פרטי החדר

2-9 שחקנים
60 דקות

הסיפור

תעלומת היהלום האבוד זה חדר משימה בו אתם מגלמים סוכנים חשאיים ומוטלת עלכם משימה. את המשימה המפורטת אתם צריכים לגלות בעצמכם, בגדול עליכם להציל את העולם ויש לכם לצורך כך 60 דקות בלבד. החדר מורכב מאטרקציות ומשימות המשתנות מחדר לחדר, והוא דורש יכולות פיזיות לצד אתגרים אינטלקטואליים. בחדר תמצאו שחקן או שחקנית ש…. תגלו בעצמכם. החדר אינו מיועד למי שלא מוכן לקחת על עצמו את המשימה או חושב שהוא לא מתאים או לא יודע לחשוב. האם אתם מוכנים לקחת על עצמכם את אתגר תעלומת היהלום האבוד?
מקור: אתר החדר
תעלומת היהלום האבוד written by arik average rating 4.4/5 - 72 user reviews

99 תגובות

 1. באנו קבוצה של 4 מנוסים(עשינו כ50 חדרים) וזה אחד החדרים הכי טובים שהייתי בו, בחדר היה את הקריטריונים שלפיהם אני מדרג חדרים טובים: התחלה, אמצע וסוף. בהתחלה היינו בחדר המתנה שהציון שלו גבוה מבחינתי- הכל בו נקי ומזמין. האמצע שזה החדר היה גם הוא עם ציון גבוה מבחינתי- היה פעילות פיזית נחמדה, אמצעים טכנולוגיים, חידות ממש מגניבות ומאתגרות ושחקנית מדהימה שהפכה את החדר למלחיץ, מסתורי, מגניב, היא הייתה מדהימה!
  בסוף אני מדרג את האווירה ואת השירות- השירות מעולה הם עונים לך להכל ומתייחסים לכל אורח בצורה מקצועית ואדיבה. והאווירה- יצאנו בזמן, מרוצים ומחוייכים.

 2. אחרי בערך עשרים חדרי בריחה אין לי ספק בכלל שזהו החדר הגרוע ביותר שהייתי החל מהכניסה הגרועה ועד המפעילים שפשוט נשארים איתך בכל החדרים ומדברים בניהם מעבר לעיניין שזה מבלבל ושהם פשוט גילו לנו עוד לפני שהתחלנו לחשוב התפעול הכולל היה פשוט גרוע, החידות ברובן לא פעלו.
  בזבוז של זמן וכסף!

 3. חדר אחד המזעזעים שעשיתי!!!
  בדרך כלל אני לא כותב ביקורות על חדרי בריחה אבל החדר הזה שבר את כל השיאים.
  נתחיל בזה שהשחקנית לא באמת שחקנית, היא עמדה שם בחדר וסתם לא הייתה באמת רלוונטית לאף חידה שפתרנו. דבר שני החידות מגוחכות בקטע שהיינו שני אנשים ויצאנו מהחדר בפחות מחצי שעה. הדבר העיקרי שהציק לי זה איכות החידות, חלק מהדפים קרועים, מביאים לי קודים שכתבו עליהם בעט, חדר לא מושקע בכלל ובושה לקרוא לו בכלל חדר בריחה… ממש אכזבה!

