

11 תגובות

  1. גנבים חדר מעולה חידות שבנויות לילדים. הילדים נכנסים ללא ליווי מבוגר . החידות מעניינות ומושקעות צוות שעוזר ומשגיח ונותן רמזים כשצריך הכל כדי שהילדים יצליחו ויהנו החדר גורם לילדים לשתף פעולה ביניהם. מומלץ ביותר!
  2. גנבים חדר מעולה חידות שבנויות לילדים. הילדים נכנסים ללא ליווי מבוגר . החידות מעניינות ומושקעות צוות שעוזר ומשגיח ונותן רמזים כשצריך הכל כדי שהילדים יצליחו ויהנו החדר גורם לילדים לשתף פעולה ביניהם. מומלץ ביותר
  3. קצת פחדתי להזמין את החדר כי ראיתי כאן תגובות לא ממש טובות...אבל לא התאכזבתי! וחייבת לכתוב את זה.חגגנו לבני יום הולדת. היו 4 ילדים בני 8. היה מרתק , ראינו את זה במצלמה - הילדים מאוד התלהבו. גם כשיצאו מהחדר, כולם רצו לספר להורים מה היה בחדר ומה הם עשו וכו'. כמה פעמים הם ביקשו עזרה- לא נורא, הבחור נכנס ועזר להם (אולי היה להם קצת קשה, אולי באמת חסרו שם דברים, לא יודעת). חשוב לי שהילדים היו מאודדדד מרוצים. הספיק להם בדיוק 45 דק' כדי לפתור את המשימה. לאחר מכן היינו בחדר סמוך (יש שם חדר קטן וחמוד שביקשנו מראש), הבאנו לשם קינוח. החדר הספיק לנו - הינו 4 ילדים ועוד 5 הורים. לגבי המחיר- אולי 300 ש"ח רק לחדר זה לא זול, אבל לחגוג שם יום הולדת זה בסדר גמור. תודה ובהצלחה!
  4. החדר לא היה מושקע באביזרים ופריטים ונראה כמו חדר כללי ובטח שללא קשור לכותרת של שוטרים וגנבים
    לפעמים החידות היו חסרות חשיבה , כמו לשים אביזר על הציור שלו…..
    בסוף פתחנו את הדלת מבלי לדעת מי הגנב

    אז הרגשנו החמצה קלה…

השאר תגובה