פרטי החדר

2-8 שחקנים
60 דקות

הסיפור

כמה פעמים היה בידיכם הכוח להציל חיי אדם ? מה הייתם עושים לו הייתם מקבלים את זכות הבחירה ? "שלום צוות, תודה שהגעתם בהתראה קצרה. כמו שכולכם יודעים, רעש אדמה בגובה 7.9 בסולם ריכטר פגע הערב באיזור, יש עשרות לכודים בכל העיר, ואני מעריך מאוד את העבודה הקשה שעשיתם עד עכשיו בפינוי וחילוץ נפגעים. אבל קראתי לכם לכאן עכשיו למשימה חשובה לא פחות מהצלת חיי אדם, משימה עם השלכות על עשרות מיליוני אנשים ברחבי העולם ..."

מחיר

באמצע השבוע (ימים א'-ה')
2 משתתפים: 240 ש"ח
3 משתתפים: 330 ש"ח
4 משתתפים: 440 ש"ח
5 משתתפים: 500 ש"ח
6 משתתפים: 600 ש"ח
7 משתתפים: 630 ש"ח
8 משתתפים: 720 ש"ח
בסוף שבוע (ימים שישי – שבת) וחגים
2 משתתפים: אין אפשרות להזמין לזוג
3 משתתפים: 345 ש"ח
4 משתתפים: 460 ש"ח
5 משתתפים: 525 ש"ח
6 משתתפים: 630 ש"ח
7 משתתפים: 665 ש"ח
8 משתתפים: 760 ש"ח
הנחות:
* 10% הנחה לסטודנטים בהצגת תעודה
* 10% הנחה לחיילים בשירות חובה בהצגת חוגר
* 10% הנחה לשחקן שביום המשחק חל יום הולדתו בצוות עד 3 שחקנים
* 30% הנחה לשחקן שביום המשחק חל יום הולדתו בצוות של 4 שחקנים ומעלה

הערות:
* ההנחות הינם לאדם ולא לכל הקבוצה
* אין כפל הנחות ומבצעים
* יש להגיע עם נעליים סגורות ושטוחות
* החדר מונגש לכבדי שמיעה (נא להודיע מראש)
* החדר דורש פעילות פיזית קלה, הכוללת טיפוס והתכופפויות. החדר אינו מונגש לבעלי מוגבלויות תנועה
* החדר אינו מומלץ לנשים בהריון
* ילדים עד גיל 16 בליווי מבוגר בלבד

תנאי ביטול:
* עד 24 שעות לפני המועד, ללא תשלום
* עד שעתיים לפני המועד – תשלום בסך 100 ש"ח
* פחות משעתיים למועד – 50% מסכום הזמנה מינימלית לחדר

רעידת אדמה written by arik average rating 5/5 - 27 user reviews

32 תגובות

  1. תענוג של חדר! תענוג של חדר!!! הגענו משפחה, 2 מבוגרים ושני ילדים (8 ו-5), עם ניסיון של 10-15 חדרים לפני והיה מוצלח ביותר! הילדים נהנו והיו שותפים לפיתרון האתגרים בחדר, שהיה מושקע, מפתיע ולגמרי 'סיפק את הסחורה' 😉
  2. מעולה וכייףהי, היינו היום בחדר רעידת אדמה: אנחנו 5 אנשים,3 מבוגרים,ושני ילדות. יש לנו ניסיון בערך 22 החדר היה מעולה, היה כייף, החידות מאתגרות ומגוונות. האיש המפעיל היה מאוד נחמד. (ממליצה במיוחד למשפחות)
  3. מומלץ מאוד!! חדר מאתגר עם חידות מעניינות!!היינו 2 מבוגרים ו2 ילדים בגילאים 8 ו 12 נהננו מאוד!! החדר היה מאוד מאתגר והחידות מעניינות עם הרבה מעברים והמפעיל היה מאוד נחמד! בקיצור מומלץ מאוד😊
  4. מומלץ ביותר עם חידות מושקעות ולא בנאליותהיינו שלושה עם נסיון של בין +5-10 חדרים. חדר מושקע מאוד עם חידות מעולות שרואים שהושקעה בהם הרבה מחשבה ושגם עם נסיון היה מאתגר לפתור. הבעלים חביב מאוד ולבבי ונתן לנו הרגשה טובה לפני ואחרי. בקיצור מומלץ מאוד. רוצו לנסות! לא תתאכזבו!
  5. חדר מומלץ!הלכנו חמישה מבוגרים, השירות מעולה, המפעיל (במקרה שלנו הבעלים) היה אדיב, לא נתן רמזים סתם, ובפעם כשביקשנו עזרה - רמז בקטנה. החידות מאתגרות ומגוונות. הייתי בכ-7 חדרים והרגשתי שהחדר מאתגר. זה היחיד עד כה שניצלנו כמעט את כל השעה (והלכנו רק לחדרים שמדורגים כקשים...)
  6. חדר מומלץ מאוד!חידות מורכבות (אני עם נסיון של 10 חדרים), שימוש באלמנטים מיוחדים שמוסיפים לכיף של המשחק, מפעיל מדוייק שכיוון אותנו בדיוק כשהיה צריך. היינו בחדר מבוגר ושתי ילדות בנות 12 ונהננו מאוד.
  7. הרבה חשיבה והרבה כיףףףחדר מגניב בטירוף! היו קצת נשנושים ושתיה מתוקה- מאוד נחמד. החדר מלא בחידות שמאלצות את המוח קצת לחשוב, המפעילה הייתה על הכיפאק ולא התערבה אם לא ביקשנו. חדר מאתגר וכיפי ביותר!
  8. אומנם זה חדר הבריחה הראשון שלנו אבל מאד נהננו, היה מאתגר מושקע וכיף לי ולילדים, הילדים, גילאים 14 ו 18, לגמרי נכנסו לעלילה, המפעיל היה מצויין בקיצור היה שווהאומנם זה חדר הבריחה הראשון שלנו אבל מאד נהננו, היה מאתגר מושקע וכיף לי ולילדים, הילדים, גילאים 14 ו 18, לגמרי נכנסו לעלילה והמשיכו לדבר על זה הרבה אחרי, המפעיל היה מצויין בקיצור היה שווה, מומלץ

השאר תגובה