 4. החדר בין הטובים שהייתי בוהמפעיל היה נהדר הכניס אותנו לאווירה. החידות קשות ומיוחדות! בהתחלה חשבנו שיהיה חדר קל ומתאים לילדים אבל רמת החידות הייתה מאוד גבוהה וגם עם כמות ניסיון אדירה שיש לנו בחדרי בריחה שהיינו בהם לקח לנו שעה ורבע לצאת מהחדר
 5. חדרים מאתגרים ומהנים. שחקנית מתוקה. כניסה והקדמה דלים. ההתחלה לא נראתה מבטיחה: חדר ההמתנה היה מחסן והוגשו רק מים. הצגת העלילה היתה דלה. ההמשך הפתיע לטובה. מספר חדרים עם חידות מעניינות ומאתגרות. הדובדבן שבקצפת, השחקנית / סוכנת כפולה שיר שסייעה לנו בהרפתקאה בדיוק במינון הנכון. מומלץ לבני נוער!
 6. במילה אחת חוויה! הגענו 3 חברים ומהרגע שנכנסו לחדר לא הפסקנו לצחוק! תפאורה מושקעת ומגוונת (החדר היה גדול ועברנו הרבה חללים) רוצה לתת קרדיט לגל המפעיל התותח! שזרם איתנו בצחוקים עזר לנו במידה והיה סבלני ונחמד (אפילו שהיינו אייטים) ללא ספק שאם הוא לא היה המפעיל לא היינו חווים את החדר בצורה מהנה כמו שהייתה *שימו לב שזה לא חדר מתוחכם יותר מידי והחידות יחסית פשוטות* אבל ללא ספק שווה את זה! מי שמחפש חדר קליל מצחיק וחוויתי זה החדר בישבילו
 7. חובה לעשותחדר מושלם שחובה לעשות- השחקנית עושה אווירה מעולה היא הייתה ממש מפחידה, מסתורית ונשארה כל השעה בדמות. החדר עצמו הוא חדר פעילות( יש מלא פעילויות מגניבות, גם פיזיות)וחוץ מזה בחדר יש מלא דברים טכנולוגיים שזה דברים שמזה מעלים לי את הרמה ואת החשק לעשות את החדר. ממש מגניב ושווה!
 8. גרוע מאד.לא להתקרבחידות טיפשיות ובלי תוכן ועניין. גימיקים זולים. "שחקן" שלא באמת בתפקיד. רק מגלה את החידות גם אחרי שפתרנו, ומשעמם. התפקיד היחידי של השחקן הוא לגבות תשלום יקר יותר מהרגיל. פשוט ביזיון וחוצפה. אין חדר המתנה. צריך לחכות בחוץ.... התגובות של 5 כוכבים בטוח פיקטיביות. להתרחק!!!
 9. באנו קבוצה של 4 מנוסים(עשינו 100 חדרים) וזה אחד החדרים הכי טובים שהייתי בו, בחדר היה את הקריטריונים שלפיהם אני מדרגת חדרים טובים: התחלה, אמצע וסוף. בהתחלה היינו בחדר המתנה שהציון שלו גבוה מבחינתי- הכל בו נקי ומזמין. האמצע שזה החדר היה גם הוא עם ציון גבוה מבחינתי- היה פעילות פיזית נחמדה, אמצעים טכנולוגיים, חידות ממש מגניבות ומאתגרות ושחקנית מדהימה שהפכה את החדר למלחיץ, מסתורי, מגניב, היא הייתה מדהימה!
  בסוף אני מדרגת את האווירה ואת השירות- השירות מעולה הם עונים לך להכל ומתייחסים לכל אורח בצורה מקצועית ואדיבה. והאווירה- יצאנו בזמן, מרוצים ומחוייכים.מומלץ.

