פרטי החדר

2-5 שחקנים
90 דקות

הסיפור

העלמות מסתורית של מספר אנשים גרמה לפתיחת חקירה חשאית בחיפוש אחר הנעדרים. תלונה שהתקבלה ע"י אלמוני טוענת שנשמעו רעשי ניסור וצרחות מאזור תאטרון האימה הנטוש בתלפיות שנסגר לפני 28 שנה. התאטרון נסגר עקב מוות מסתורי של ילדה שהתגוררה בו עם הוריה. אל המקום נשלחה ניידת ובה שני שוטרים על מנת לבדוק את המתרחש במקום. כאשר ניסה המוקד לעלות אל מול השוטרים לא היה מענה. אנחנו יכולים להכניס אתכם.. אבל עליכם להימלט לפני ש...
מקור: אתר החדר
קרייסיס written by arik average rating 4.7/5 - 11 user reviews

11 תגובות

  1. מומלץ!החדר הכי טוב שהייתי בו (24 חדרים) החל מהצוות, היחס האישי, פינקו אותנו בצ'ייסר בכניסה. החדר ללא ספק מושקע, העיצוב, החידות, הרעיון עצמו. מפחיד בטירוף, מגניב לחובבי האימה. החדר הכי מפחיד בארץ ללא ספק. מומלץ!!
  2. חדר ממוצע בקושיהגענו לחדר ההמתנה היתה נוחה המפעילה ישבה איתנו והסיברה לנו הכל, ברדע שנכנסו לחדר הם שחכו לבדוק אן המנעולים סגורים, במהלך המשחק בטעות יצאה אחת הדלתות מהקום (מהציר בלבד) והגיע בחור והתחיל לקלל אתונו ולצעוק עלינו מה שהורי- ממש את נחשק של החדר, העלילה של החדר לא קשורה למשימות, היו 3 חידות היגיון ומקורית כל השאר פשוט לחפש דברים בכל חור בלי היגיון. חדר שלא הייתי ממליץ עליו
    1. אנחנו מצטערים לשמוע על כךאך יש שני צדדים למטבע, אנחנו לא מחפשים אשמים אבל נשמח להעמיד דברים על דיוקם. דבר ראשון והכי חשוב, השתמשתם באלימות פיזית כלפי החדר והשחקן. במקרים כאלה אנחנו בדרך כלל מוציאים ישר את הקבוצה מהחדר אבל מתוך מחווה של רצון טוב החלטנו בכל זאת להשאיר אותכם ולתת לכם לסיים את החדר. כל יום אנחנו נכנסים לחדר ומוודאים שהוא תקין ובטוח לשימוש, אנחנו תמיד מדגישים בהדרכה שאין צורך בכוח פיזי כלפי הדלתות וברגע שתעשו פעולה נכונה הן יפתחו, גם כשהייתם בתוך החדר הזכרנו שוב לא להשתמש בכוח היות ומדובר בחידות היגיון .
  3. מדהים!הייתי כבר במעל 40 חדרים וזה ללא ספק החדר הכי מטורף ומושקע שהייתי בו! חידות מקוריות שעוד לא ראיתי באף מקום, התפאורה והמוזיקה ממש מכניסות לאווירה. חדר מעולה לחובבי האימה (ממליצה לשלב עם המבוך) אירוח ושירות ברמה גבוהה מאוד, אליס ורונן דאגו שניכנס לאווירה. חדר שחובה לעשות.

השאר תגובה