פרטי החדר

3-8 שחקנים
75 דקות

הסיפור

ד"ר ה.ה. הולמס, רוצח סדרתי אכזרי שפעל במאה ה-19 בארצות הברית. ב-1883 בנה הרוצח האכזר בית מלון בשיקאגו שם נהג לענות למוות את קורבנותיו – מעל ל-200 במספר (לפי ההערכות של חוקרים). ד"ר הולמס בא על עונשו בסופו של דבר וב-1896 הוצא להורג בתלייה מבלי שהתחרט כלל על מעשיו. אך כעבור כ-90 שנה נוצר החשד כי קם יורש לרוצח האכזרי. אנשים החלו להיעלם מהאזור שבו שכן בית המלון בשיקגו, וחוקר פרטי אשר נשלח לחקור את מקרי ההיעלמות נעלם בעצמו.

מחיר

בכל ימות השבוע
3 משתתפים: 375 ש"ח
4 משתתפים: 480 ש"ח
5 משתתפים: 575 ש"ח
6 משתתפים: 660 ש"ח
7 משתתפים: 735 ש"ח
8 משתתפים: 800 ש"ח
הערות

  • 10% הנחה לחיילים בשירות חובה
  • חינם לילדים עד גיל 6
השטן משיקגו written by arik average rating 4.7/5 - 14 user reviews

16 תגובות

  1. אם לא הייתם בחדר הזה , עוד לא הייתם בכל החדרים בסטנדרטים הכי גבוהים בארץ !!! יכול להעיד על עצמי בלבד ( היו איתי עוד 2 שחקנים ) שאני בן אדם ביקורתי מאד , שיכול לשים לב לדברים הקטנים ( לא רק לחדר עצמו ) למתחם , למפעילים , לאווירה ( כל אלה דברים שחשובים לי מאד ) ונראה ששם החברה הבינו הייטב את התמהיל של הכל ביחד פשוט חווייה יוצאת דופן והחדר : אומר רק שכל מה שאגיד עלול לגרוע מהאמת לכו לשחק . * הזהרה : אתם הולכים להתבאס שזה נגמר ואי אפשר לעשות את החדר שוב .
  2. מדהים!החדר מושלם, הגענו 4 אנשים בעקבות ההמלצות הרבות שראינו ושמענו. החוויה הייתה אפילו טובה יותר מהציפייה הגדולה שהגענו איתה. חדר מעולה, חידות לא צפויות וחדשניות, לא קל - ולגמרי שווה את זה! ממליץ בחוםםם
  3. חדר מעולה ומאתגר!!באנו שלושה אנשים, שניים עם ניסיון של 5-6 חדרים ואחד עם ניסיון של שני חדרים. היו חידות מעולות שאתגרו את כולנו, התפאורה ממש מושקעת והמפעיל היה מאוד נחמד! בקיצור מומלץ :)
  4. חדר טוב שירות פחות החדר היה יפה ממש, מושקע ברמות רק זה שהנחה אותנו הרס ממש! כל שניה נתן רמזים גם שהצלחנו משהו ועבדנו בייחד הוא לא נתן לנו שניה לחשוב לבד. הוא גם אמר באמצע המשחק שניכנס לחדר ב21:20 אתם צריכים להזדרז.. וזה היה שקר. ניכנסו ב21:30 לחדר 21:15 רק חנינו את האוטו ואז עוד עברנו הדרכה וסירטון של כמה דקות על החדר. הייתי בהרבה חדרים והפעם ממש התאכזבתי מהשירות. הוא לא נתן לנו שניה לחשוב לבד.

השאר תגובה