 10. תקראו את כל הביקורתאחת ההפעלות הכי כייפיות ביקום! אווירה- חדר ההסברה נותן אווירה מעולה ובמשך כל החדר יש הרבה גורמים חיצוניים שנותנים אווירה מסתורית כמו השחקן שהיה מעולה- לא התערב ורמת המשחק היית אמינה, התפאורה שבשום חדר לא ראיתי כזאת(לייזרים, טיפוס)...והחידות ואו, והדברים הבסיסים יותר כמו תשלום,ניקיון וכו'.. לעניין של התשלום, המחיר הולם את החדר ואת הדברים שיש בו. וניקיון היה יסודי וראו שיש השקעה במקום ובהגיינה של הדברים.
 11. לא מומלץ בכללהחדר ברמה נמוכה מאוד. הייתה שחקנית מבאסת לכל אורך החדר שהתערבה בכל החידות וכל הזמן העירה הערות והרסה את האווירה. החידות היו קלות ולא מעיינות שלא דרשו יותר מדי חשיבה כדי לפתור אותן. חלק גדול מהחידות נפתרו באמצעות השחקנית ולא על ידינו, דבר שהוריד ברמה נוספת את רמת החדר. חדר מאוד לא מומלץ, גם לא למתחילים!
 12. לא ממליץ. איכות הציוד בחדר ירודה, רמת החידות היא למתחילים. בנוסף קונספט של "שחקן" עזר שמצטרף אלינו מצוות ההפעלה. שתפקידו להשלים את העלילה ולתפעל את ציוד החדר מוריד את האווירה של האתגר והעצמאיות. לצערי יצאנו ממש מבואסים מהחדר.
 13. חדר מאתר שונה ומגניבכשהתקשרנו להזמין ושאלנו על החדר אמרו לי בטלפון לצפות להפתעות ב אמת היה מפתיע וכפי אחלה מפעילה טובה חידות מעניינות וזורמות לא זרקו לנו סתם רמזים הרגיש שבאמת השקיעו באנו ממש נהנו יצאנו עם חוויה מעולה
 14. לדעתי מתאים למנוסים אבל גם מתחילים יכולים!הייתה חוויה נהדרת, חדר מעולה! רמת החידות גבוהה כמו כן התפאורה מוסיפה מאוד לאווירה וזה בין החדרים עם התפאורה הכי מדויקת לסיפור שלפני ויפה שחוויתי (אהבתי מאוד את הלייזרים) גם הגודל של החדרים הוא עצום נראלי עברנו איזה חמישה, המנחה נתן לנו לחשוב ולא זירז אותנו ובסוף הצטלמנו יחד עם היהלום
 15. חדר ממש מפתיעהנכנסנו לחדר לאחר שקיבלנו תדריך יוצא דופן לא קיבלנו שום משימה כמו שכתוב פה את המשימה גילנו תוך כדאי המשחק צוות המפעילים היה ממש נחמד וממש סבלני ממש נהנו מהחדר מהחידות החדר היה ברמת קושי קשה אבל אפשרית
 16. שימו לב- כל המגיבים פה פיקטיביים! לא להתקרב! הגענו 5, 2 מנוסים ו3 שזו הפעם הראשונה שלהם. חדר גרוע, משעמם, מפעילה עייפה שמגלה את כל התשובות (לא שהיה משהו מסובך), תקלות תפעול, חשמל שנפל באמצע, חדר מלא בקודים במקום במשימות מעניינות, לא היתה מוזיקה, לא היתה אוירה.. בקיצור חוויה גרועה!
 17. מומלץ מומלץ מומלץבאנו קבוצה של שישה חברים לבילוי בחדר היהלום האבוד, נהנינו מאוד מהחוויה המדהימה. יש בחדר חידות מעניינות והגונות שאפשר להבין אבל הן לא מסורבלות, יש תפאורה נהדרת שמייצגת את הסיפור של החדר(וגם הלייזרים המשגעים!) ויש גם את השחקן כמובן שהיה נהדר ורציני ותרם לאווירה בחדר ובאמת היה מאוד כישרוני
 18. יצירתי ומדהיםאנחנו שלושה מנוסים שמחפשים אתגרים חדשים בחדרי בריחה והחדר הזה נתן לנו את התשובה הוא שילוב של פעילות ספורטיבית אקטיבית חידות מעולות ויצירתיות שמצריכות תקשורת עם השחקן שהוא בעצמו חוויה. היה מיוחד, וגם הצטלמנו בחדר!
 19. מומלץ בחום!!הלכנו 6 חברים אחרי שראינו פרסומת בגוגל של החדר בריחה. החדר בתוכו הוא מבנה משוגע היה שם עליות וירידה בסולם,שווה!! ומאתגר!!!( הכוונה גם למתחם לעיצוב ולחידות) והיו הרבה אלמנטים בחדר שלא היו באף חדר שהיינו.
 20. שווה ביקורביררתי בחדר אפשרות לקבוצה דוברת אנגלית והבעלים שדיבר איתי אמר שיש אפשרות, חששתי כיוון שלא כל חדרי הבריחה מפעילים באנגלית אבל שבאנו לחדר אירחו אותנו בחום ובסבלנות ובנוסף ההפעלה הייתה מקסימה. הקבוצה שלנו מאוד נהינתה
 21. מתאים מאוד לקבוצות גדולות עם ניסיון.. חדר שווההיינו קבוצה גדולה כמו שכתוב למעלה, ויש לנו ניסיון של 30 חדרים משהו כזה... והיו חדרים שהיינו ולא היה מספיק מקום לכולנו ולא כולם השתתפו וזה לא נעים. אבל החדר הזה ממש מיוחד כולם השתתפו, מאוד נהנינו מחברתה המלחיצה של השחקנית, היה נהדר ומקסים. מומלץ ביותר!!!
 22. הייתה חוויה מדהימהכיף לא נורמלי! חח...היה הרבה מה לעשות בשונה משאר החדרים שהייתי בהם וגם היה כל מיני דברים כאלה של אתגרים בחדר ממש מגניב. חדר מושקע, מרוהט רואים שהשקיעו בו, מאוד מומלץ היה כיפפ
 23. חדר מושלםםםםם!!!!!!!!היינו בחדרים בעבר אבל בחדר כזה עוד לא הייתי ההפעלה הייתה מושלמת וחלקה השחקן שהיה דאג לאווירה מתאימה ולזרימה של החדר חדר מפתיע עם חידות ברמה גבוה (לקח לנו קצת יותר משעה) כשביקשנו רמז הופתענו לגלות את אופן קבלת הרמזים מיוחד ומקורי לעומת חדרים אחרים שמצעים לך כל הזמן רמז או נותנים לך רמזים החדר ברמה מאוד גבוה התפאורה העיצוב המקוריות השחקן והמפעיל החידות הכלללללל קבלנו שעה (וקצת) של הנאה בחדר עם אווירה מסתורית ומיוחדת ממומלץ מאודדדדדדד!!!!!!!!!!!
 24. נהנו מאוד מומלץ גם למנוסיםהיינו 5 שחקנים מנוסים מאוד ומאוד נהנו חדר שונה עם חידות מגניבות ורמת קושי מאתגרת השחקן היה טוב נתן לנו הזדמנות לחשוב וסוף סוף חדר שלא זירזו אותנו בו ונתנו לנו זמן לחשוב החדר שונה מחדרים אחרים ומאוד מיוחד מאוד ממולץ תודה רבה לצוות היה ממש כיף!!!!!!!!!!!!!!!!!
 25. הצלחנו להשיג את היהלום!!!יאי הצלחנו להשיג את היהלום והדרך אליו הייתה ממש מגניבה, החדר עצמו חדר ממש מגניב וכיף. חיפשנו לעשות חדר עם אטראקציות ופעילויות בפנים והתקשרנו להזמין ושהגענו הצוות קיבל אותנו בחיוך, הדרך ליהלום שלנווו הייתה מדהימה מלא פעילויות כמו שאנחנו אוהבים, היה חוויה ענקית, התפאורה, החידות המושקעות. תודה רבה לכם!
 26. זאת הייתה הפעם הראשונה שלי בחדר בריחה אבל החבר'ה שלי כבר מנוסים, כשיצאנו מהחדר כולם אמרו שהיה מדהים וכיף, השחקן שהיה איתנו שיחק מעולה, נתן לנו זמן קשה חח…
  התפאורה ואיך שנכנסנו היה מהמם.

