פרטי החדר

3-6 שחקנים
60 דקות

הסיפור

שנים שמספרים על פארמר ג'ון שהוא רוצח סידרתי, אבל אף אחד עוד לא הצליח להוכיח זאת.
מקור: אתר החדר

שימו לב: החדר נסגר ואינו פעיל יותר

על המתחם

חדרי הבריחה הינם מקום אידיאלי לאירועים קטנים, ימי הולדת, מסיבות רווקים/רווקות וכדומה. ניתן, בסוף הפעילות, בתיאום מראש ובתוספת תשלום, להתפנק בחדר הישיבות שלנו בכיבוד קל ושתייה על פי הזמנתכם. כמו כן, ניתן ומומלץ לקבוצות גדולות יותר ולהזמין מספר חדרים של חברת Get Away ולערוך תחרות בין הקבוצות. בסוף הפעילות, תוכלו בתיאום מראש ובתוספת תשלום, להתפנק בחדר הישיבות שלנו עם כיבוד קל/ארוחה קלה ושתייה על פי הזמנתכם.

פארמר ג'ון written by arik average rating 4.6/5 - 15 user reviews

16 תגובות

  1. השתתפנו כמשפחה פעם ראשונה, הורים וזוג מתבגרים, קבלו אותנו מאוד יפה, הסבירו בצורה מקצועית, הפעילות הייתה מהנה ומאתגרת, נכנסנו מיד לאווירה והיה חוויתי וכיף. מומלץ בכל פה ונחזור לבדוק את שאר החדרים

  2. חוויה מושלמת! ביקרנו בחדר פארמר ג'ון. צוות מקסים, חידות מעולות ומאתגרות, ההכוונה במהלך המשימה היתה מותאמת ועונה לצרכים שלנו. נהנו מאוד והחלק החזק- גילינו עד כמה אנחנו כמשפחה יודעים לעבוד בשיתוף פעולה, לנצח ולהנות מהתהליך. חוויה מעצימה במקום מושלם! תודה!
  3. חדר מושקע, צוות נחמד, יותר מדי מנעוליםהחדר מוצלח למדי ועם חידות שחלקן לא ראינו בשום מקום אחר. בחדרון השני יותר מדי מנעולים על חשבון רעיונות אחרים . הפריע לי מאוד שכאשר נגמר הזמן המפעיל נכנס לחדר וכיוון אותנו ״כדי שלא ניתקע״, דבר שלא ראיתי בשום חדר אחר למעט החדר השני של אותם מפעילים(״הקונקשן״), גם שם נכנס המפעיל לקראת הסוף. התעכבנו על חידה מסוימת יותר מדי זמן, לדעתי היה צריך להציע לנו רמזים ולתת התראה שהזמנן נגמר כדי שנוכל להתקדם, ולא להכנס לחדר ולחוד חידות בצורה פרונטלית, דבר שהרס לחלוטין את האווירה.
  4. מתאים אולי לחדר ראשוןהדבר היחיד שהיה בחדר טוב זה התפאורה חוץ מזה החדר לא היה מוצלח... הייתי ב9 חדרים וזה היחיד שלא נהנתי בו החידות מועטות ומשעממות... בנוסף הייתה לנו תקלה ונאלצנו לצאת מדלת הכניסה
  5. היה מדהים!!!אני והמשפחה שלי הלכנו לעשות את פארמר ג'ון וזה היה האסקייפ רום הראשון שלנו. באמת חוויה מדהימה! האירוח ממש טוב, כול העובדים נחמדים ואדיבים ויש אזור המתנה נוח מאוד (שלא לדבר על זה שלא ממש המתנו הרבה) האיצוב של החדר פשוט מושלם! הכל מאוד משכנע ומפורט. המשימות היו נורא כיפיות היה כיף לעבוד בעבודת צוות ביחד. ומאז אני ואחים שלי כל הזמן לוחצים על אמא ללכת לעוד חדרי בריחה.

השאר תגובה