פרטי החדר

2-7 שחקנים
60 דקות

הסיפור

אתם מתעוררים בסוויטה מפוארת עם הנגאובר מטורף וזיכרונות מעומעמים של מסיבה... אין לכם מושג איך ולמה הגעתם לכאן. אתם מנסים להיזכר מה קרה אתמול בלילה, אבל הכול כל כך מטושטש. פתאום אתם נזכרים שיצאתם לחגוג אתמול את מסיבת הרווקים של החבר הכי טוב שלכם, לילה לפני החתונה. שתיתם כמה משקאות, הרמתם צ'ייסר, וזהו, מאז הכול מחוק. אתם מסתכלים על השעון, מבינים שלא התעוררתם והחתונה מתחילה בעוד 60 דקות בדיוק! אתם מנסים להתעורר ולמצוא את כל החברים ופתאום מבינים - אתם נעולים בחדר, והדרך היחידה לצאת היא להבין מה לעזאזל קרה אתמול בלילה. חושבים שתצליחו להתאושש ולהגיע לחתונה? בטוחים שאתם רוצים לגלות מה קרה אתמול בלילה?...
מקור: אתר החדר

5 ביקורות

השאר ביקורת


  1. החדר הכי טוב!הייתי ב7 חדרי בריחה..וזה הכי טוב שהייתי בו!
    היינו 3 בחדר, והצלחנו לסיים אותו בהצלחה.
    בחדר יש חידות מאתגרות וכייפות. מומלץ למי שאוהב לצחוק
    מומלץ ביותר!!!!
  2. חדר מדהים!הייתי עם בת הזוג שלי בחדר המושקע והנפלא הזה וממש נהננו מהתפאורה, מהמשימות המצחיקות והיצירתיות ומהאווירה. קיבלו אותו בסבר פנים יפות. החידות מעניינות ומאתגרות אך יחד עם זאת לא קשות מדי. מומלץ בחום! חוויה מצחיקה וכיפית!
  3. הכי טוב שהייתיהייתי ב10 חדרים עד עכשיו , והחדר הזה לוקח את כולם ובצדק. הלכנו שני אנשים ( אפשר יותר ומומלץ בקבוצות ) המפעיל היה מקסים , החדר עצמו מגניב ממש, מעוצב יפה עם הרבה דברים מצחיקים וחידות מקוריות ולא קשות במיוחד. ממליצה בחום !