 27. חדר נוראיזה היה בערך החדר ה30 שעשיתי בחיים שלי לא ראיתי חדר עם כל הרבה דברים שאסור לגעת בהם, כל דבר שרק ניסינו אמרו לנו לא לגעת , השחקן שהיה איתנו גילה לנו הכל ובנוסף הוא דיבר עם המפעיל ברקע בעקבות תקלות בחדר ותוך כדי גילה לנו את הסיסמא לחדר האחרון. לא שווה ללכת תיזהרו !!!!
 28. חדר ממש זורם וכפי ומאוד מיוחדהיינו 6 בחדר הזה החדר מגניב ומעוצב יפה מאוד חדר מיוחד וייחודי ישנם דברים שלא ראיתי בשום חדר בריחה לפני חדר מאוד מיוחד והשחקן מעולה הוסיף מאוד לאווירה בחדר לא זירזו אותנו ונתנו לנו את כל הזמן שאנחנו צריכים ואופן קבלת הרמזים מיוחד מאוד לא ראיתי עוד כזה תודה רבה נהנו מאוד!!!!!
 29. חדר חדשני עם מלא אטרקציות וחוויות בתוכו. דבר ראשון הצוות המקסים שקיבל אותנו וזה המשיך עם חידות ממש מגניבות (ואפילו כל מיני אטרקציות פיזיות- בלי יותר מידי ספוילרים!!!). חדר מאוד מושקע וארוך.

