פרטי החדר

3-10 שחקנים
60 דקות

הסיפור

עליכם לצאת למסע הרפתקאות מרתק בעולם של ענקים וגמדים. כשתגיעו לארץ ענקים עליכם להשיג יהלום אשר יכול להיות “קטן” עבור ענקים אבל יהיה ענק עבורנו
מקור: אתר החדר

11 ביקורות

השאר ביקורת


 1. חדר חמוד ביותרחדר מאוד חמוד ומאוד גדול. חידות נחמדות ומתאים גם למשפחה. פחות מתאים למי שאוהב מתח פעולה ואימה. החדר היה מאוד מיוחד ומושקע מאוד אבל קצת ביאס שהמפעיל מאוד זירז אותנו לצאת ולא נתן לנו זמן לחשוב... אבל החדר עצמו ממש טוב ואני מאמין שביום שאין לחץ למפעיל להוציא אז הרבה יותר טוב. חידות מעניינות ומתאים מאוד לשלושה!
 2. חדר בריחה מעולהחדר ממש מוצלח.
  החדר מושקע מאוד עם אפקטים טובים. משימות מאתגרות ומהנות. היינו עם שני ילדים בני 10 ו 12 וכולנו נהנינו מאוד.
 3. נפלא!היינו בחדר שני מבוגרים, ילדה בת 7 וילדה בת 11.
  בלי ספק החדר החוויתי ביותר שהיינו בו. ארבעתנו היינו בפעילות כל הזמן. העיצוב של החדר הוא ברמה גבוהה מאוד ושואב את המשתתפים לאווירה. כולנו לא הפסקנו לדבר עליו אחר כך כל היום.
  החידות בחדר מגוונות מאוד ומהנות מאוד בדרגת מורכבות קלה עד בינונית. הדגש בחדר הוא על החוויה ועל משימות פיזיות ואקשן ופחות על לשבור את הראש על חידות מורכבות. לדעתי גם אם היינו באים בלי הילדות היינו נהנים ממנו מאוד.
 4. חדר נפלא!חדר מעולה! התפאורה נפלאה, החידות מעניינות, הפידבק משובח. חדר מרהיב, מאתגר במידה (היינו עם 4 ילדים שזה החדר השלישי שלהם), נהנינו בצורה בלתי רגילה.
 5. חדר מצוין יוצא דופן במקוריות מומלץ בחוםחדר מושקע ביותר. אתה נכנס לתוך עולם אגדה וההנאה מושלמת. היינו בהרבה מאוד חדרים כמשפחה עם שני ילדים קטנים וזה אחד הטובים שבהם. מומלץ בחום !!
 6. חדר בריחה הכי טוב שעשיתי!!חדר בריחה הכי טוב שעשיתי!!
  חדר בריחה ברמה אחרת!! שווה כל שניה. עיצוב מהמושקעים שראיתי, אווירה חזקה, חידות מגוונות ומעניינות. היה מושלם!! ממליץ בחום למשפחות, לחברים או כל קבוצה אחרת!!