פרטי החדר

2-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

שעת לילה, 26 בפברואר 2006, המקום – תחנת החלל קייפ קנברל שבפלורידה. בפעם הראשונה שוגרה החללית Tgtp למאדים בכדי לענות על השאלה האם קיימים עוד חיים מחוץ לכדור הארץ ? הזמן המשוער של הטיסה הוא 10 חודשים. לאחר 6 חודשים של טיסה בחלל ובמרחק של אלפי קילומטרים מכדור הארץ אבדנו כל קשר עם החללית ואנו חוששים שהחללית סטתה ממסלולה ונכנסה לאזור מסוכן ! לווין כוכב מאדים סוכנות החלל נאסא שולחת אתכם להחזיר את החללית למסלול הנכון היעד – נחיתה על מאדים ואיסוף דגימות קרקע. הבעיה היחידה היא שיש לכם רק 60 דקות כדי לבצע את המשימה. האם אתם תהיו הגיבורים הבאים?
מקור: אתר החדר

7 ביקורות

השאר ביקורת


 1. מדהים! חדר בריחה מאתגר ומושקע!חדר בריחה מעולה! מאתגר, חוויתי מותאם לכל הגילאים מושקע מאוד גם בחדרים בתפאורה וגם בחידות. אווירה מאוד טובה ויחס מקסים!
  היינו שלוש בנות ונהננו מאוד
  שווה את המחיר ממש מומלץ!
 2. חדר מעולההיינו 4. עם ניסיון גדול בחדרי בריחה. היינו בהרצה. קשה להפתיע אותנו ולחדש, הצליחו להפתיע אותנו. החדר מושקע הן בחידות והן בתפאורה. ממליצה בחום.
 3. חדר מדהים!!המפעיל היה מאוד נחמד והסביר הכל בבירור, חדר מושקע מאוד מבחינת תפאורה , והחידות היו הוגנות ומאתגרות ! מומלץ מאוד !!!
 4. חדר מושקע ומאתגרחדר ממש מעולה שהייתי עם עוד 2. החידות מאתגרות ויש כמה רמות. מושקע מאוד בתפאורה. המפעיל מאוד נחמד והסביר הכול בבהירות ובנעימות, יחס טוב. הוא ידע לתת לנו כיוון ברמזים מבלי לגלות שום חידה, כך שעשינו הכול לבד.
  חדר מומלץ מאוד וברמה גבוהה, כל אחד חייב לעשות אותו! נהנינו ממש והרגשנו שהסיפור מציאותי. הכול יפה, נעים, והחדרים מתוחכמים.
  מומלץ בחום!!!!!!!