 30. מומלץ מאוד!! גם למנוסיםהיינו 6 מאוד מנוסים בחדרי בריחה מאוד נהנו החדר מגניב החידות מעולות השחקנית מאוד טובה והחדר זורם טוב למרות גודל הקבוצה לכל אחד היה מה לעשות ומאוד נהנו חדר מאוד חוויתי ומאתגר גם מחשבתית וגם פיזית לא נתקלתי בחדר כזה עדיין!
 31. דירוג 5 כוכבים.כל הקבוצה ניסתה לשבור את השחקנית ולהצחיק אותה- אבל היא לא צחקה (אנחנו כן!!!) אפשר לדבר הרבה דברים טובים שהיו בחדר הזה כמו למשל שזה אחד החדרים שהקבוצת חברים שלנו נהנתה בהם ואחרי זה שהעלנו זכרונות משותפים מחדרים שהיו, אז לכולם היה רושם טוב מהחדר, חדר מאתגר עם אינטרקציה עם השחקנית. קבלת פנים מחייכת. מומלץ לבוא.
 32. קודם כל לא הסבירו באופן מלא מה משתתף במשחק והאם חידה חוזרת על עצמה פעמיים.
  חידות לא הגיוניות ואין רצף בחידות.
  בסוף אחרי שגם לא נהנו מהחדר הבעלים התנהג בבריונות -היה לנו הנחה שלא קיבלנו אותה ועוד דרש מחיר מלא !!
  יחס מגעיל ומשפיל -להזהר ללכת!!!!!!!!!!!

 33. הלכנו לחדר היהלום האבוד 6 חברים. אציין שאנו הולכים לחדרים רבים. ואנו מחפשים דברים שונים ומאתגרים. החוויה מגבשת ומרתקת. השחקן צעיר מידי לתפקיד אך זה לא ניכר במשחקו. בתום המשחק דירגנו את החדר בנינו. הדירוג הממוצע של החדר היה 4.5. לסיכום, נהנינו מהחוויה

 34. אני מציעה לכולם באמת לא להגיע לחדר הזה. בזבוז כסף וזמן זה החדר הכי מזעזע שהייתי בו אין שום עניין הכל לא עובד יש תקלות טכניות אין מפעיל ואעלק ״ שחקן ״ היינו שם אתמול והזדעזעו ברמות. באמת פשוט לא ללכת.

 35. גרוע ביותרבאנו בעקבות פיצוי של בעל הבית לאחר עוגמת נפש שחווינו בחדר אחר שנקרא "כיתת חילוץ". אז הסתבר לנו שזה בדיוק אותו חדר (רק שינו קצת את רמת החידות), כך שרק הגדילו לנו את עוגמת הנפש- שוב אותו אירוח לקוי, שוב אותן תקלות, שוב אותו סגנון של "שחקן" שתפקידו הוא לנסות לעזור לנו לתפעל את האביזרים שלא באמת עובדים. היינו בעשרות חדרי בריחה, וכזה דבר עוד לא היה לנו. ממש ביזיון! ראו הוזהרתם!
 36. פשוט חדר מבוזבז חבל על הזמן והכסף שהוצאנו הגענו קבוצה של 5 עם שאיפה גבוהה להינות והתאכזבנו ממש.. כלום לא עבד כמו שצריך , בעיות תכניות השחקנית גילתה לנו את כל התגובות כמעט .. פשוט מאכזב לא שווה את הכסף בכלל ! חדר גרוע ביותר

 37. חדר הכי גרוע שהייתי בו! אנשים אל תלכו לחדר הזה! בזבוז זמן וכסף! הגענו לשם 4 אנשים, קודם כל אין מקום מסודר להמתנה, פשוט עומדים ומחכים בחוץ, לא הציעו לנו אפילו לשתות. אחרי שהגיע זממנו פשוט לקחו אותנו לבפנים ואמרו תתחילו, לא היה שום תדרוך לפני. בחדר יש "שחקן" (ילדה בת 14 שלא יודעת להיכנס לדמות, מגמגמת, כאילו אין לה שום קשר לחדר בכלל). החדר עצמו לא מושקע, היו הרבה בעיות טכניות. החידות מאוד קלות, אין שום אתגר! מי שנפל על החדר הזה וזה היה פעם ראשונה שלו בחדרי בריחה, פשוט התבאס מכל הרעיון של זה ולא ילך לחדרי בריחה אחרים. עוד פעם אני חוזר על עצמי, לא ללכת לשם!!!

השאר תגובה